Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
78
Favori
115.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest Account

bu kartla bilet alirken bir de turkcell ile bedava biletten faydalanabilir miyiz

EVet bu konuya cevap bulursanız hemen 1
    6 aylık alabilirim.
  • Hala davetiye atmadilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ödeme yaparken 59x6 yi taksitlimi aliyor tek cekim mi ?

• Arkadaslar bisey sorcam acil yardim lutfen.uygulama pnr kodu verecekya bu kodu giseye verecez? Ne dicez.hangi filme gitcemizi ve seansida giseyemi soylucez?? Yoksa uygulamadan filmin adini ve seansini secicez pnr kodunu giseye verip hemen gecebilcezmi? Yani film ve seana secme islemini nerde hangi asamada yapicaz? Birde kartla alma olayi nasil oluyor??

• Birde bizim eve yakin sinema var.ben giseden bileti bastirsam.kagidi yani bileti arkadasima versem o girebilirmi? Yani o gunluk bir hakkimi yanimdaki atkadasima verebilirim dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: uyeligimisilin

Birde bizim eve yakin sinema var.ben giseden bileti bastirsam.kagidi yani bileti arkadasima versem o girebilirmi? Yani o gunluk bir hakkimi yanimdaki atkadasima verebilirim dimi?

üyelik sözleşmesinde sadece sizin kullanacağınız yazıyor , ne gerek dolandırmaya? alavere dalavereye ne gerek var? 40 yılın başı doğru düzgün bişey cıkıyor , siz nereden çakarız diye düşünüyorsunuz. Uymuyorsa alma , zorlayan yok. Adamlar sinemadan toptan alıp ucuza getirip bize hizmet veriyor. Her ne kadar her güne 1 bilet dense de 5 biletten fazlasında adamlar zarar ediyor. Sistemi kötüye kullanıp adamları batırdığınız vakit bundan zevk mi duyacaksınız ? Sözleşme şartlarında nasılsa öyle kullanın , adamlara çakmaya çalıştığınız vakit kazanımlarımızı kaybediyoruz.
  • Ben de bir arkadaşın burada tavsiye ettiği gibi linkedin üzerinden başvurdum gün içerisinde teklif geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 29 Aralık 2015; 10:23:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Birde bizim eve yakin sinema var.ben giseden bileti bastirsam.kagidi yani bileti arkadasima versem o girebilirmi? Yani o gunluk bir hakkimi yanimdaki atkadasima verebilirim dimi?

üyelik sözleşmesinde sadece sizin kullanacağınız yazıyor , ne gerek dolandırmaya? alavere dalavereye ne gerek var? 40 yılın başı doğru düzgün bişey cıkıyor , siz nereden çakarız diye düşünüyorsunuz. Uymuyorsa alma , zorlayan yok. Adamlar sinemadan toptan alıp ucuza getirip bize hizmet veriyor. Her ne kadar her güne 1 bilet dense de 5 biletten fazlasında adamlar zarar ediyor. Sistemi kötüye kullanıp adamları batırdığınız vakit bundan zevk mi duyacaksınız ? Sözleşme şartlarında nasılsa öyle kullanın , adamlara çakmaya çalıştığınız vakit kazanımlarımızı kaybediyoruz.

Neyse filimi ve seansi mobil uyhulamadanmi seciyoruz yoksa giseyemi soyluoz bir yardimci ol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana birine davetiye gondermem icin link geldi ama pek sistemi anlamadim.onun icin gondermem kimseye.hem kimse sorumada yardim etmedi.seansi falan giseyemi soyluyoruz.

• uyeligimisilin U kullanıcısına yanıt
    Evladim senin okulun falan yok mu? Gezme buralarda

• quote:

Bana birine davetiye gondermem icin link geldi ama pek sistemi anlamadim.onun icin gondermem kimseye.hem kimse sorumada yardim etmedi.seansi falan giseyemi soyluyoruz.

Ben üyeyim zaten üyelik falan istemiyorum. Kendi sitelerinde tüm sorulara çok açık yanıt vermişler zaten. Gişeye söylüyorsunuz tabi seansı

• ben de denemek için davetiye istedim geldi. burada 2 sinemada geçerliymiş(zaten 3 sinema var ) ama istanbul,izmirde vs olunsa kaçmaz bence... her hafta 2-3 film izlenebilir...

• Ben almak istiyorumda koltugumu seansi falan online secmek istiyorum.giseden islem yapmayi sevmiyorum.yolu yokmu bunun? Kullanan birisi bilet alma film secme asamalarini bir detaylı şekilde yazsin lutfen

• Cinemaximum icin firsat siteleri 10.50 ye haftaici gecerli sinema bileti veriyorlar.pnr kodumu veriyorlar.guvenilirmidir? Bu sorumufa cevaplarmisiniz?

• uyeligimisilin U kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum'a 4 defa gittim. hepsinde kod verdi. kodu söyledim bileti aldım. haftaiçi aldıklarımda 6-7 lira yazıyordu. haftasonu aldıklarımda 10-11 lira yazıyordu. para vermedim. sorun çıkmadı.
  • online bilet alınmıyor. gişeden alman lazım.
  • want2die kullanıcısına yanıt
    pnr ile illa aynı günemi almamız gerekiyor bilgi varmı bugün alınan PNR ile yarın a bilet almamız mümkünmü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    yarım saat içinde biletinizi alın diye yazıyor. başka filme almak istersen de alamıyon hemen. yarım saat beklemen gerekiyor. kod gitmiyor ekrandan yoksa. kod yarım saatlik işte. ama ertesi güne almayı hiç denemedim. sinemaya gidiyorum diye gidip seansa denk getiriyorum ben zaten. haftasonu çok kalabalık. haftaiçi gidiyorum. salon boş oluyor zaten. denemek lazım. ama sinemai'nın demesine göre aynı gün içinde bilet alabilirsin.
  • cinemaximum hariç bir cinemada kod verdiği oldu mu ? örneğin cinecity ve cinemapink gibi sinema salonlarında kart ile mi alıyoruz biletleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: want2die

Cinemaximum'a 4 defa gittim. hepsinde kod verdi. kodu söyledim bileti aldım. haftaiçi aldıklarımda 6-7 lira yazıyordu. haftasonu aldıklarımda 10-11 lira yazıyordu. para vermedim. sorun çıkmadı.

Ustam kod kac haneli??/kodu mobil uygukamadan aliyoruz dimi? Kodu aldiktan sonra giseye gidip filmin adini seans saatini ve kodumu soyluyoruz.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.