Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
78
Favori
115.265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kartla ileri tarihli bilet alabiliyormuyuz acaba..
    ckeck-in yapıp 30dk sonra almalısın gerek diyor ama başka birtarihe alabilsek aynı kartla aynı filme 2 bilet alabilirdik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil engineer

Bu kartla ileri tarihli bilet alabiliyormuyuz acaba..
    ckeck-in yapıp 30dk sonra almalısın gerek diyor ama başka birtarihe alabilsek aynı kartla aynı filme 2 bilet alabilirdik...

Sözleşmesinde maximum 5 saat sonrasına bilet alabilirsiniz şeklinde bir şey görmüştüm sanırım
  • Sadrazham S kullanıcısına yanıt
    Szöleşmeyi bulamadım link var mı acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurcan_15

quote:

Orijinalden alıntı: femmefatal

Arkadaşlar ,
    Ben de aldım sonunda,ilk iki gün sorun yoktu.

Sonra pazartesi kadıköy rexx te bir filme girmeye çalıştım yetersiz bakiye dedi.yazdım,cevap hızlı geldi ya cinemaximuma git denildi ya da üyeliğinin sonuna 1 gün eklenmesi.o soğukta gidemedim tabi para verip girdim kız arkadaşımla.

Bugün tek başıma cinemaximuma girerken yine sorun çıki yazdım. Kod gönderdiler. Ama açıkçası midem bulandı. 3. De bunu yaşarsam ki yaşamasam da acaba olucak mı olmayacak mı stresi yaşayacağım kesin.

Bununla ilgili ne yapabiliriz. İnsan Got olup kalıyor o an.

Cinemaximum da pnr ile çözüyorlar durumu ama, diğer sinemalarda çözüm yok o zaman. Bunu acilen çözmeleri gerekiyor, çünkü "her gün film izleyebilirsiniz" sloganına ters düşüyor. Umarım bir an önce bu sıkıntıyı aşarlar.

telefonunuza ininal'ın uygulamasını indirin, sinemia kartı oraya ekleyin, bakiyenizi görebiliyorsunuz online olarak.

eğer 20 liranın aşağısında falansa bakiye hiç zorlamayın sinemayı, sinemia'ya ulaşıp durumu bildirin.

• iyiki sinemia gelmiş valla satıcılarla uğraşma derdi yok foruma baktım 2d biletler 11 12 tlden satıyorlar indirim yapmıyorlar sinemiada özel gün haftasonu diye bişey yok sinemaya git biletini al keyfine bak
  • Dün son gün olması nedeniyle bkm ile üye oldum aylık 45 lira oldu bakalım neler olacak artık Üyeliğim başlasın bir filmin 3 farklı tipi olabilmesi bence bu konuda esneklik olmalı
  • Mavibahçe de diriliş IMAX bilet aldım birazdan başlayacak kartla ödeniyor bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberate

Mavibahçe de diriliş IMAX bilet aldım birazdan başlayacak kartla ödeniyor bilginize.

Bana 20 gündür hiç kart harici ödeme yaptırmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi issizmuhendis -- 22 Ocak 2016; 16:01:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberate

Mavibahçe de diriliş IMAX bilet aldım birazdan başlayacak kartla ödeniyor bilginize.

Hocam kartla ödeniyor ne demek? Başka nasıl ödeyebiliriz bilgi verir misin ben de mavibahçeye gideceğim de
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Pnr koduyla

• Her akşam abi lutfen kartıma para atın lütfen yarın sinemaya gidecegim demekten veya seansi kacirip sinemanin onunde 4 saat beklemekten rahatsızlık duymuyorsaniz süper sistem tavsiye ediyorum ama onun harici parasıyla rezil olmak istemeyenler uzak dursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankamall İmax de Diriliş izleyeceğim az sonra alacağım bileti bakalım nasıl öde diyecek göreceğiz. Bir bilet 24 tl ayrıca İmax de.

Ayrıca şu bir filme 2. kez gidilmez, yok en fazla 5 saat sonrasına alınabilir gibi kuralların yazdığı yeri gönderebilir misiniz? Ben hiç görmedim de burada yazıldı diye uyguluyorum Belki de delinin biri kuyuya bi taş attı muhabbeti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 22 Ocak 2016; 16:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Ankamall İmax de Diriliş izleyeceğim az sonra alacağım bileti bakalım nasıl öde diyecek göreceğiz. Bir bilet 24 tl ayrıca İmax de.

