Şimdi Ara

sınıfta yalnızım dalga geçiyorlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar şuan lise 2 okuyorum 8.sınıfa kadar hep kavga muhabbetlerinin döndüğü bir ortamda okudum bazı olaylardan etkilendim felan kavga kaygım olduğundan kendimi hep özgüvensiz hissettim neyse liseye geçer kavga muhabbetlerinin olmadığı bir ortamda sosyalleşirim dedim geçen sene 9.sınıfta yeni insanlar tanımak iyi geldi bende konuştum ettim temiz , sakin insanlar vardı her sabah erkenden okulda oturup konuşurduk sınıfta sakin bir sınıftı öyle kolay kolay rastlanılcak bir sınıf değildi . bu sene 10.sınıfa geçtim geçen seneden 1 tane arkadaş yok ilk gün birinin yanına oturdum o arkadaşta normal erkekler gibi değil embesil embesil işlerle uğraşıyor beni sürekli eleştirip duruyor kızların boş boş konularıyla ilgileniyor arada benide dahil edip alay konusu etmeye çalışıyor bende sinirlenip ona patlıyorum aynı çocuk gibi hareketler yapıyor tatlı dille birşeyler anlatmaya çalışıyorum her seferinde boşa çıkıyor. neyse işte bu sene böyle geçti yaz tatili gelsin diye bekliyorum bu sene böyle başladı böyle kötü geçti seneye aynı sırada oturcak arkadaşım bile yok .

sınıf değiştir okul değiştir diyceksiniz gideceğim okul türü meslek lisesi zaten az çok herkez oraları bilir birde sonradan bir ortama katılmak işleri daha kötüyede sürükleyebiliyor . öyle veya böyle bu günler geçer diye kendimi motive etmeye çalışıyorum ama hergün aynı şeyleri yaşatmak beni daraltıyor .

• Üzülme zaman herşeyin ilaci. Sadece zamana bırak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tw Scott

Üzülme zaman herşeyin ilaci. Sadece zamana bırak

herşeyi zamana bırakıyorumda daha kötüye gitmesin
  • Özgüvenini geliştirip ortam yapmaya bak,mutlaka vardır kafa dengi arkadaş,

Baktın olmadı yalnız takıl,

embesil insanlara tahammül edip kendini yıpratma.

• dostum lise1de bende böyleydim kendini sevmeye başladıkça sorunlar ortadan kalkıyor ve gerçekten zaman her şeyin ilacı

• Lise kadar iğrenç bir yer yoktur ego dolu öğrenciler vardır 4 Senem boşa geçti sadece sabır et

• Ulan ben Hocalar ile yüzyüze konuşurken saygımdan ötürü ellerimi cebimden çıkarıp önümde birleştirince "arkadaş"larımdan "karı gibi davranma lan" diye tepki alıyorum.

Birde bunlar gelecekte anne-baba olacak ya ona yanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 26 Mart 2017; 0:12:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.