Şimdi Ara

Sinirlerim Bozuldu :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün oyunda oldukça basit bir şeye dakkalarca güldüm. Size anlatmak istedim. Belki anlatınca komik gelmeyebilir.

Oyunda oldukça öndeyiz, 2 alev ejderi almışız, 2 inhi açmışız falan. Rahat bir galibiyet olacak.

Rakip takım, rakipteki rengar'ı suçluyo, flameliyo falan. Rengar da hakkatten kötü oynuyo.

Neyse buraya kadar tamam.

Önce baron alırken, rengarı kestik, rakip takımdan hayatta 4 kişi kaldı. Sonra nexus kuleleri önünde rakip takımın kalan 4 kişisini kestik, uzaktan gelen minyonları bekliyoruz ama kule altı falan dalmışız, herkesin canı 600'lerde.

Rengar yeniden doğdu, ultiyi açtı, biz de sesi duyunca böyle bir araya doğru toplandık, geri çekiliyoruz mid base alanı kapısına doğru.

Abi koskoca base alanında sadece bir tane cait kapanı var, rengar ultisini duyunca geri çekilirken birden cait kapanından çıt diye ses geldi.

Abi haykırdım, çığlık attım. Elim ayağım boşaldı. Takım koptu zaten ama rakip de koptu. Abi bomboş arazide adam gitti tek olan cait kapanına takıldı. Karnıma ağrılar girdi.

Ya tam 3 dakka kimse oyun oynayamadı. Rakip flame'i bıraktı, rakip ve biz komple rengara honor attık. Rengar bilerek yaptığını iddia ediyo :)

Ya size komik gelmeyebilir ama öyle bir boş anıma denk geldi ki... Tam ultiyi duyup geri çekiliyoruz, hemen sağda cait kapanı çıt etti ve yani ortada minyonda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 22 Mayıs 2017; 8:51:46 >

• Ben de renga penta attı sonra yenildiniz sanmıştım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlatınca komik olmuyor ama o an fenadır eminim.

• Sinirlerim Bozuldu :)
  • replayini kaydet at meşhur olur adam
  • Kesinlikle. Random LoL Moments'a çıkar.

• Şans işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Okumadım.

5k postu böyle mi kastın
  • komikmiş
  • Oyun tekrarı özelliği bunun için geldi.

Kaydet bizde gülelim ha ne dersin?
  • Güldüm bahçeye diktiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.