Ayrıca şu bir filme 2. kez gidilmez, yok en fazla 5 saat sonrasına alınabilir gibi kuralların yazdığı yeri gönderebilir misiniz? Ben hiç görmedim de burada yazıldı diye uyguluyorum Belki de delinin biri kuyuya bi taş attı muhabbeti var

Destek ekibine sordum şu şekilde cevap yazmıştı.

Öncelikle ilginize teşekkürler.

Sözleşmelerimiz gereği sinema salonunda check-in işleminin ardından 30dk. içerisinde bilet alımı gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Sinemia Kartınız ile gün sınırı olmadan üyeliğiniz boyunca günde 1 kez sinema bileti alabilirsiniz.

Sinemia üyeliğiniz ile sadece gideceğiniz gün için check-in işleminin ardından yarım saat içerisinde 5 saat sonrasına kadar bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Sinemia'nin sinemalarla anlaşması yoktur.

İninal işbirliği ile MasterCard altyapısını kullanır.

Bu sebeple sinema salonunda hiç bir açıklama yapmadan Sinemia mobil uygulamanizdan check-in işleminizi gerçekleştirdikten sonra Sinemia mobil uygulamanız sizi yönlendirecektir, mobil uygulamadaki ifadeye göre biletinizi normal banka kartınızı kullanır gibi kartla ödeyerek(şifreniz kartınızın son 4 hanesidir) veya sadece mobil uygulamada çıkan Sinemia kodunu gişe görevlisine göstererek (yada söylerek) kolayca alabilirsiniz.

Bazı anlaşmalı sinema salonlarında, Sinemia mobil uygulamasında sinema salonunda checkin yaptığınızda mobil uygulamayı gişe görevlisine göstermeniz yeterlidir. Kartınızı ayrıca kullanmanıza gerek yoktur.

Sinemia mobil uygulamasında kartınızın kullanılmasının belirtmediği durumlarda kartınızın kullanılması halinde üyelik iptali söz konusudur.

Sinemia sadece belli sinema salonları ile anlaşma yaptığı için kartınızı her zaman yanınızda taşımanızı öneririz.

Sinemia tüm Türkiye'deki sinema salonlarında geçerlidir. Gitmek istediğiniz sinema salonu listemizde bulunmadığı bir durum olursa, geri bildirimde bulunmanız durumunda değerlendirme ekibimizce uygun görülen sinemalar listemize eklenmektedir.

Sinemalardaki pos cihazlarının teknik problem yaşaması Sinemia'nın sorumluluğunda değildir.

Sinema salonunda yaşadığınız herhangi bir problem karşında destek ekiplerimiz e-posta ve mobil uygulama üzerinden 7/24 hizmet sunmaktadır.

Saygılarımızla,
    Sinemia Destek Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan_15 -- 22 Ocak 2016; 17:01:28 >

• quote:

Ankamall İmax de Diriliş izleyeceğim az sonra alacağım bileti bakalım nasıl öde diyecek göreceğiz. Bir bilet 24 tl ayrıca İmax de.

dimi ya gün içinde 5 kez gidilebilse ve hatta kodları satabilsek ne güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

dimi ya gün içinde 5 kez gidilebilse ve hatta kodları satabilsek ne güzel olurdu.

Aynı gün içinde 2. kez bilet alma ile ilgili bir şey yazıyor mu mesajımda? Okuduğunu anlayamayan adamlarla muhattap etmese beni şu Dh keşke :/

• Bugun kartım elime ulaştı. dün 65 yüklenmiş bugun de 65 yüklendi. bakalım kullanmaya başlayınca 65 lerde bi sıkıntı olacakmı göreceğiz :)
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Yok daha önceki mesajlarda bir arkadaş mavi bahçede kredi kartı geçmiyor demişti ondan dedim daha yeni sinema oturmamış bazı şeyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kart ile farklı günlerde 1 filme birden fazla kez gidilebiliyormu ; yani bugun x filmine gittim yarında x filmine gidebiliyormuyum ?
  • teknobomb kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam, bir filmi sadece bir kere izleyebiliyorsunuz. Ne zaman aldığınız önemli değil.
  • gurcan_15 G kullanıcısına yanıt
    hocam pnr kodu filan veriliyor deniyor ben x filmine bilet aldıktan farklı bir gün gene x filmine gitme istesem yenı pnr verse onla giriş yapamıyormuyum ?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.