Şimdi Ara

Sınıfımdaki İbretlik Olaylar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sınıfın trollü dediğin kişiler genellikle zeki kişiler olur ve sınıfın çömezleri tarafından sevilmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edriyınnn

quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Büyük ihtimal bu elemanlar espri yapınca kızlar buna gülüyor sende kıskanıyorsun. Boncuklu tabanca diyor birde

Hayır hocam kızlarda linç edecek resmen o kadar vahim durum Bizde espri yapıyoruzda haftada bir kere seviyeli bu adam her ders yapıyor.Aklıma şimdi bir olay daha geldi.Bunun suratı sivilce kaynıyor.Bugün hocada sivilcelerden konu açtı işte benim çoğu ögrencim ....(ismini hatırlayamadığım bir sivilce kremi ) kremi kullandı,faydasını gördü sende kullansana oğlum dedi buna.Adam kalktı ben doğal yollardan halletmeye çaşıyorum dedi

Ee Bunu geçtim, diğer esprilere seviyesiz alan demişsin de... Sen seviyesiz espri görmemişsin, çekemeyen kardeş. Hadi arkadaşlarınla iyi geçin!

• onlar olmasa eğlencesi çıkmaz okulun ayrıca maşGod güzelmiş
  • İyide adam espri yapıyor. git dal da sana güzel bir sopa atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevik42

Bu sınıfın trollü dediğin kişiler genellikle zeki kişiler olur ve sınıfın çömezleri tarafından sevilmezler.

Çocukta gerçekten farklı bir potansiyel var.Mesela adam kimya quizinde okul birincisi sınavına bakıyoruz 40.Matematikte adam derste esip gürlüyor yazılıdan aldığı not 22
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strahd von Zarovich

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Büyük ihtimal bu elemanlar espri yapınca kızlar buna gülüyor sende kıskanıyorsun. Boncuklu tabanca diyor birde

Hayır hocam kızlarda linç edecek resmen o kadar vahim durum Bizde espri yapıyoruzda haftada bir kere seviyeli bu adam her ders yapıyor.Aklıma şimdi bir olay daha geldi.Bunun suratı sivilce kaynıyor.Bugün hocada sivilcelerden konu açtı işte benim çoğu ögrencim ....(ismini hatırlayamadığım bir sivilce kremi ) kremi kullandı,faydasını gördü sende kullansana oğlum dedi buna.Adam kalktı ben doğal yollardan halletmeye çaşıyorum dedi

Ee Bunu geçtim, diğer esprilere seviyesiz alan demişsin de... Sen seviyesiz espri görmemişsin, çekemeyen kardeş. Hadi arkadaşlarınla iyi geçin!

Vallahi çocuğa ayıp olmasın diye resmini çekip koymuyorum.Sınıfta adam resmen başlı başına bir bölgesel yönetim kurdu diyebilirim.Ancak şu varki bu yönetim tek kişilik.Adamın oturduğu sıra bölümünde önden ve arkadan iki sıra boşluk var o kadar diyorum insanlar yaklaşamıyor.

Ancak şu varki bazen çocuğa acıyorum çünkü hiç arkadaşı konuştuğu insan yok,ciddi bir şekilde yarın konuşmayı düşünüyorum.Sonuçta onun içinde bizim içinde 3 sene böyle geçemez

• senin gibi insanlardan tiksiniyorum, başından çok sarsıcı-uç yada travmatik bir olay geçmezse sivrilemezsin bu hayatta.
    çocuk çok espiri yapıyor, her tenefüsünü kitap yazmaya harcıyor, kimseyle doğru düzgün konuştuğu yok yalnız başına oturuyor hadi bu özellikleri çok kötü sevmiyosun dedik çocuğun müslüman olmaması ve diğer insanlarla fikirlerini paylaşması batıyor mu onu anlamıyorum, okullarda bu tarz ortamlar iyidir, sınıflara senin gibi can sıkıcı, sıradan öğrencilerde lazım onun gibi neşeli, farklı kişiliklerde.
    edit: diyelimki kişiliğini yanlış analiz ettim, sonuçta 3-5 mesajını okudum, en fazla polat alemdar izleyip gaza gelen ergenin tekisindir, hormonlardandır geçer diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeroSystem -- 18 Aralık 2012; 0:09:25 >
  • maşgod iyimiş yarın ingilizce var yaparım ben bu espriyi
  • Çocuk 10 numara kabul et. Maşgod nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

senin gibi insanlardan tiksiniyorum, başından çok sarsıcı-uç yada travmatik bir olay geçmezse sivrilemezsin bu hayatta.
    çocuk çok espiri yapıyor, her tenefüsünü kitap yazmaya harcıyor, kimseyle doğru düzgün konuştuğu yok yalnız başına oturuyor hadi bu özellikleri çok kötü sevmiyosun dedik çocuğun müslüman olmaması ve diğer insanlarla fikirlerini paylaşması batıyor mu onu anlamıyorum, okullarda bu tarz ortamlar iyidir, sınıflara senin gibi can sıkıcı, sıradan öğrencilerde lazım onun gibi neşeli, farklı kişiliklerde.
    edit: diyelimki kişiliğini yanlış analiz ettim, sonuçta 3-5 mesajını okudum, en fazla polat alemdar izleyip gaza gelen ergenin tekisindir, hormonlardandır geçer diyorum.

