Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
1.766
Cevap
86
Favori
110.057
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Liberty Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: Svelto

quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

cumartesi ödeme yaptım kartım hala kargoya verilmedi destek birimine email gönderdim kartınız gün içinde kargoya teslim edilecek size takip kodu gönderilecek dedi yarın gelirse star wars ımax e gidicem

Kartınız gelse de aynı gün kullanamazsınız.

Kartınızı sisteme tanıttıktan 1 gün sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz

cinemaximum için kod geldiğinden aynı şey geçerli midir? benim kartım yarın gelicek, kart değil kodla işlem yapıldığı için etkilemez diye düşünmüştüm

Kart aktif edilmeden Mobile program da kullanılamıyor.
    Mobile program kullanılmaya başlandığında da o 1 günü beklemeniz gerektiğini söylüyor, yani kod da üretmiyor.

• Yüzbaşı
    746 Mesaj

sözleşmelerinde böyle bir madde gören okuyan oldumu acaba.
    internette sözleşme örnegi yok malisef.
    |
    |
    :SworD: kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: :SworD:

quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

bu gerçekten varmı yani aynı filme 2. kez giremiyormuyuz.
    sonuçta ben beğendim bir daha izleyecegim dedim veya ilk yarısında çıktım sonra tekrar başka bir gün gitmek istedim, veya sinemada 3d seansına yer bulamadım 2d izledim sonrada filmi 3d izleyemeyecekmiyim yani.

Öyle birşey olmaması lazım, mantıksız ve saçmalık olur.

Arkadaşlar saçma gelebilir size ama ne yazık ki böyle bir durum var.
    İlk çıktığında yoktu bu uygulama, sonradan böyle bir uygulamaya gidilmiş.
    Bu yüzden üyeliği iptal olanlar var, bende bilgim dahilinde paylaşıyorum.

Tabiiki arkadaşın dediği gibi aynı filme 2-3 kere gidenlerde vardır, ben denemedim ama bu üyelik iptali ile sonuçlanabileceğinden aklınızda bulunsun diye paylaşıyorum.

Google amcaya "sinemia aynı filme ikinci" şeklinde bir arama yaptırdığınızda bununla ilgili birçok bilgi ve şikayete rastlarsınız.
    |
    |

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Ayrıca aklınızda bulunsun, bende sonradan öğrendim, üyelik bitiminde sizden habersiz kartınızdan para çekilerek üyeliğin uzatıldığından bahsediliyor.

Ben ödemeyi BKM ile yaptığımdan bunun imkansız olması lazım ama zamanı geldiğinde göreceğiz.
    |
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Arkadaşlar aynı filme kac kere gittiğinizi nereden bilebilirler? Uygulamada 2D mi 3D mi diye soruyor. Başka da bir şey sormuyor. Geçenlerde gittiğim bir filme arkadasimla da gittim. Dün de yine izlediğim bir filmi yine arkadasimla izledim. Hatta vodafone freezone la bir bilet alana 2 bilet hediye uygulamasını da kullandım. 2 biletede tek kuruş odemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

@sabbra şimdi sen böyle söyleyince seninkide mantıklı geldi bak :)

@Svelto bu arada google amcaya "sinemia aynı filme ikinci" şeklinde bir aramada kayda değer bir şey çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 5 Ocak 2016; 15:11:52 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Svelto , sabbra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |

kart sabah geldi. ben 10 gibi girişini yaptım. 1 gün bekleyin dedi. sinema çok yakın evime. bi deneyeyim diye akşam 21 seansına cinemaxmimuma gittim. program kod verdi. aynı gün içinde girdim sinemaya. 1 gün dediği maksimum 1 gündür.
    |
    |
    Svelto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birkaç örnek;

Volkansel.com;

ekşi sözlük

Şikayetvar

Ben size giremezsiniz yapamazsınız demiyorum, sistemin en kötü tarafı yasak olan şeylerde yapılabiliyor ama bi süre sonra cezalandırılabiliyor. Üyeliğiniz iptal edildi, yada şu zamana kadar donduruldu, kayıp zaman üyelik sürenize eklenmeyecektir şeklinde bildirim alabilirsiniz.

Mesela kod la girilebilen sinemaya kartla girmek gibi...

@abuabuabu @:SworD:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svelto -- 5 Ocak 2016; 15:41:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: abuabuabu , :SworD:

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: want2die

kart sabah geldi. ben 10 gibi girişini yaptım. 1 gün bekleyin dedi. sinema çok yakın evime. bi deneyeyim diye akşam 21 seansına cinemaxmimuma gittim. program kod verdi. aynı gün içinde girdim sinemaya. 1 gün dediği maksimum 1 gündür.

