Şimdi Ara

Sınıfta kalcam acil!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ortalamam 56.4562 2.dönem kac yapmam lazım hocalar 50 yi tamamlaman lazim diyorlar arkadaslarim 44 diyor hangisi kafam karıştı aq?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• küçük hedefler seçersen, daha azını alabilirsin. sınıf geçmeyi garantilemek istiyorsan,ü hedefini yüksek tut.
  • dergul D kullanıcısına yanıt
    Okulu değiştircem zorlaniyorum zaten diyer sene 3 dersten kalma geliyormuş.okul devlet berbat okul özele gitcem insallah okulda bana sataşan çocuklarda var okula pek gitmek istemiyorumdum bu aralar bana pısırık diyorlar hocalarda.2 hafta tatilin olması iyi oldu

• 44 yeterli

• AdemTrk1 A kullanıcısına yanıt
    tercih senin ama, özel okulların hepsi aynı kalitede değil. notlarını garanti almak istiyorsan, istediğini alırsın ama, diploma tek başına yeterli olmuyor. ister lise olsun, isterse üniversite olsun, hiçbir diploma tek başına iş garantisi vermiyor. sağdan soldan duydukların da kontenjanların katlanarak artmadığı ve vakıf üniversitelerin mantar gibi bitmediği yıllar için geçerliydi.
  • Okul buldum 1 senelik fiyatı 14.500 fazlamı Ama özel okullara gore?

biraz araştırırsan, ucuz olduğunu görebilirsin. büyük ihtimalle apartmandan bozma bir özel okuldur. diploma satar ama, çok şey beklemeni önermem. doğa kolejinde yaşananları düşünerek karar ver.
  • Doğa koleji ne?

son bir senede, öğretmenlerin maaşlarını aksatarak verdiler. son birkaç ayda öğretmenlerin canına tak edip, eylem yaptılar ve sancılı bir el değiştirme yaşandı. özel okulların mali disiplini sorunlu olabileceği gibi, öğretmenleri ucuza çalıştırmaları da sıkıntı yaratabiliyor. oradan mezun olmuş birisini tanıyorsan veya ulaşabilirsen,(burslu olmasın) onlardan tavsiye istemelisin.
  • Sence tatil uzarmi

uzama ihtimali var.
  • Sınavlar nolcak ya bizden kalan var

• hocalar seni keklemiş 44 yapsan geçiyorsun iki dönemin ortalaması 50 yi buluyorsa problem yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.