Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
113
Favori
282.001
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ininal web sitesinde veya mobil uygulamasından kart ekli oldugu için ordan görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

film önünde çıkan reklamda parakodu herkesin kullanabileceği söyleniyordu, işbank müşterisi olmaya gerek yok, kredi kartı olması yeterli

burada herkes kullanabilir yazıyorda biz mi görmüyoruz

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Şubat 2016; 13:06:00 >
  • Ya da'dan sonrası herkesin kullanabileceği anlamına geliyor ama bu tarz uygulama mars club kart ile beraber çalışmaz
  • Detayını bilemiyorum ama eklediğiniz ss de iki kısım var, üstte işbank müşteri girişi , alttaki seçim ( aktivasyon) müşteri olmayaniçin olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • propesyonel kullanıcısına yanıt
    google play sayfasında detayları yazmamışlar sadece foto koymuşlar okadar bu durumda herkes benim gibi iş bankasına özel olarak anlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Şubat 2016; 13:38:16 >
  • innal kartımı eklerken parakoda 1 kuruş çekilip geri yatırılacak dedi vazgeçtim sinemia yanlış kart kullanımdan iptal eder filan diye kart ekleyen var mı ?
  • sinemia'ya üye olabilen, davetiye gönderilen şanslı insanlar sırlarını paylaşsa keşke
  • CnkYgT C kullanıcısına yanıt
    Uygulama ile mars cinema club kart entegre, kart numarası ve şifre giriliyor tarih ve seansın seçildiği kısımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Detayını bilemiyorum ama eklediğiniz ss de iki kısım var, üstte işbank müşteri girişi , alttaki seçim ( aktivasyon) müşteri olmayaniçin olmalı
    mars club karta puan gelmeyecekse bence bu uygulama gereksiz oluyor sinemia mobilden ileri tarihli bilet işlemi yaptıktan sonra online bileti alıyorum

sinemadaki kiosktan bileti bastırmak 1 dk içinde hazır olur sıra bekleme yok sonra filme giriyorsun hemde mars kartına puan ekleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Şubat 2016; 13:51:59 >
  • Denediyseniz birşey diyemem ama altı üstü haftada 1 kez hakkımız onuda telefona program üstüne program kurarak yapmak bana pek mantıklı gelmiyor . Mars gate programına bile güvenip satın alma işlemini yapmıyorum en kolayı kendi sitesi gibi geliyor bana
  • sarampol S kullanıcısına yanıt
    LinkedIn ile iste birde telefonuna uygulamayı indirip iste 3 gün içinde geldi davet
  • CnkYgT C kullanıcısına yanıt
    iyide zaten parakod ilede işlem yapsan ayda 4 hakkın oldugu için yine fark eden bişey olmuyor cinemaximum.com.tr den sorunsuz online bilet aldım 3d şifremde sms olarak geldi

kendi sitesi derken hangisinden bahsediyorsun işlemleri cinemaximumdan yapacaksın zaten
  • Son 1-2 saatte destek@sinemia.com adresine mail atan oldu mu ? Mail gönderince otomatik cevap da gelmiyor herhangi bir dönüşte yapılmıyor. Adamlar dükkanı kapattılar mı yoksa .

Bende üyeyim bir şey soracağım cevap alamıyorum.
  • akinbalci A kullanıcısına yanıt
    evet emaillerinde sorun var dün akşam 3 tane email gönderdim talebiniz alındı bildirimi gelmedi 24 saati geçti destek cevap vermedi sosyal medya hesaplarına yazdım cevap yok
  • eee bu adamlara nereden ulaşacağız o zaman artık :)
  • fiyat en düşük aylık 59 TL
    bunu amorti etmek için tüm filmlere gitmeli ayrım yapmadan
    Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/171635/f7f442db-ca99-4bc9-8a54-7fa84bf296e3.JPG
    edit:resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso31185 -- 8 Şubat 2016; 14:27:55 >
  • akinbalci A kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum ama yakında düzeltirler sürekli aynı sorun olmaz
  • resim yükleyemedim iyi mi
    Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |
  • acaba bnm kartımla bir başkasına bilet alabiliyormuyum ancak öyle bana iyi gelir
  • sarampol S kullanıcısına yanıt
    şayet aynı gun lınkedın ve face hesabı ıle ıstedım aynı gun geldı aralıgın sonuydu sanırım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.