Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sinemia çok net yalan söylüyor, avantajlı koltuk PNR'ları vs aldığı için ileri tarihli bilet uygulamasında artık bu tablo ile karşılaşıyoruz
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Problem çözülene kadar PNR yerine karta yönlendirmesi gerekli.
    1 tl fark var alt tarafı avantaj dediği.
    Cinemaximum iyice saçmalamaya başladı sonları yakındır.
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    Tam cozuldu su sorun diyorduk simdi de bu mu cikmis? Harika valla. Boyle giderse Netflix alir evde takiliriz.
  • Arkadaşlar, enpara kampanyası ile beraber eşimle severek uygun fiyata kullanıyorduk. Kampanyanın bitmesi ile malum fiyatlar iyice yükseldi.

Bazı arkadaşlara 25 TL ye devam edebileceklerine dair mail gelmiş. Bu fiyata bizim de kullanabileceğimiz bir indirim kodu falan yok mu? (Ayda 3 sinema günü aylık paket)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay 14.99 seçeneği ile son 3 sefer hep yeniledim..Geçen tekrar denedim yine 14.9 seçeneği vardı.Sonra başlatırım dedim.Şimdi baktım 24.9 olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ben 25 e razıyım. İmax dahil bence çok iyi fiyat fakat daha yüksek çıkıyor. Var mı yolu yordamı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

Ben 25 e razıyım. İmax dahil bence çok iyi fiyat fakat daha yüksek çıkıyor. Var mı yolu yordamı?
    Normalde ne kadar ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Normalde ne kadar ki ?

Alıntıları Göster
    33 TL çıkıyordu fakat dün canlı destek kısmından irtibata geçerek 25 Erden hanım ile benim hesabı yeniledim. Aquaman Creed gibi bir çok izlenecek film mevcut.

• Starium da kullanamıyoruz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melburg

Starium da kullanamıyoruz değil mi?
    maalesef.

gold class,tempur,starium bunlarda yok
  • güzel bir uygulama bence
  • muhteşem uygulama ya
    ama ben ön sipariş kısımlarına bulaşmadım hiç, sıkıntı yaşayan arkadaşların yorumlarını okuduğum için
    gidiyorum gişede sıraya girip alıyorum
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    gold class ı filan anlarımda starium, imax den daha ucuz hatta normal 2d-3d ile aynı fiyatı
  • Sinema salonu işletmecileri, sinema biletini içeren abonelik, promosyon, kampanya ve toplu satış faaliyetleri gerçekleştiremeyecek
    Yani artık kod ve sinemia iptal mi olacak ?
  • Net bilgi verilmiyor halen.

Otomatik cevap verip duruyorlar.Bu kadar olmaz arkadaş.Siteden açıklama yapmak zor mu
  • Merhaba, bu ön sıra galiba tüm sinemalar için kullanılır olmuş. Sorum şu; eğer ben "gişeden alacağım"ı seçersem ayın 27si için oluşturduğum PNR koduyla 3-4 gün öncesinden gişeden alabilir miyim bileti?
  • Adamların cirosunun büyük bölümü yabancı ülkelerden, bu yeni yasadan sonra ülkeden çıksalar şaşırmam ve bizler için çok üzücü olur. Sayelerinde rahat rahat sinemaya gidiyorduk, gün, kampanya derdi vs olmadan...

• Bugün cinemo sinemalarında kullandım.PNR kod ile bilet aldım.Ama karta damga basmadılar böyle alımda basmıyoruz dedi ,üstelemedim.

Cİnemaximum da pnr ile alırsam karta yüklenmez ise puan alır mıyım ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    PNR ile olunca cinemaximum da puan vermiyor

• arkadaşlar yıllık paket (çift kişilik elit paket) içine imax dahil mi? (ek olarak imax deneyimi denilmiş, ek ücret mi ödüyoruz imax filmler için?) Ayrıca kanun gereği bu kampanya iptal olursa ödediğimiz ücretler ne olacak?
  • 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.