Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 1 ay kullanmadım. Onun öncesinde böyle bir şey yoktu ama şu an pnr kod kullanarak alınan koltuklar sadece öndeki 3 sıra mı?
  • Gözlük ücretlerini artık sinemia karşılamıyormuş arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Arkadaşlar son 1 ay kullanmadım. Onun öncesinde böyle bir şey yoktu ama şu an pnr kod kullanarak alınan koltuklar sadece öndeki 3 sıra mı?
    hocam; internetten koltuk alınca, ilk 3/4 sıradaki koltukları veriyorlar. Gişeden alınca ilk 3/4 koltuk sınırlaması olmuyor diye biliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

hocam; internetten koltuk alınca, ilk 3/4 sıradaki koltukları veriyorlar. Gişeden alınca ilk 3/4 koltuk sınırlaması olmuyor diye biliyorum ben

Alıntıları Göster
    gişede de olabiliyor
  • Arkadaslar sinemia kullandigimdan beri gelen 3. Ozel on gosterim davet mesaji bu. Bunun hakkinda beni aydinlatacak var mi?

Herkese gidiyor mu bu mesaj?

Ucretsiz dedigi aylik 3 sinema hakkimdan birini mi aliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 11 Aralık 2018; 16:40:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Arkadaslar sinemia kullandigimdan beri gelen 3. Ozel on gosterim davet mesaji bu. Bunun hakkinda beni aydinlatacak var mi?

Herkese gidiyor mu bu mesaj?

Ucretsiz dedigi aylik 3 sinema hakkimdan birini mi aliyor?

Bana da geldi hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 38 liraya 1 aylık elit aldım, bakalım 19 luk enparadan daha iyi olacak diye düşündüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koltuk sınırlaması varsa ve eğer gişe filmlerine ilk gün gidenlerdenseniz çok kötü oldu.
  • Her türlüsüne gittim hiçbir sınırlama yoktu, gözlüğü de aldım istediğim koltuğu da seçtim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 3 sira sinirlamasi Sinemia ile direkt ilgili gibi durmasa da, Cinemaximum ile bu kadar buyuk bir anlasma yapan bir sirketin bu uygulamanin hayata gecirileceginden haberi olmamasi mumkun degil. firmalarin birbirleriyle yaptiklari is anlasmalarinda buyuk yaptirimlar soz konusu olur. Ama gorunen o ki Sinemia bu konuda sessiz kalmayi seciyor.

Oysa aninda cozum getirebilir, PNR sistemini devre disi birakip, eskiden oldugu gibi Sinemia karti ile bilet alimini devreye alsa, is cozulecek. Hicbir sey yapmayip, ortada bir sorun yokmus gibi davraniyorsa bir firma, bu o firmanin siz musterilerini ne kadar onemsedigini gosterir.

Kimsenin farketmedigi bir baska sorundan bahsedeyim, Enpara'nin kampanya sayfasinda su yaziyordu:
    "Sinemia 1 Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi üyeliği, Sinemia’nın web sitesinde belirtilen, her salonda ve seansta geçerli olacak şekilde ayda 3 kez sinemaya gitme fırsatı sunar. (IMAX, VIP, MPX, ScreenX, D-BOX, 4DX seanslarında ise 30 günde 1 kez film izlenebilir.)"

Ayni sayfanin altinda da su:
    "Enpara.com ve Sinemia, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."

Ama her nasilsa Sinemia, VIP salon seainsini gizlice yazin kaldirdi, bu durumu Enpara'ya bildirmemis olacak ki gecen aya kadar Enpara'nin sitesinde hala VIP yaziyordu. Enpara ile Sinemia kullanan herkesin de bu durum yuzunden yasal hakki dogdu. isteyen kullanabilir.

Sinemia fanboy'larina sevgiler.

• Allah cezalarını versin

tek bir iletişim kanalı dahi yok

ne bir telefon ne bir e-mail, uygulama üzerinden canlı destekte çalışmıyor

internet sitelerinde ieletişim formu var, orayada ne yazarsan yaz cevap vermiyorlar

böyle bir saçmalık olamaz

paralar gitti hesabını soracak kimse yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durum ben de oldu. 2 gündür desteğe mail atıyorum cevap yok. Sitedeki iletişimden yazıyorum, yardımdan yazıyorum hiç birine cevap vermiyorlar. Ben artık yenilemeyeceğim. Zaten bu ay kullanamayacağım c ev ap vermedikleri için.

• Ben az önce bilet aldım yer olayı sıkıntısı olmadı ayrıca 3D için gözlük ücreti de istenmedi.

• Arkadaslar merhaba,

Cihaz degistirdigim icin sinemia da gitti haliyle. 3 hakkimi kullanmisim. Destege yazdim 1 hafta once niye bunu istiyorsunuz seklinde mail dondu. Cevap yazdim ama donen olmadi. Ayri ayri baska destek kayitlari actim sitelerinden yazdim donus yok. Acikcasi dalga gecer gibi umursamiyorlar.

