Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bence Cinemaximum hizmet bedeli almasa bile, internet üzerinden hizmet bedeli uyguladığı için o ücreti siz CGV üyeliğinize giriş yapıp aldığınız ve ödemediğiniz halde de faturalandırıyor. Faturayı Cinemaximum kesmiş. Dolayısı ile korkacağınız birşey yok bence.
    CGV üyeliği ile bilet alan arkadaşlardan bu konuda deneyimi olan varsa konu daha da netleşir.

Sinemia'daki uyarı daha çok "hizmet ücreti varsa senden tahsil ederim bak" anlamı çıkarıyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 13 Mart 2019; 5:12:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Arkadaşlar bu sim kart blokeyi kaldırmanın bir yolu yok mu.. neredeyse 1 senedir Bir sim kart bloke'yi kaldıramadılar, artık bıktım yazmıyorum.Kardesimin numarasını vermiştim ona SMS geliyordu bir deneyim dedim hala sim bloke görünce tepem attı.Bir arkadaş THH'ye şikayet etmişti zamanında, başka türlü olmayacak sanırım
    Benim de aynı durum. 1 sene önce kaldırın demiştim. 1 haftaya kalkar demişlerdi. Hala kaldırmamislar. Geçen hafta yine söyledim. Bakalım kaldırmışlar mi. Başka telefon numarası ile kullanıyorum mecburen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Yok hocam birşey yapamaz bunlar.. anca kopyala yapıştır mesaj veriyorlar.Dun yazdım hemen ilgileniyoruz diyorlar kardeşimin numarasını vereceğim tekrar.

Önceki sayfalarda geçen sene arkadaşın birisi THH'ye şikayet etmişti bunları bu sim kart muhabbeti yüzünden.O zaman kaldırıp birde hediye üyelik vermişler şikayeti geri çeksin diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bişey sorucam hafta sonu CİNETİME sinema salonu yani özdilek antalya CAPTAN MARVEL film gittim
    Çift kişilik ayda 3 paketin son hakkımdı neyse Tlf seçenekler FİLM seçtim 2 kişi dedim 3D dedim bana 3D Ve
    Genel kullanım hakkında ONAY Butonu tıklattı neyse ödemeye geldim kartı verdim gişede 3D Gözlük veriyorum dedi.
    Bende ödüyorsa ver dedim neyse 43TL dedi 2 kişi bilet ve 3D gözlük dahil dedi şifremi girdim ve film izledim.
    Yarın bir gün bana sorun çıkarmaz değilmi sinemia gözlük bedeli aldırmışsın vs diye onlar görüyormu ödeme içeriği.?

*Rodin ve diğer arkadaşlar ben şahsen CİNEMAXİMUM gitmiyorum 1,5TL veya 3TL büyük rakam değil ama neden vereyim.!?
    Bir sürü sinema salon var ben şu gişeden bile para ister diye gitmiyorum CİNEMAXİMUM sahi gişeden chechk in vs yaparkende para alıyormu.?.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 13 Mart 2019; 9:18:19 >

• Ben aylardır sinemanın canlı desteğine ulaşamıyorum siz nasıl iletişim kuruyor sunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Hocam bence Cinemaximum hizmet bedeli almasa bile, internet üzerinden hizmet bedeli uyguladığı için o ücreti siz CGV üyeliğinize giriş yapıp aldığınız ve ödemediğiniz halde de faturalandırıyor. Faturayı Cinemaximum kesmiş. Dolayısı ile korkacağınız birşey yok bence.
    CGV üyeliği ile bilet alan arkadaşlardan bu konuda deneyimi olan varsa konu daha da netleşir.

Sinemia'daki uyarı daha çok "hizmet ücreti varsa senden tahsil ederim bak" anlamı çıkarıyor bende.
    Bu dediğiniz önceden uyguladıkları yöntemdi. Burada da aramızda tartıştığımız gibi artık parayı önceden alıyorlar uyarmak yerine. Yani CGV üyeliğini umursamıyorlar bile amaçları sadece 1.5 lira almak herkesten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sepphynox -- 14 Mart 2019; 19:38:50 >
  • ileri tarihli bilet secenegini deneyen oldu mu son zamanlarda? internet hizmet bedeli ve on siralardan koltuk secme zorunlulugu devam ediyor mu?
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    ben de ilk 2017 şubatta sinemiaya başlamıştım fiyatları uygun olduğu için. şimdi mevcut üyeliğimle bakıyorum pahalı. yeni mail ve yeni telefon numarasıyla kayıt oldum daha ödeme yapmadım ama kartı aktifleştirirken tc mi giriyorduk unutmuşum?

o zaman ikinci üyelik olmuyorsa almayayım madem. yıllık 3'lü elit paket alacaktım aylık 17.99TL'ye gelen. yahu ben anlamıyorum başka bir kişi olsam da cebine 17.99x12=215,88TL girecek, mevcut müşteri olsam da cebine 215,88TL girecek. yap işte mevcut müşterilere de aynı fiyatları kullanalım. Sinemia kartını tc ile aktifleştiriyorsak almaktan vazgeçeceğim işte, müşteri kaybedeceksin sinemia. ya 215,88TL kazanacaksın ya 0TL kazanacaksın sinemia, benim yeni veya mevcut müşteri olmamdan sana ne yahu.

bir firma kendi ayağına nasıl sıkar böyle anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 15 Mart 2019; 11:51:0 >
  • Sinemia kartsız kullanım kaldırıldı mı, PNR no alamadım ben mi beceremedim.

• gyusufg kullanıcısına yanıt
    Akşamları açık oluyor

• Smhylmz kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor hocam ben öyle biliyorum daha pazartesi kullandım captain marvel e gittim. Genelde pnr çalıyor kart çalışmıyor ki ben daha hiç kartla aldığımı hatırlamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bahadır_sad B kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde yakın zamanda kullandım ama dün PNR vermedi karta yönlendirdi direkt. Canlı destek de kaldırıldığını söyledi ama bazen PNR verebiliriz seklinde sacma bi cevap verdi. Bundan sonra yanimizda bulundurmakta fayda var gibi. Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

Normal bilet di mi hocam. Imax falan değil acsyip ben pazartesi gittiğimde kodla girmiştim yarın bir deneyelim bari pnr ye mi yönlendirecek yoksa karta mı göreyim. İyi olmuş bence bir yandan.

• bahadır_sad B kullanıcısına yanıt
    normal 2 d biletti hocam. muhtemelen yasada sonra pnr kodunu bırakacaklar. N11, hepsiburada vs cinemaximum pnr kodu ile bilet satan da kalmamış.
    Kodla uğraşmaktansa kart taşımak daha iyi ben genelde taşıyorum ama bugüne kadar kullanmak nasip olmadı tahmin etmiştim ben sinema yasası ile değişeceğini öyle de olmuş. Bir de şu müşteri hizmetleri olayını çözerlerse şahane olur diye düşünüyorum açıkcası.

• İmax üyelikli paketim olmasına rağmen imax alamıyorum. Bundan sonra imax hakkı kapatılmış sanırım saçmalık.

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

• n0y4n N kullanıcısına yanıt
    oha imax temi iptal oldu?

yok artık
  • Ne olur ne olmaz üyeliğinizin ekran görüntülerini alin. Thhyr veririz gerekirse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemianın yaptığı müşteri memnuniyetine aykırı bir davranıştır. İnşallah gün yüzü görmezler bi daha

• Imax kalktıysa eğer batarlar inşallah bu kadar da olmaz!
  • 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.