Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
78
Favori
115.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ödeme nakit olmasaydı iyi di nuvo ile filan 3d öderdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 19 Nisan 2015; 20:16:41 >
  • pazartesi ve perşembe 10+10 olmak üzere 20 lira veriyorum hadi ekstrem bir şey olsa hafta sonu 12*2 lira versem eder 24+20 44 lira ayda , kaldı ki ayda 2 kere anca giderim adam gibi film olursa oda.Bir de iyice araştırmadan pat diye yatırmayın parayı.
  • Location spoofer, fakegps gibi uygulamalar kullanılırsa nasıl oluyor, bunlar gibi sahte konum yaratan teknikler için önlem almışlar mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: furi

Arkadaslar konuyu açmayı dusunuyordum bende. Arkadaş açmış konuyu. 1 aydır aktif bir bicimde kullaniyorum. Her türlü soruyu cevaplayabilirim. Sık sorulan sorular duzenleyebiliriz

Hangi sinema salonlarında geçerli olduğuna dair bir liste var mı? Belki üyesi olduğunuz için size bir liste veya link verilmiştir.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    Siteyi karıştırın gecerli sinemalarin oldugu bir liste var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

ödeme nakit olmasaydı iyi di nuvo ile filan 3d öderdik

Eski mesajimda ödeme seceneklerini yazdim hocam. Nuvo işlemez gibi geliyor. 3D ödeme sistemi yok. Nuvo icin 3D ödeme olması lazimdi galiba.

• quote:

Siteyi karıştırın gecerli sinemalarin oldugu bir liste var.

Her sinemada geçerli değilmiş hocam. Bulunduğum şehirde ikisi kıytırık 4 sinema var ve bir tanesinde geçerli. Alacak arkadaşlar bu listeye çok dikkat etmeli. Reklamda yer alan her sinemada geçerli ifadesi göz boyuyor.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    %90 ın üzerinde gecerli hocam. Misal konyadaki bütün sinemalarda geçerli. Destek mailine yazarsanız o sinema solanlarınıda ekleyebilirler

• valla yine de bir bit yeniği arıyor insan. davetiye istedik bakalım
  • Davetiye geldi ama buradaki yorumlar uzerine kaldim oyle. Cinemaximum kampanyasi cok sicakken bu biraz soguk geldi ama yorumlari alsam? Ayda dort film bulamiyorum gidecek bu is nasil olacak? Daha onceki yillarda cinemaximumdan bir sene icin 104 biletim vardi inanin bir sure sonra gidecek film bulamiyorsunuz. Surekli film izleyince secicilik ust duzeyde oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu alinca sacma sapan filmlere gidilir valla bana.daral geliyo ozellikle turk filmlerinde :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerımızı alalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

ödeme nakit olmasaydı iyi di nuvo ile filan 3d öderdik

Eski mesajimda ödeme seceneklerini yazdim hocam. Nuvo işlemez gibi geliyor. 3D ödeme sistemi yok. Nuvo icin 3D ödeme olması lazimdi galiba.

nakit nasıl anlamadım 3d ıstemeyen kredı kartı ıle yapamıyormuyu

• feci sömürülür bu yaz feci filmler var 10 güne avengers geliyor, jurassic park, terminator, fantastik dörtlü, mission impossible, san adreas rayı, mad max, hit man 2, antman, Transporter, Minions yılın sonu daha da iyi StarWars, JamesBond, Açlık Oyunları... tüm yerli filmleri saymıyorum bile, yanlış yılda açmışlar dükkanı :)
  • Ekara7Tepe kullanıcısına yanıt
    Kredi kartina tek çekim hocam

• Cinemaximum imax de kampanya var mı?

• turkcell 1+1 kampanyası ile nasıl birleşecek onu anlamadım

kasiyere turkcell şifresi verip üstüne gönderdikleri kartla ödeme yapınca otomatik düşecek herhalde

o zaman gönderdikleri karta 200-300 tl para atacaklar demek ki

bunların karı ne olacak..az gidenlerden mi yararlanmış olacaklar..açık büfe sistemi gibi
  • Bana en yakın sineme Capitol Spectrum, 3D biletler olmuş 22-23 lira orda; Alırsam haftada 2-3 kere sinemaya giderim ben bunla
  • Sınırsız değil arkadaşlar.Günde 1 film olmak üzere ayda 30 film hakkınız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 19 Nisan 2015; 22:54:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.