Bunlarla baska turlu iletisime gecemiyor muyuz telefon vs. ? Yada bunlari sikayet edemiyor muyuz bir yere ?

Bu ayki ucreti cekti kartimdan ama kullandirtmiyorlar. Ucret iadesi alabilecegim bir surec var mi ?

• Kod ile alındığında ön sıra olayı çok can sıkacağa benziyor. Üyeliğim bitince yenilemeyeceğim. En azından popüler filmlerde kart ile alma olmalı. Ön sırada film izlemek zorunda değiliz.
  • Yanıbaşıma Cinemaximum açıldı kısa süre önce. Bütün olumsuz yorumlara rağmen demin enpara ile üye olup ödemeyi gerçekleştirdim. Daha ilk dkdan heyecan başladı. Uygulamada avmnin ismi gözükmüyor. Cinemaximum sitesinde var halbuki. Nereden ulaşacağım bunlara talep açmam lazım :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 16 Aralık 2018; 18:19:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

Allah cezalarını versin

tek bir iletişim kanalı dahi yok

ne bir telefon ne bir e-mail, uygulama üzerinden canlı destekte çalışmıyor

internet sitelerinde ieletişim formu var, orayada ne yazarsan yaz cevap vermiyorlar

böyle bir saçmalık olamaz

paralar gitti hesabını soracak kimse yok
    aynen öyle tamamiyle allaha emanet

sorun çıkmazsa gayet güzel ucuza filmlerinizi izliyorsunuz ama oldu ya sorun mı çıktı yüzünüze bakan yok. Sinemada mal gibi elinizde telefonla kalıyorsunuz iletişime geçebileceğiniz bir yer de yok mail atsanız ertesi günlerde cevap geliyor veya hiç gelmiyor.

o yüzden enpara kampanyası bitince yüzüne bakmam o da bu ay bitiyor zaten, enparayla aylık kullandığım için sıkıntı olmuyor ama gidipte bunlardan taahhütle 1 yıllık sinema paketine 400-500 küsür para verip her ay 3 film izlerim oh temiz kâra geçerim kafasına girmemek lazım. öyle şey gibi kalırsınız valla ortada parada yanar gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Aralık 2018; 18:30:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Arkadaslar merhaba,

Cihaz degistirdigim icin sinemia da gitti haliyle. 3 hakkimi kullanmisim. Destege yazdim 1 hafta once niye bunu istiyorsunuz seklinde mail dondu. Cevap yazdim ama donen olmadi. Ayri ayri baska destek kayitlari actim sitelerinden yazdim donus yok. Acikcasi dalga gecer gibi umursamiyorlar.

Bunlarla baska turlu iletisime gecemiyor muyuz telefon vs. ? Yada bunlari sikayet edemiyor muyuz bir yere ?

Bu ayki ucreti cekti kartimdan ama kullandirtmiyorlar. Ucret iadesi alabilecegim bir surec var mi ?
    hiç bir şekilde iletişime geçemiyorsunuz

sorununuz varsa öyle kalıyorsunuz. Canları eserse mailden dönüp yardımcı olurlar , canları istemezse dönüş bile yapmıyorlar maillere
  • Yakın zamanda kullanmış birisi olarak bilgi vereyim. Cumartesi günü 4dx imax bir filme gittim. Gişede 43 lira gibi bir rakam çekmeye çalıştı bakiye yetersiz dedi. Daha sonra gözlük fiyatını çıkartıp 41.50 çekti başarıyla gerçekleşti.(Neyse ki 2017 yılındaki üyelikten kalma gözlügüm var, onu yanında götürmüştüm). Sinemia bakiye yetersiz uyarısı alanlar gozluk fiyatini cikarttirsinlar. Üye olurken gözlük fiyatı dahildir diyor ama böyle bir çakallık var sanırım(birisi haftasonu olduğu için gözlük fiyatı sıkıntı yazmis, hafta ici gidilse sorun olmayabilir). Ön sıralardan koltuk seçme olayıysa gişede yok ancak internetten alma olayında durum nedir bilmiyorum. Sinemiaya 1 aylıktan fazla üye olmak büyük risk gerçekten. Sikayetvarda yazilanlara göre cok tuhaf seyler oluyor. Enpara sağolsun normalde 180 lira verip izleyeceğim 6 filmi 34 liraya izledim.

Pnr koduyla 2d altyazılı filme girdim onda da ön sıra denen bir kural yok gişeden alımlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twitter kullanan insan -- 17 Aralık 2018; 1:46:11 >

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tarafınıza memnuniyetiniz adına 1 cihaz değişim hakkı tanımlanmıştır. Bundan sonraki işlemlerinizde cihaz değişikliğine dair bir belge iletmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla
    Doğan

Bu sekil bir donus yapildi dun. Ne belgesi istiyorlar bilmiyorum ama son ayim oldugundan bir onemi kalmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 18 Aralık 2018; 7:17:49 >
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.