Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
78
Favori
115.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taytaylan

Sınırsız değil arkadaşlar. Ayda 30 film.

Günde maks 1 fim zaten ı konuda sıkıntı yok da..

Benimde merak ettiğim 1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyasıyla birleştirip 2 bilet yapabiliyormuyuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi seçici adamlara iyi kampanya değil.

Ben Türk filmi izlemiyorum. Yabancı filmler gelince de yorumlar, oyuncular vs. aralarından seçiyorum ayda 4 filme bile gidemem yani. İlk başta almayı düşündüm de sonradan vazgeçtim hesaplı değil daha doğrusu bana hitap etmiyor.

Bazı arkadaşlar var evlerinin yakınında AVM var adam 2 dk yürüyerek gidip izler gelir o adamlar için büyük fırsat ya sevgilisiyle 3 günde sinemaya giden kişiler için iyi fırsat
  • Simdi bize ininal kart gonderecekler bizde odemeyi o kartla mi yapacagiz?

• Yani basımda AVM var tamam anladık biz yararlaniyoruz bu kampanyadan da başka arkadaşa kartı versek telefonunu bu uygulamayı indirse giremez mi illa ki bizim telefonla mi girecek

• arkadaşlar merhaba bu kartı 2 haftadır takip ediyorum.

öncelikle davetiye için 2 arkadaş aynı anda basvurduk (aynı gün içinde) geçen hafta başı idi ve cuma akşamı oturmuş kahvemizi içerken davetiye ne oldu acaba geyiği yaparken arkadaşa mail geldi ve ta taa davetiysi geldi.

-ilk gördüğümde bende siteden dolayı fake ve bi katakulli sezdim ama , yeni yeni moda olmakta ve Garanti bankası bile adamlarla anlaşıp kampanya yapmış. sasırdım saygı duydum :)

şimdi öğrendiğimiz kadarı ile,

- Öncelikle ücret 6aylık de aylık 59 tl , 1aylık üyelikte 79tl idi 3aylık oluncada 69tl.
    - Maile gelen davetiyenin ömrü 1 hafta bu arada :)
    - üye olduktan sonra adresinize posta ile kart yollayacaklar ve gişeye gidip filmi seçtikten sonra (telefondaki app ile sinema -seans gibi bilgileri girip sistemi o an aktif ederek) kartı verip postan çektireceksinz.
    - bilet konusunda günde 1 seansa girme hakkınız var, yani gidip sistemi appden aktif edip bileti al kim izlerse izlesin(sanıyorum çünkü henüz alıp deneyemedik)
    - Çok sinemaya giden biri olarak (2 yıldır kod alıp gidiyorum ) kodlar daha cazip gelmekte çünkü 6 aylık üye olacak durumda değilim. ve aylık fiyat bana fazla gelmekte kodların 10liradan gittiği dönemde . (çok gitsemde ayda 8i göremem yani değecek film olmuyor okadar :) )
    - 1alana bir bedava kampanyalarının geçerli olduğu sitede yazmakta , mantık olarak siz ilk bilet parasını zaten gönderilen kartı postan çektirip ödediğiniz için çok mantık geliyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piradomim -- 20 Nisan 2015; 0:22:11 >
  • Sistem guvenilir.aylik 40 tl kampanyasi sirasinda iki arkadasim kullandi.arada sinema gisesinde konum bulamama yada baska yerde gosterme sorunu yasadilar.sonucta kapali alandasiniz.onun disinda sorunsuz kullandilar. Istanbul icin konusuyorum eger cinemaximumdan baska yerde gitmem demiyorsaniz oldukca gereksiz.9 tlye bir cok yerde bilet alinabiliyor.cinemaximumlarda bi tek fiyatlar uçuk

• Son 3. Yıldır iyi bi film çıkmadı.Ne zaman filme gitsem boşa harcanmış 120-130 dakika gibi bir hisse kapılıyorum. 👎🏿

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detaylara buradan da ulaşabilirsiniz....

http://nasilyapalim.com/sinemia-nedir.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemalar genelde bina içinde alt kartlarda olur, bu akıllılar gps i orada calistirabilecek mi bakalım

• Aylık 60 tl süper yani sinemada yakın açıkcası arkadaş istese onuda sokarım bende üye olayım bari.