Hocam her şeyin bir sınırı var değil mi ? esprininde bir sınırı var.Sürekli böyle soğuk espriler yapıyor ve inan ki sınıfta en az tepkiyi ben gösteriyorum çocuğa çocuk çünkü fazlasıyla garip hergün birisini onu dövmeye çalışıyor ben durduruyorum adamları ama birgün bende dalıcam.Bugün arkadaşlarla sohbet ediyoruz öğretmen masasının orada her yer boş adam gelmiş benim arkamda duruyor temasda var yani tersledim bunu orada adam üst üste 5 kere yaptı aynı şeyi ayıp yani benimde bir sınırım var.
    Kişiliğimi baştan sona yanlış analiz etmişsin son derece barışçıl,komik,orta tipli birisiyim.

• quote:

quote:

senin gibi insanlardan tiksiniyorum, başından çok sarsıcı-uç yada travmatik bir olay geçmezse sivrilemezsin bu hayatta.

Hocam her şeyin bir sınırı var değil mi ? esprininde bir sınırı var.Sürekli böyle soğuk espriler yapıyor ve inan ki sınıfta en az tepkiyi ben gösteriyorum çocuğa çocuk çünkü fazlasıyla garip hergün birisini onu dövmeye çalışıyor ben durduruyorum adamları ama birgün bende dalıcam.Bugün arkadaşlarla sohbet ediyoruz öğretmen masasının orada her yer boş adam gelmiş benim arkamda duruyor temasda var yani tersledim bunu orada adam üst üste 5 kere yaptı aynı şeyi ayıp yani benimde bir sınırım var.
    Kişiliğimi baştan sona yanlış analiz etmişsin son derece barışçıl,komik,orta tipli birisiyim.

anladığım kadarıyla çocuk ufak tefek bişey, bu rahatsız olanlarda erkek tayfa.
    dostum o yaşta 185 boyum +100 kilom vardı bi defa bulaşan olmadı, gücü gücü yetene demekki.
    senin çocuğu dövmeyi planlıyorum laflarının hiçbir açıklaması olamaz, o seninle fiziksel temasta bulunuyorsa rencide falan et sınıfın içinde dövmek nedir, komiksiniz.

• adam sağlam espiri yapmış kıskanma adamı
  • quote:

quote:

quote:

anladığım kadarıyla çocuk ufak tefek bişey, bu rahatsız olanlarda erkek tayfa.
    dostum o yaşta 185 boyum +100 kilom vardı bi defa bulaşan olmadı, gücü gücü yetene demekki.
    senin çocuğu dövmeyi planlıyorum laflarının hiçbir açıklaması olamaz, o seninle fiziksel temasta bulunuyorsa rencide falan et sınıfın içinde dövmek nedir, komiksiniz.

Hayır çocuk benden sınıftaki çoğu kişiden daha kalıplı ben 180 filanım oda 185 var.Kilo olarak benden kat kat üstün ben 60 kiloyum o ise rahat bi 90 vardır.Erkeklerden daha çok kızlar rahatsız oluyor bugün çocuğu silgi yağmuruna tuttular.Ben normalde çok sabırlı bir insanım da yani dayanılacak gibi değil.Okula gitar getiriyor çalmak için çal diyoruz hayır çalmam diyor.neden diye sordugumuzda öylesine getirdim diyor adam.Herneyse ben bu konuyu sürekli onun esprileriyle güncelliyicem derste not alıcam onun hakkında o zaman anlarsınız ne demek istediğimi

• Masgod

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O çocuk yine iyiymiş eskiden din derslerinde tekbiiir Allahu ekber diye bağırıyorlardı sonra kağıda kendi ismini atıyorum Hazreti fatih diye yazmıştı bir kere

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibretlik hesap

maşgod kamp olmamış ama öbürü tutmuş da ne var bunlarda sen de yap

Bu çocuk yüzünden sınıfta müslüman kalmadı diyebilirim.Bile bile yapmıyor bunları bile bile yapsa tamam diyicem de her ders yapıyor bu tarz şeyleri.Bugün yaptığı diğer bir espri şu:
    Kızlarla hoca arasında bu tırnaklara yapılan french (böyle yazılıyor galiba) hakkında konuşma vardı arkadaş çıkıp ben spain yapıyorum dedi

Maşgod diye bir espriden dinini değiştiren varsa doğrusunu yapmış

• maşgod ne? Anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pastörize

maşgod ne? Anlamadım.

god:tanrı,allah

maşgod:maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: HemşirEmre

quote:

Orijinalden alıntı: Pastörize

maşgod ne? Anlamadım.

god:tanrı,allah

maşgod:maşallah

godun tanrı demek olduğunu bilmiyodum lae, ingilizcem 0 zaten.

• maşgod'a çok güldüm ayrıca kıskanıyosun dostum çok belli takma bu kadar gül geç
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.