Doğrudur, bilgi için teşekkürler

Ben kartı saat 4-5 gibi almış, aktif etmiş, fakat 7,5-8 gibi denediğimde 1 gün beklemeniz gerek diye uyarı almıştım.

Ona istinaden bu bilgiyi verdim.
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

bu yıl güzel filmler gelecek 1 aylık alsaydım bişeye yaramazdı 6 ay içinde bir sürü filme gideriz benim üyelik temmuzda bitecek

Aynen hocam. Zaten davetiye gelmiyor adam akıllı. Gelmişken en uzun süreli olanı almak en mantıklısı. Süre bitiminde bize yenileme fırsatı sunacaklar mı acaba o belli değil.

6 aylık alarak isabetli bir karar vermişsiniz.biz 1 aylık aldık çünkü süre bitiminde yeniden davetiye bekleyeceğimizi bilmiyorduk,istersek otomatik olarak uzatabiliriz sanıyorduk.1,5 aydır yaklaşık davetiye bekliyoruz yeniden fakat ses yok :(
    |
    |

Yok yanlıs anladınız ben sistemi ögrenmek için soruyorum.

ama sonucta kredi kartı gibi kullanım varsa kredi kartınfa sadece bedel oluyor baska bir sey belli olmuyor buradada aynı filme 2. Kez gittigimizi saptamaları imkansız olur heralde.

Belki kod kullanılan sinemalarda bu saptanabilir. Ama yinede cok sacma bir durum. Sonucta bir kisi güzel bir filmi 2. Kez izleyebilir sonucta her hafta 4-5 film cıkıyor ama bazen izlenebilir bir film bile olmayabiliyor.

Gisesi yüksek bir film ile birlikte hiçbir iddwalı filmi aynı iki haftaya koymuyorlar malisef.

|
    |
    Svelto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bir saat kadar önce sinemiaya durumu bildirdim ama daha geri dönüş yapmadılar, ne oldu şimdi iptal mi ettiler demek bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam benim kartada 2 gündür bakiye yuklenmiyordu. Mail attım. Bankayla ilgili sorun var dediler düzeltecek dediler yukleme yaptilar

|
    |
    büyüdüm ben de üye oldum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Zamanında Sinemia Özel Sinema Kulübüü'ne herkes sevgi saygı gösterirken, girişimlerini taktir ederken, şimdi Facebook forum, sözlükler her yerde nefret kusuyor insanlar. Şikayetvar şikayetleri sildiriliyor (bkz.4155315). Firma da kendine göre haklıdır belki ama ne hala geldi böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 6 Ocak 2016; 15:12:58 >
    quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Zamanında Sinemia Özel Sinema Kulübüü'ne herkes sevgi saygı gösterirken, girişimlerini taktir ederken, şimdi Facebook forum, sözlükler her yerde nefret kusuyor insanlar. Şikayetvar dolup taşıyor. Firma da kendine göre haklıdır belki ama ne hala geldi böyle.

Arkadaşlar ilk çıktığı zamanlarda bu firmayı çok övüyordum. arkadaşlarıma da öneriyordum.
    Fakat 2 gün önce adamların ne kadar pislik olduğunu farkettim.
    6 aylık üyelik yaptırmıştım geçen sene. ücretini de zaten bildiğiniz gibi, tek işlemde ödüyorsun.
    fakat ben farkında olmadan, üyelik bittikten sonra her ay karttan düzenli olarak para çekmeye devam etmişler. 2 gündür adamlara durumu anlatmama rağmen dinlemiyorlar.
    Haksız olarak çekilen ücretleri talep etmeme rağmen ödemeyeceklerini de ilettiler. Miktar önemli değil ama insanları enayi yerine koymaları zoruma gidiyor.
    artık yasal olarak devam edecek süreç.
    Sizde kesinlikle üyelik bitiminde ekstrenizi kontrol edin. benim gibi kontrol etmezseniz, üyelik bittiğini zannedersiniz ama halbuki devam ediyordur sinemia için.

• Çavuş
    67 Mesaj
    Hiç bir sitede bu tür durumlara düşmemek adına sanal kart kullanmanızı ve limitini ihtiyacınız olduğunda açmanızı gün sonunda ya da ödeme sonunda limitinizi sıfırlamanızı tavsiye ederim.
    Bu şekilde kart numaranızın kayıtlı olduğu siteler istese de ya da kart numaranızı ele geçiren herhangi birisi kartınızı kullanamaz. Belki kullanım biraz uğraştırıcı ama güvenilir.

iyi günler.
    |
    |

Keşke sanal kart verseydiniz. Ben bkm ile aldım haberim olmadan çekememeleri lazım.

|
    |
    smelez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.