• 6 aylığın aylığı 40 tlye filan geliyor olsaydı yanıyor olurdu. Almaya çok istekliyim lakin 360 tl tek seferde çok para, hem forumdan 36 tane kod alınabiliyor o paraya. Ha bu dalga cinemaximum olmayan pek çok sinemada da işliyor orası ayrı
  • çok az bilgi var. mesela ben turkcell gnctrkcll 1+1 yapıyordum. şimdi bu kartı aldıktan sonra 2. kişi bedava mı izliyecek? yoksa yarısını mı ödeyecek? eğer para ödeyecekse 1+1 nasıl geçerli olacak? yok mu bunun detayının açıkça yazıldığı bir yer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 20 Nisan 2015; 2:00:19 >
  • 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    @7gün25saat
    kartla kullanım gibi düşünün, adamların verdiği kartla ödemeyi yapıyorsunuz. yani 1 alana 1 bedava oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Bana en yakın sineme Capitol Spectrum, 3D biletler olmuş 22-23 lira orda; Alırsam haftada 2-3 kere sinemaya giderim ben bunla

Ben de capitol için almayı düşünüyorum IMAX fiyatına izliyoruz resmen yahu
    Her gün bi film izlerim ama acimam yani

• Arkadaşlar normalde olan bütün kampanyalar geçerli. Sizde normal bir kredi kartı varmış gibi düşünün. Mesela cinemaximumlarda, clup kartınız var ise 8 bilete bir bilet hediye kampanyasındanda faydalanabiliyorsunuz. Aynı gün içinde bir filme sadece bir adet bilet satın alabilirsiniz. 2x2 bilet komboları olmuyor.

Arkadaşınıza illa telefonu vermek zorunda degilsiniz. Ancak program 3 aylık süreç içerisinde 3 kere cihaz değiştirme hakkı sunuyor. Ben sana verdim hesabı kaldı 2 hakkım, senden geri aldım kaldı 1 hakkım şeklinde.

Gün içinde sinemaya gidip arkadaşınız yerine bilet alabilirsiniz. Örneğin 12 de sinemaya gittiniz. Gece 10 seansina bilet aldınız. Bileti arkadaşınıza verirseniz gidip izleyebilir.

Bize ininal kart yolluyorlar, oradan biletleri alabiliyoruz.

Yukarıda verilen fiyatlar kampanyasız, yukarıdaki mesajlarımdan birinde yeni fiyatları yazdım. Kampanya bittikten sonra o fiyatlar geçerli olacaktır. Davetiye geldikten sonra bir haftalık süreci geçirebilirsiniz sorun yok.

Gps bulmama konusu bazen olabiliyor ancak herhangi bir wifi ağına bağlanilirsa sorun olmuyor. Program kendi bulamazsa, harici programlardan yer tespitinizi yapabilirsiniz oradaki verileride alıyor.

6 aylığı 6x44tlye denk geliyor. Ancak tek çekim olduğu için tuzlu gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 20 Nisan 2015; 4:20:19 >
  • Gişelerden 1 hafta sonraya da bilet alınabiliyor. Her gün gişeye uğrayıp aynı gün aynı seansa 7 bilete kadar alınabilir ya da bu biletlerin tekrar satışı yapılabilir

• aykutytu A kullanıcısına yanıt
    Yanyana almak zor olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: furi

Kredi kartina tek çekim hocam

Üye işyeri ne acaba sizin kartta ödeme ismi nedir? Sinema mı mcc kodu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Tek başınıza birçok kez sinemaya gidecekseniz uygun ama kız arkadaşınız için de ayrıyeten alayım deseniz ayda 120 TL yapar bu da mantıklı değil bence aradabir izlenecek güzel film geliyorken.

1 alana 1 bedava kampasıyla onuda bedavaya getirebiliyosun.

• böyle kampanya yapan bir sitenin wordpress olması beni fazlasıyla düşündürdü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.