Şimdi Ara

Sinerji Clay Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe RX6700XT 13999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sinerji Clay Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6700XT [Oyun Bilgisayarı]

sinerji.gen.tr
    Sinerji Clay Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6700XT [Oyun Bilgisayarı]
    https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-clay-ryzen-5-5600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rx6700xt-oyun-bilgisayari-p-41195

• Acikcasi fena degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkatimi çekti ne diyorunuz arkadaşlar? Ayrı ayrı toplamaya çalıştığında ne yazık ki çok daha pahalıya geliyor. Hem yazılım hem oyun, gündelik kullanım için bu fiyatlarda bir sistem arayışındayım. Cuda programlamadan da faydalanabilmek için RX 6700 XT muadili RTX 3060 Ti'li hazır sistemler en düşük 16999 TL. 3 bin TL'yi sırf Cuda'yı da, Nvidia ile birlikte öğrenebileyim - kullanabileyim diye veremem 

Makul fiyata ssd'yi 1 TB yapma upgrade - seçeneği sunsa Sinerji on numara beş yıldız olacakta yok :/. Ekran kartsız i5-13400 ile sistem toplayayım dedim mi sırf işlemci zaten 5 bin TL, anakartı da biraz daha iyi bir şey seçeyim dediğimde 2.5 - 3 bin TL'de o derken Ram ile birlikte daha SSD olmadan 8 -9 bin TL'yi geçiyor.

Amd'nin de Intel'inde 6 çekirdekli modellerinde düşük enerji tüketimi avantajı var. 13500'ler ciddi zam yemiş normalde 5 bin küsürlerde bulunuyordu fakat hem 13400 hem 13500'ü dahili soğutucu ile uzun vadede kullanmak pek mantıklı değil gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 26 Nisan 2023; 21:53:38 >

• Düşünme al derim. Bu fiyatlara bir ay sonra asla sistem alınamayacak. Çok derli toplu dengeli alet. NVM için 512 az evet ancak fiyatlar çok düştüğü için upgrade etmesi kolay bir parça

• Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt

bence SSD den ziyade 2x8 yerine oyun için 2x16 ram tercih edilmeli.

Beni bir tek markalar düşündürdü. Powerboost kasa filan ne kadar kullanışlı olur bilemedim 

• çok az bişey darboğaz yapabilir bu işlemci bu ekran kartına

• İşe yaramaz.

SSD kötü.

Kasa kötü

Anakart vasat.

İşlemci, ekran kartı iyi.

Ram ortalama.

• Gaminggenin kasa , power , SSD , ram daha iyi .
    15-16k arasına geliyor ama daha iyi parçalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Ben de dün bu bilgisayardan sipariş verdim + Gigabayt B550M + 2x8 GB RAM ile birlikte 12 taksit olarak 18565 liraya geldi. Dün bu fiyata aldım bugün aynı şekil aynı taksit 20460 lira olmuş.

Yalnız millet PSU'ya giydirdikçe giydirmiş. Profesyonel bir oyuncu değilim, overclock yapmayı vs. düşünmüyorum. GOW 4, RDR 2, Witcher 3 tarzı oyunları Ultra 60 FPS olarak oynatsın yeter. Yeterli mi bu düzey için?

• cratec C kullanıcısına yanıt

Vade farkından dolayı mı fiyat farkı koyuyor ? Şu an linkteki ürün 16.700 TL.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.