Şimdi Ara

Sineye çekilme vakti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EdaisY

quote:

Orijinalden alıntı: Calpi84

quote:

Ve işte sineye çekilme vakti geldi benim için
    İnsanlar için karşılık beklemeden çabalayıp, zıttı yüzünüze vurulduktan sonra hissettiğiniz duyguları düşünün.. En yoğun şekilde bendeler şu an..

Kendimi sineye çekiyorum hayatta, görüşmek üzere

İyilik yaparsan kazık yersin.Oyunu kuralına göre oynarsan birşey olmaz.

Aynen..
    Kendimi kaplumbağa gibi kabuğuma çekmenin DH ile alakası yok, gerçek hayatta ve yazmak istedim sadece..
    Büyük kararlar almam için önemli bir gündü, ve aldım da sanırım..
    Hayatımdaki onlarca insanı çıkardım bugün, bırakın kötü olayım görsem de selam vermem..
    İyilik yaptık da adam mı saydılar ?

Özeti şudur; yardım et yetime, dönsün koysun dütüne

Ben 6 sene önce bana zarar veren tüm akrabalarımı hayatımdan çıkarmıştım.Hala görüşmüyorum onlarla.Arkadaşlar içinde aynı birçok arkadaşımı defterden sildim.Ancak böyle yalnız kalıyor insan.Şimdi takıldığım insanlarla sınırlı arkadaşlık yapıyorum.Eskisi kadar samimi değilim zarar görmüyorum çünkü taviz vermiyorum.Fakat böyle olunca samimiyet olmuyor arayan soran azaldı.En iyisi tanıştığın insanları 1 ayda çözmeye çalışmak sürekli birşeyler koparmaya çalışıyorsa hemen uzaklaşmalı arkadaşlığı devam ettirirsek kendimizi kullandırırız.Arkadaş oluncak iyi insan 100 kişide 2-3 kişi.Üniversitede o kadar insanın içinde ancak bu oranı buldum.

• japon balığı var elimde yermisin?
  • Acıma yetime, döner koyar dötüne.
  • İntihar mesajı gibi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abrek Cestav

japon balığı var elimde yermisin?

• sineye çekilen sineye çekildiğini ihbar etmeyendir adı üstünde sineye çekmişsindir.

selamlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: superposition

iyiliğe iyilik her kişinin,kötülüğe iyilik er kişinin.yani oyunun kuralı falan değilde basit olanı sizin yaptığınız.bence yinede doğruya çalışmak lazım,insanlar böyle diye değişmek çok doğru değil.

İyi de nereye kadar ?

Elif Şafak'ın kitabından en güzel ve anlamlı cümleleri not etmek kolay, fakat bunları uygulamaya koymak zor.

Normalde burda yazan kişisel yakarışlara yorum yapmam sonuçta bir sürü parametre var ve biz hiçbirinden haberdar değiliz. Lakin sizin yazdıklarınızdan çıkardığım sonuç ;

Sanırım insanlara iyilik yapmak ile kendinizden taviz vermeyi karıştırıyorsunuz.

• kaybol artist !
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.