Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
78
Favori
115.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana verirmisin üyeliği

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karkajuth K kullanıcısına yanıt
    Hocam olay şu. Koskoca Akbank axess kart bile mesela bazen limit olmasına rağmen çekmiyor. Aradığın Zaman müşteri hizmetleri sistemsel bir sorun yaşandı o saatlerde kusura bakmayın diyor. Bu olaylar biraz da normal siz çok sinirli davranmışsınız. Ben axess te yaşadığım için bu örneği veriyorum başka bankalar da yaşatabilir. İninal kartta oluşan bir haftalık ( ki yılbaşı haftası biraz sorun oldu doğru) yükleme yapılamadı karta. Velhasılkelam dediğim o ki bu tür durumlar olabilir. Müşteri hizmetleri ile sürekli irtibatta olunduğunda bir sorun yaşanmıyor. Sen mağduriyetini anlattın eyvallah. Bu tarz sorunlar olabilir. Buna göre alır herkes. Bunun dışında ben bu ufak tefek sorunlarıyla bile memnunum ki ben sorun yaşamadım neredeyse. konuyu daha fazla tartışmaya gerek yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CnkYgT C kullanıcısına yanıt
    cözüm bu degil ki ben her film izlemek istedigimde 3 gun mail atamam ki benim beklentim bu degildi kapattiridim hesabimi benim gibi düsünenler icin de bu yaziyi buraya yazdim ki ben buraya bakmadan uye oldum bilseydim böyle sikintili bir sistem uzak dururdum ve evet elimden gelen her mecrada insanlarin magdur olmamasi icin elimden geleni yapacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karkajuth -- 18 Ocak 2016; 22:05:13 >
  • karkajuth K kullanıcısına yanıt
    3 gün attığınız mailleri tarihleri görünür şekilde fotosunu koyar mısınız buraya?
  • Arkadaşlar muhattap olmayın şu pnr satıcılarıyla boşyere konuyu kirletiyor. CEVAP YAZMAYIN KENDİ KENDİNE YAZSIN. ZATEN KULLANAN BİLİYOR UYGULAMAYI

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Evet

Bizim arkadaş grubu beraber aldık
    Kimi 3 gün önce kimi 1 ay önce

Bu arada geym Of bizans a gittiğimiz için pişman olduk

Filmin 20nci dakikasında çıkanlar oldu

İlk yarı bitti koca salonda 8 kişi var

5 i zaten biziz

Hiç beğenmedim

Aynen az önce bende arkadaşım çok övdü diye gittim rezildi

• eediz kullanıcısına yanıt
    Aynen ya ciddiye alıp yazmıyorum bidaha, kusura bakmayın sizlerde.
  • sodostre kullanıcısına yanıt
    ilk gün uygulama içinden sinemia'ya ulaşmaya çalıştım o mesajları bulamadım ama attığım mailleri ekledim
     Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Kesinlikle takmayın. Bu arada hesabımda 20 lira kalmış bugün. Desteğe mail attım. Yarın 22 liralık filme gidersem bakiyem yetersiz olacak diye. Bakalım destek Nasıl bir dönüş yapacak

• evet arkadaslar cin gibisiniz gercekten pnr satiyorum ben sirf bok atmak icin sinemia'ya dev produksiyon yaptim 6 ay üyelik satin aldim yetmedi akrabama da aldirdim iyice inandirici olsun diye 3 arkadasima daha aldirdim sonra karta para yüklenmesini engelledim 3 gün magdur ayagina yatmak icin nasil insanlar var gercekten inanilmazsiniz yav adam okumadan etmeden birakin bu pnr saticisini diyor demek ki yolda birinin birine tecavüz ettigini görse kesin hak etmistir diyip isine bakacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Kesinlikle takmayın. Bu arada hesabımda 20 lira kalmış bugün. Desteğe mail attım. Yarın 22 liralık filme gidersem bakiyem yetersiz olacak diye. Bakalım destek Nasıl bir dönüş yapacak

sana gelecek cevabı şimdi söyleyim sinemia kartınızın bakiyesini dikkate almayın bakiyelerden sinemia sorumludur herkese aynı kalıp mesajı gönderiyorlar

ama sen ısrar et bakiye yüklemelerini söyle sorun yaşarsam üyeliğimi iptal ederim dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Bana verirmisin üyeliği

nasıl veriyoruz hocam? detayları gönderirsen veririm elbette :)
  • valla herkes düşük bakiyeden şikayetçi benim bakiye şu an 64.50 tl... Ne yapayım ben bu 64 lirayı yahu... Bari benden alsınlar da hesabı eksik olanlara versinler..

Sinemia iyidir arkadaşlar, yeni bir fikir sorunları elbette olacaktır ama sistem öyle ya da böyle işliyor... Yukarıda sorun yaşayan arkadaşın yazışmaları var; ben sinemianın tutumunda çok sorun görmedim, uzlaşmacı takılmışlar. Kullanıcı %100 haklı ama azcık asabi... Neden asabisin diyemem çünkü benim başıma gelse ben de asabileşebilirim ama gemileri yakmazdım herhalde...

