Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
78
Favori
115.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıklayıcı bilgi burada
     Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye
  • Almayı planlıyordum ama bu kadar saçma bir sistem olamaz.Zırt pırt ben bu adamlara mail mi atacağım ?Paranla rezil olmak bu olsa gerek.
    Taşıma suyla değirmen dönmez.
  • cenkakay08 C kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun yok 1 ayda 4 defa gittiğinizde parasının fazlasını çıkarıyorsunuz, ufak tefek aksaklıklar oluyor tabi ki ama genele bakarsanız başarılı bir uygulama.
  • Arkadaşlar sinemai ya konuyu sordugumda yukarıdaki mail geldi yani gönül rahatlığıyla kullanmaya devam.

Elbette sistemi baltalayanlar olmaya çalışıcaktır ilk günlerde böyle arkadaşlar çıkmıştı.
     Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: radolphie

Açıklayıcı bilgi burada
     Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye

Yani her halükarda 59 liraya yenileyebilecegiz bkm ile aldigimiz için değil mi? Doğru mu anlamisim

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    eğer kampanya devam ederse üyelik otomatik yenilenecek kampanya yoksa güncel fiyat üzerinden teklif gönderecekler kabul edersen başlatacaklar onu demek istemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Aynen ya ciddiye alıp yazmıyorum bidaha, kusura bakmayın sizlerde.

Kesinlikle takmayın. Bu arada hesabımda 20 lira kalmış bugün. Desteğe mail attım. Yarın 22 liralık filme gidersem bakiyem yetersiz olacak diye. Bakalım destek Nasıl bir dönüş yapacak

sana gelecek cevabı şimdi söyleyim sinemia kartınızın bakiyesini dikkate almayın bakiyelerden sinemia sorumludur herkese aynı kalıp mesajı gönderiyorlar

ama sen ısrar et bakiye yüklemelerini söyle sorun yaşarsam üyeliğimi iptal ederim dersin

aynen o geldi. Bakalım tekrar mesaj attım ne diyecekler

• ALMAYI DÜŞÜNENLERE ÖZET: bakiye sorunu hakketten var. haftada 1 gün falan sanırım bakiye birden düşüyor. sonra tekrar yüklüyorlar. benim genellikle 90-100 tl civarı sürekli yüklü. hafta içi bi gün bi anda 10-15 liraya düşüyor. hemen peşinden tekrar para yüklüyorlar. tam o süreye denk gelirseniz ve program kartla ödeme yapın derse bakiye yetersiz hatası alabiliyorsunuz. ben henüz denk gelmedim, sorunsuz kullanıyorum da denk gelenler varmış işte görüldüğü üzere. buna çözüm olarak filme gitmeden önce 10 saniye vakit ayırıp bakiyeyi kontrol edin. eğer bilet fiyatından düşük ise desteğe mesaj atıp para yüklenmesini isteyin. gerçi para olmasa bile kod ile bilet aldırıyor. para olmasa bile filme girebilirsiniz. bu sorun haricinde sistem camış gibi çalışıyor. aylık en az 10-12 filme gidiyorum. 3D gözlük dahil. bilet 15,5 TL burada. 3 lira da 3D gözlük. aylık 200 lira civarı vereceğime 39 lira veriyorum. yasal olmayan bir durum yok. firmanın battığı falan yok. batıyorsa bile battığına dair ortada hiçbir kanıt yok. bariz firmaya karalamaya çalışanlar var. çok da takmayın. müşteri memnuniyetini %100 sağlamak imkansızdır. illaki memnun olmayan birileri olacaktır. umarım onların sorunlarını da çözerler. 4-5 ay daha sürem kaldı. bu şekilde devam ederlerse bittiğinde tekrar üyelik almayı düşünüyorum. sinema evime 200 metre uzaklıkta. canım sıkıldıkça bakkala gider gibi sinemaya gidiyorum. sinemada film izlemeyi seviyorsanız tavsiye ederim.

• Kaç kere başvurdum davetiye neden gelmedi arkadaşlar kaç aydır yoğunluk deniyor?

• DIKKAT

Bazı arkadaşlar üyeliklerinin iptal edildiğini veya yenilemelerine izin verilmediğini belirtmiş.

Eğer söylenenler doğruysa ''SINIRSIZ'' diye satılan ayda ''30'' Adet kullanım hakkınız olan üyeliğinizle 10'un üzerinde kullanım yaptığınızda kara listeye alınıyorsunuz demektir.

Yani yanıltıcı pazarlama ve sizden para kazanamayınca sizi kapı dışarı etme söz konusu olabilir.

Dikkatli olunuz, eğer bu ithamlar doğruysa hepimizin görevi boykot etmek ve şikayet e-postası atmak olmalıdır.
  • Şuan kaç kere gidiyorsunuz ona bakın.

Haybeden alıp sonra parasını çıkartmak için her gün sinemaya gitmenin lüzmü yok.

Ben zaten ayda 3 ve izeri gidiyprum diyen alsın.

• Kaplanas K kullanıcısına yanıt
    Tek bir kişi gelsin desin ben ayda 30 film izleyebildim bu sistemle kendine 6 ay üyelik hediye edeceğim yok abi bırakmazlar bir şekilde engelliyolar seni
  • karkajuth K kullanıcısına yanıt
    Sana görüntülü olarak her gün filme gideceğimi göstereceğim. Sırf sana inat da her gün üşenmeden filme gideceğim. Ha aynı filme gidilmiyor, o nedenle gidilecek film olmazsa o beni ilgilendirmez. Anlaştık mı?

• multinet kartına 150 tl yükleme yapanlara sinemia 1 ay ücretsiz!

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113612365&p=1#113612365

• quote:

Orijinalden alıntı: Kül Tablası

Kaç kere başvurdum davetiye neden gelmedi arkadaşlar kaç aydır yoğunluk deniyor?

Ben 7 ocakta 2 email ile başvurdum sonuç yok yine o haftalar 2 email ile daha başvurdum bugüne kadar sonuç elde edemedim sürekli e mail gönderdim basmakalıp şablonla yanıt verdiler artık usandım gelirse gelir gelmezse pnr ye devam.

• Yılbasından once 30 unda basvurmusdum ayni gün davetiyem geldi başvuruyu linkedin üzerinden ve face ile üst üste yaptım ertesi gün ödeme yaptım kartı yılbaşından sonraki salı aldım aynı şekilde sözlümde ben başvurdum megerse hediye etme seçeneğini kullansam daha hızlı olurmuş onada aynı yöntemleri izledim oda ertesi gün davetiye geldi

kesin hızlı gelmesini istiyorsanız face ve linkedin hesabınızla aynı anda basvurun

yazmayı unuttum bkm express ile ödeme yaptım 6 aylık aylıgı 45 tl gibi bişeye geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oZRaGo -- 19 Ocak 2016; 15:07:37 >

• Bakiye yüklemiyor yüklemiyor dediniz adamlar abarttı 110 lira yüklemişler :)

• oZRaGo kullanıcısına yanıt
    ben 1 kere facebooktan istedim 2 3 gün sonra davetye geldi bkm ile 6 taksit olursa vade farkı ile 46.79 tlye geliyor
  • issizmuhendis İ kullanıcısına yanıt
    127 lirada benimki olmuş.
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    Akşam bi 3D denizin ortasinda izliyim. Paraya kiyiyorum :D

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.