Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    imax ayda 1 kez hakkınız var hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cevap için teşekkürler, peki bu fiyatlar sizce iyi mi şu an?
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    fiyatlar ne desem boş hocam. sonuçta kârlı bir durum. imax bilet kendi basina 30 lira zaten

• Sinemia çift kişilik premium paketini kartsız aktif hale getirdim.

Konak pier cinemaximumda 2d formatlı filmde kartsız işlem yapabilir miyim bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blues88 B kullanıcısına yanıt
    benim bildigim imax harici asla kart calismiyor. pnr verecektir size

• Sinema salonu işletmecileri, sinema biletini içeren abonelik, promosyon, kampanya ve toplu satış faaliyetleri gerçekleştiremeyecek.

Yani artık kod ve sinemia iptal mi olacak ?
  • Arkadaşlar sinemia kullanım hakkını farkını ödeyerek imax'e çevirmek gibi bir seçenek yoktur değil mi? :)
  • arkadaşlar Çiçero filmi MPX salonda da oynuyor.
    IMAX, 4Dx vs denedim ama MPX salona hiç gitmedim, okuduğum kadarıyla projeksiyonu, perdesi, ses sistemi vs farklıymış, IMAX'e benziyor gibi anladım.
    Deneyimleyen var mı, tavsiye eder misiniz?
  • Beyler 25tl olanlar resim yükleyebilir mi indirim için resim istiyorlar

• son durum ne beyler kalktımı sinemia
  • quote:

Orijinalden alıntı: |SteeL|

son durum ne beyler kalktımı sinemia
    Bir bilgi yok hala. Dün kullandım bir sıkıntı yoktu.
  • Cinemaximumda ileri tarihli bilet aldım ancak son aşamada 1.5 TL hizmet bedeli ödemem gerektiğini söyledi ve bunu da sinemia ödemez dedi.
    Ben de hizmet bedeli vermeden satın aldım.
    Bu durumda sinema zamanından önce gidip gişeden mi alacağım. Pnr kodu çünkü gelmedi bana.
    Bir de son olarak önce check in yapıp sonra mı bilet alıyoruz arkadaşlar usül nedir bilen cevaplarsa sevinirim.
  • şu sinema yasasından sinemia etkilenecek mi

• Yıllık üyelikte 3d secure yöntemi çıkıyorken aylık üyelikte çıkmıyor."Kart sahibi bu işlemi yapamaz" uyarısı alıyorum,banka kartıyla nasıl ödeme yapabilirim?İninal kartta da var ama ön ödemeli olduğu için kredi kartı olarak kabul eder mi bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Sinemia'nin bu işi Bir şekilde düzeltmesi lazım yoksa neden sinemia üyeliği satın alayım ki ön koltuktan başka vermeyeceksen ... ileri tarihli bilet almanın bir anlamı kalmıyor böyle... gidip gişede sıra bekleyecen o kadar sinemia bizle alakası yok diyip Cinemaximum'a atıyor topu, cinemaximum satıldı iyicene bozuldu.
    Bana da geldi bu ekran. Daha once duzelmisti bu, hatta yazmistim (alim sirasinda secilebiliyor Avantajli / Standart), bir seyi duzeltmisken neden bozuyorsun? Buyuk filmler vizyona girmeden onsatisa cikiyor, vizyona girse de birkac gun onceden bilet almak gerek ki duzgun bir yerden koltuk bulunabilsin. Cinemaximum sitesinden bu hizmeti veriyorken Sinemia giseye yonlendiriyorsa uyeligi bitirmenin vakti gelmistir belki de. Sallamasinlar, Cinemaximum'un en buyuk anlasmasi olan, en buyuk izleyiciyi yonlendiren Sinemia, Cinemaximum boyle bir seyle gelse bile geri aldirabilecek buyuklukte bir sirket.

Daha once de yazmistim, yurtdisina acildiktan sonra ulkedeki hizmet kalitesi dusmustu, demek ki yerli kullanicilari pek onemsemiyorlar artik. Tam da bu noktada bir rakip ciksa, o zaman isin rengi degisir. Mesela MoviePass ulkeye gelse, Sinemia Amerika'ya giderek orada rekabet olusturdu, sinema izleyici icin de rekabet her zaman iyidir, daha iyi hizmeti daha uygun fiyatlara almak mumkun olur. MoviePass'a cagrida bulunalim, Sinemia Amerika'ya dukkan acarak senin satislarini dusurdu, gel sen de Tr'ye dukkan ac gorsunler gunlerini diye. :D

• Arkadaşlar şimdi bizde 2 tane sinemia kartı var. 7 şubatta aboneliğimiz bitiyor. (Kart 6 ocakta geldi bize) Şimdi her iki karttan 1'er 1'er olmak üzere toplam 2 hakkımızı 8 şubatta çıkacak olan bir film için kullanmak istiyoruz.
    1) Bu film için İleri tarihli bilet alma olayını kullanabilir miyim? 6 şubatta ileri tarihli bilet alabilir miyim?
    2) İleri bilet alma olayı için ek ücret öder miyim?
    3) 2. karttaki bileti kendime hediye olarak aktarıp hem kendi kartımdaki haktan hem de gelen hediye bilet ile aynı anda 2 bilet alabilir miyim?
    4) Sinemaya sadece kendi telefonumu götürsem ve kendi telefonumdan 2.kartın sinemia hesabına girip onun için check in yapabilir miyim?

• Lithium kullanıcısına yanıt
    1. Evet
    2. Cinemaximum uyeligi varsa hayir.
    3. Hayir da neden boyle bir seye ihtiyac olsun ki, diger kartin uyeligiyle de bilet almak varken?
    4. Teorik olarak evet ama:
    https://yardim.sinemia.com/soru/sinemia-uygulamasina-giris-yaparken-kalan-cihaz-hakkim-yaziyor-bu-ne-demektir

Ek olarak, yukaridaki ileri tarihli bilet hakkindaki yazima bir bakin.
  • ben giriş yapmaya çalıştığımda giriiş yapılamaz dedi üyeliğim mi yanmış yani?

bir de üyelik yenilemeyi nasıl iptal ediyoruz mail atmak yeterli dimi sonra yenilemeyi kapatırlar (aylık alıyoryum)
  • bende enpara var şu an 25 tl oluyor mu
  • Noggin N kullanıcısına yanıt
    evet, oluyor
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.