Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
113
Favori
282.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vialand iftarlık gazpz, creed kart
    İstinyepark, the revenant kart
    Cities şero pnr kod

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • exterminant kullanıcısına yanıt
    Ödeme sayfası bkm expresse yönlendirince, orada uye girişi yaptıktan sonra, ödeme seçenekleri çıkıyor, tek çekim, 3-6-9 taksit vs diye. Benim kart bonus, belki kartla ilgili bişeydir, şimdi düşününce o aklıma geldi.
  • ozdek kullanıcısına yanıt
    İzmirdeyim hocam ben mavişehir mavibahçe Cinemaximum. 2d Türk filmine kod verdi. Ama dediğim gibi kart ile işlemi yapın dese yapamayacağım belkide ondan kod vermiş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DIESEL kullanıcısına yanıt
    Ya bi taraf bu sistem çok karlı diye karşı tarafı inandırmaya çalışıyor, diğer taraf bu yaptığınız karlı bişey değil diye, arkadaşlar herkese göre değişen bişey bu, genel bi cevabı yok ki. Sen A şehrinde ayda 4 kere sinemaya gidip toplamda 20 liraya bir ayı çıkarabiliyorsundur, ama bir başkası B şehrinde 2 Imax filme gittiğinde zaten 50 lira veriyor. Kişiye göre değişir, herkes kendi hesaplar bütçesini, ne kadar gider eder bilemem. Ama eğer normalden daha az ödüyorsa neden adamlara milyon dolarlar kazandırıyor olsun ki. Hem kazansınlar da, bana böyle bir sistem sunmuşlar, ben paşalar gibi aylık 40 liraya bilmek kaç kez rahatça istediğim an, kodsuz şurtsuz izleyebiliyorsam, adam kazansın zaten. Ama sen ayda 1 kere sinemaya giden biriysen alma zaten, sana göre hiç karlı bi iş değil, tam bu noktada sen adamlara milyonlar kazandırmış olursun.

Bu arada sonuçta sinemia da ayda 40 lira verip, 40 liralık film izlemeyen üyelerden kar ediyor zaten. Apaçık ortada :) Bu yüzden artık nolur, bu iş karlı, karlı değil tartışması yapmayalım. Çünkü bi sonuca varamıcaz :) Herkes hesabını kitabını kendi özel durumuna göre yapıp karar veriyor zaten.

• ilberto35 İ kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi aynı yerdeyim ipman 3 3d için kart kullan dedi Check in yapınca 35 lira hemen yüklendi

• arkadaşalr destek emailden sorun mu var email gönderdim talebiniz alındı bildirimi gelmedi saatlerdir cevap veren yok sizde de sorun var mı
  • yılbaşında 6 aylık 265 tl ödeyerek üye oldum. Şuana kadar sinemia innial kart ile 336 lira harcamışım. Yanlış hatırlamıyorsam hiç bir filmi 2 kez izlemedim. Cuma-cumartesi-pazar şeklinde gittim genelde sinemaya. Benim için büyük bir fırsat sinemia.
  • sistemin en kötü tarafı evliler için.. inatla ikinci üyelik için davetiye alamıyorum..tek başıma işe yaramaz..iki üyelik alacağım hanımla bana alamıyorum

• issizmuhendis İ kullanıcısına yanıt
    336 tllik bilet nasıl aldın hangi salonlara gidiyorsun şimdi bende hesapladım kartla ödeden 230 tl 8 9 tane pnr kod aldım toplam bende 300 350 tl harcamışım gibi görünüyor 6 aylık 280 tl vermiştim çoktan çıkarmışım zaten :D
  • bana hiç pnr vermedi hep kart kullandım. İzmir de yaşıyorum cinemaximum point,mavibahçe arasıda cinecity kipa :)

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi issizmuhendis -- 7 Şubat 2016; 22:33:16 >
  • gurcan_15 G kullanıcısına yanıt
    sanırım o kartın marifeti
    seninki yine ucuzmuş kanyon zorlu istinyepark salonlarına gitsen minimum bilet 22 24 tl :D istinyede 29 30 tl sadece oraya ımax izlesen sinemia batar
  • imax burda 23 tl :) en pahalısı bu. Benim üyelik bitmeden batmasınlar lütfen
  • İzmir için hep kart kullandırıyor banada 1 kere pnr verdi ama yine sıra bekliyorum ne point nede mavibahçe de kiosk cihazları yok

istinyepark zenginlerin mekanı ferrari lamborghini porshce aklına gelen bütün arabalar önüne park ediyor 30 tl olması normal :D
  • CnkYgT C kullanıcısına yanıt
    pazar günü mavibahçeden bilet almak zor iş. Point kalite olarak sanki mavibahçeden daha iyi. Perdeler daha büyük. MPX salon mu İMAX mi deseler pointteki MPX ses olarak İMAX ten daha iyi. Yada ben daha çok keyif alıyorum orda izlemekten
    deadpool ımax mi 4dx mi hangisine gitsem karar veremedim mpx ede gelirse orayada gderim :D
  • 4dx merak ediyorum istanbula yolum düşerse deneyecegim mutlaka

https://www.youtube.com/results?search_query=4dx+cinema

burdan izleyebilirsin :D
    Valla ne kadar eski bir sinema olsada forum Bornova sinemasını seviyorum kiosk cihazları var. Etrafındaki mağazalar benim için daha doyurucu otoparkı dibinde 20 dakika arabamı aramak ile uğraşmıyorum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.