Neyse, 64.50 Tl fazla sinemia ekibi :) Bi 30 Tl sini alın hesaptan...
  • Kız arkadaşımla kullanıyoruz 2 üyeliğimiz var.Sorunsuz kullanıyoruz.Çok beğendik uygulamayı.Tavsiye ediyorum
  • Arkadaşlar benim de Sinemia da 3 aylık üyelim bitti şimdi yeni bir 6 aylık üyelik başlattım. Yukarıda arkadaşların bahsettiği bütün problemleri ben de yaşadım fakat sonuçta er ya da geç sorun düzeltildi. Ayrıca problem yaşanan her gün için müşteri memnuniyeti adına üyelik uzatıldı. Müşteri hizmetleri en geç 30 dk içinde mail ile dönüş yapıyor fakat bazen kalıplaşmış otomatik mesajlar atıyor. 10 üzerinden 10 luk bir uygulama diyemem ama hafta da 2-3 kere sinemaya giden insanlar için güzel bir uygulama. Bazı arkadaşların dediği gibi ileride çok daha büyük problem çıkacağını düşünmüyorum hatta bence sistem oturdukça problemlerde azalacaktır.
    Bilgilendirme amacıyla şunu da paylaşayım sanırım kartlara 10 tl nin altına düşünce 40 45 tl gibi para yatırıyorlar. Onun dışında kullanım olmasa hergün para yatırma gibi bir durum söz konusu değil. Dün kullanımdan sonra arkadaşımın ve benim 2 hesabımıza da para yatmış bugün sabah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radolphie -- 18 Ocak 2016; 23:58:39 >

• keep clubbin K kullanıcısına yanıt
    gergin olmamın iki sebebi var bir tanıtımlarına tav olup karti uzat biletini al gibi işleyeceğini düşünmem sürecin iki 4 kişinin daha vebalini alıp üyelik açtırmam ben kesinlikle bu adamlar dolandırıcı bilet alamazsınız demiyorum ben buradaki yorumları okusam mesela uzak dururdum bu sistemden çünkü her aksam kartima para atin yarin film izleyeceğim diye mail atmakla ugrasamam onun haricinde sürekli kavga dövüs tehdit ederek para yükletirim kartıma sinemanın önünde 5 saat beklerim diyorsanız kullanabilirsiniz bu sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: radolphie

Arkadaşlar benim de Sinemia da 3 aylık üyelim bitti şimdi yeni bir 6 aylık üyelik başlattım. Yukarıda arkadaşların bahsettiği bütün problemleri ben de yaşadım fakat sonuçta er ya da geç sorun düzeltildi. Ayrıca problem yaşanan her gün için müşteri memnuniyeti adına üyelik uzatıldı. Müşteri hizmetleri en geç 30 dk içinde mail ile dönüş yapıyor fakat bazen kalıplaşmış otomatik mesajlar atıyor. 10 üzerinden 10 luk bir uygulama diyemem ama hafta da 2-3 kere sinemaya giden insanlar için güzel bir uygulama. Bazı arkadaşların dediği gibi ileride çok daha büyük problem çıkacağını düşünmüyorum hatta bence sistem oturdukça problemlerde azalacaktır.
    Bilgilendirme amacıyla şunu da paylaşayım sanırım kartlara 10 tl nin altına düşünce 40 45 tl gibi para yatırıyorlar. Onun dışında kullanım olmasa hergün para yatırma gibi bir durum söz konusu değil. Dün kullanımdan sonra arkadaşımın ve benim 2 hesabımıza da para yatmış bugün sabah.

Merhaba hocam. Uzatma işlemini nasıl yaptın acaba?

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    normalde herhangi bişey yapmasan ilk üye olduğun fiyattan ve aylıktan yenilemeyi yapıyor. Fakat ben ilk seferde kampanyadan faydalanmamıştım o yüzden o üyeliği yenilemedim. Üyelik bitimine yakın yeni davetiye istedim 2-3 gün içinde geldi bkm ekspres kampanyasıyla 6 ay üye oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnkYgT

Hastasıyım böyle 0 mesajlı bugün üye olmuş üyelerin yorumlarıda dünyalar kadar değerlidir bizler için

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: radolphie

normalde herhangi bişey yapmasan ilk üye olduğun fiyattan ve aylıktan yenilemeyi yapıyor. Fakat ben ilk seferde kampanyadan faydalanmamıştım o yüzden o üyeliği yenilemedim. Üyelik bitimine yakın yeni davetiye istedim 2-3 gün içinde geldi bkm ekspres kampanyasıyla 6 ay üye oldum

Ben cepteteb ile oldum üye. Aylık 45 lira ödüyorum. Bitiminde yine aylık 45 liradan mı uzayacak yani hocam otomatik olarak?
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.