Şimdi Ara

Sınıfın Koptuğu Ann

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Okuldaki sınıf listesi yeni oduğu için sınıfta olanların isimlerini alıp kendimiz liste yaptık.Ama sınıfın yarısı yok.Hocada bunu biliyo.Hoca bunu aldı başladı yoklamaya yoklama bitti ve olan oldu

Hoca:Aaa bu sınıf tam.
    Sınfıta kısasüreli sessizlikten sora herkes krize girdi.

• ve bu güldürürken düşündüren replikle birlikte, birkez daha 2010-2011 eğitim sezonunun açıldığından emin olup konuyu terkediyoruz.selametle.
  • Tamam
  • ne diyon liseli
  • liseden erken mi dağıldınız bugün
    yoksa ilkokul sabahcı mısın
  • Yok abi anasınıfı
  • sakin ol liseli
  • liseler acılsa bile lise konularından kurtulamıcaz demekki ben bunu anladım simdi
  • Bizim öğretmende Şeyime Gündoğduyu sözlü yaparken bu sefer güneş seni kurtaramaz deyip perdeleri indirmisti çok gülmüştük seninde öle olmus herhalde liseli kardeşim boşver sen onları ne güzel anın olmuş işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

ve bu güldürürken düşündüren replikle birlikte, birkez daha 2010-2011 eğitim sezonunun açıldığından emin olup konuyu terkediyoruz.selametle.

• quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

quote:

ve bu güldürürken düşündüren replikle birlikte, birkez daha 2010-2011 eğitim sezonunun açıldığından emin olup konuyu terkediyoruz.selametle.

HaHaHa çok komik

• sakin ol şampiyon

dağılın
  • Bende liseliyim ama bu kadar değil ya.
  • Hayattan sogutan hikayeler
  • quote:

Orijinalden çalıntı: Fuckultéli

Bizim öğretmende Şeyime Gündoğduyu sözlü yaparken bu sefer güneş seni kurtaramaz deyip perdeleri indirmisti çok gülmüştük seninde öle olmus herhalde liseli kardeşim boşver sen onları ne güzel anın olmuş işte

kanka bu isim gerçekmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

quote:

Orijinalden çalıntı: Fuckultéli

Bizim öğretmende Şeyime Gündoğduyu sözlü yaparken bu sefer güneş seni kurtaramaz deyip perdeleri indirmisti çok gülmüştük seninde öle olmus herhalde liseli kardeşim boşver sen onları ne güzel anın olmuş işte

kanka bu isim gerçekmi?

Adamın nicke bak gerçek olma ihtimali varmı ?

• Kanka sizin uyku saati ne zaman?
    bizim kreş 12-1 arası zorla uyutuyor her şeyi kaçırıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

quote:

• komikmiydi bu :)
  • intihar etmek istiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.