Şimdi Ara

Sing | Şarkını Söyle (2016) | 'Despicable Me' Yaratıcılarından | Animasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sing | Şarkını Söyle (2016) | "Despicable Me" Yaratıcılarından | Animasyon

Sing | Şarkını Söyle (2016) | "Despicable Me" Yaratıcılarından | Animasyon

IMDB

Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen filmde, Buster Moon zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir Koaladır. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilir. Ancak, zor günler geçiren tiyatronun yavaş yavaş parlaklığını kaybettiği günlerde eski görkemini yeniden kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak.

http://altyazi.org/sub/m/53646/Sing.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 31 Mart 2017; 1:13:29 >

• güzel + takip
  • Sing | Şarkını Söyle (2016) | "Despicable Me" Yaratıcılarından | Animasyon

• kirpinin sesi erkek sesi değil mi yahu. nasıl scarlett johanson seslendirmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

kirpinin sesi erkek sesi değil mi yahu. nasıl scarlett johanson seslendirmiş

Oluyor öyle. Animelerde de erkek bir çocuğu bir kadının seslendirdiğine birkaç defa şahit olmuştum ki çok fazla anime izleyen biri değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel-severim böyle filmleri.
  • Yarın gösterime giriyor. hafta sonu için iyi bir tercih olabilir
  • Eski animasyonların verdiği tadı vermiyor günümüzdeki animasyonlar şuan sadece genç nesle yönelik olarak yapıldığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Eski animasyonların verdiği tadı vermiyor günümüzdeki animasyonlar şuan sadece genç nesle yönelik olarak yapıldığını düşünüyorum.

Genel olarak öyle 2003-2010 aralığının verimi -aralığı biraz uzun tuttum- şu anda yok. Düzgün bir şeyler çıkıyor ama oldukça kıt. Bu yıl Zootopia bayrağı kaptı. Biz Finding Dory'den umutluyduk ancak ilk yapımın çok fazla gerisinde kaldı. Valla Pixar da olmasa animasyonsuz kalacağız ki bana sanki o eski verimi yokmuş gibi geliyor.

Edit: Bu mesajı atmadan önce Storks (2016) denen şaheseri izlememiştim. 2016 için Storks'u da dahil edebiliriz. İzlemeyen çok şey kaybeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 12 Aralık 2016; 22:58:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sing.2016.1080p.BluRay.x264-SPARKS sürümü düşeli epey oluyor. TR altyazısının düşmesini bekliyordum ki 14 Mart itibariyle PlanetDP'ye düşmüş.

Animasyona gelirsek çok fazla bir şey beklemiyordum ve ne beklediysem onu buldum. Farklı bir konuyla farklı bir temayla karşımıza çıksalar da bu yapım beni kendine bağlayamadı. Yapım müzikal olmasa da konu itibariyle müzikal yapımları aratmıyor. Normalde TV şovları, sinema, tiyatro, belgesel, müzik ya da bu tip sanat dallarının arkasında yaşananları anlatan yapımları pek sevmiyorum. Bu tam olarak o tipte bir yapım olmasa da biraz benziyor. Animasyonsever biri olarak bu tarz animasyonda nasıl durur diye merak ettim ancak bende sıfır etki yarattı. Ben altyazılı izlediğim için Türkçe dublajı nasıldır bilmiyorum. Ancak yapımda epey şarkı söyleme sahneleri olduğundan yüksek ihtimalle buralarda dublajı kesip orijinal dilinde devam edeceklerinden seslendirenlerdeki tını farkı sebebiyle yapım epey rahatsızlık verecektir diye tahmin ediyorum. Çünkü bu şarkılar animasyona ait değil. Animasyona özel olsa şarkılara da dublaj yaparlardı. (Bknz: Ayı Kardeş, Oyuncak Hikayesi 2, Aslan Kral; örnekler çoğaltılabilir...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 15 Mart 2017; 1:1:24 >

• şarkılı, müzikalli filmeri pek sevmem ama bu animasyon filmini zevk alarak izledim.
    izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim.
  • Şu anda bilgisayarımdan filmin yarısını izlemiş durumdayım, ve sinemada izlemediğim için kendime küfür ediyorum.

Bu arada Shake It Off'u Taylor Swift'ten çooookkk daha iyi söylemişler ya kafayı yedim.
  • çok güzel değildi ama fena da değildi. her türlü izlenebiilr. 7/10
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.