Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Venomstr

Herkese ve her gidişte mi oluyor bu?

Alıntıları Göster
    pazar günü imaxe bilet aldım normal seçimle kredi kartı gibi aldım. ileri tarihli bilet
  • quote:

Arkadaşlar A ve C koltuk sırası zorunluluğu ne zaman geldi?
    bu nedir hocam, hiç denk gelmedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

bu nedir hocam, hiç denk gelmedi bana.

Alıntıları Göster
    Geçen gün bilet alırken görevli "Sinemia koltuk seçimine izin vermedi, A ve C sırasından alabilirsiniz" dedi. "Yeni uygulama, bize öyle söylediler" dedi.
  • quote:

Geçen gün bilet alırken görevli "Sinemia koltuk seçimine izin vermedi, A ve C sırasından alabilirsiniz" dedi. "Yeni uygulama, bize öyle söylediler" dedi.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba ben sinemia kartimi yeni aldim da, cuma gunu fantastik canavarlar imax e gitmeyi dusunuyorum, ileri tarihli bilet seklinde ama nasil alacagim konusunda bir fikrim yok yardimci olabilir misiniz? Ve a c disinda koltuklardan yer alamiyor muyum? Ayrica simdiden bileti alacagim ama oraya gidince bir sorun olur mu? Mal gibi kalmak istemiyorum ortada..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 40 tl olan aylık sınırsız üyeliğimi 60 tl yapmışlar normal mi bu 1 ay kullandım daha iptal edicem galiba
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Bazı sinemalarda cinemaximum biletleri tam ve tam prime diye kategorilere ayırmış, tam olanlar ilk sıralar, tam prime olanlar ise arka kısım, normal fiyat listelerinde aralarında ki fiyat farkı sadece 1 yada 2 TL, ancak muthemelen sinemia ya en uygun fiyatlı kategori uygun görüldüğü için bu şekilde çıkıyordur, sanırım bu sinemalar da premium olanlar, akasya, emaar gibi, diğer taraftan fiyat kategorisi tek olan sinemalarda tüm koltuk sıraları aynı fiyat olduğu için burada koltuk sınırlaması yoktur.

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum için ben açıklamaya çalışayım, öncelikle kartınız gelmediyse imax alamazsınız kartınızın gelmesini beklemeniz gerekir, kart geldiyse, size uygun seansı cinemaximum.com dan seçin, sinemia uygulamasına gidip ileri tarihli bilet alanını seçin, burada size sırasıyla: gün, saat, salon tipi (2D,3D,imax) ve kişi sayısı soracak, bu bilgilere göre size PNR kodu oluşturuyor, sonra da bu kod ile cinemaximum.com a gidin, seçtiğiniz seans için pnr kodlarını yazıp istediğiniz koltuğu daha sinemiya gitmeden seçebiliyorsunuz, sinemaya gittiğinizde tek yapmanız gereken check-in işlemi ve kenarda bulunsun diye gişeden rezervasyon kodu verip biletiniz almak. Check-in işlemi sırasında da size hangi filme geldiğinizi sinemia uygulama üzerinden soruyor. Umarım açıklayıcı olmuştur.
  • eğer migrostan yada d&rden bir yerden sinemia kartı aldıysanız kargoyla gelen kartıda tanımlayabiliyorsunuz başka üyeliğe bende aylık 1 kerelik üyelik bitti diğer karta hemen aylık 3 kerelik tanımladım :) bir tane daha sinemia kartım var boşta o isimsiz hemen kaydedebiliyorsunuz satılabilir bir değer :))
  • Arkadaşlar bu A-C zorunluluğu sadece ileri tarihli biletler için mi geçerli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyinginbluesky

Cinemaximum için ben açıklamaya çalışayım, öncelikle kartınız gelmediyse imax alamazsınız kartınızın gelmesini beklemeniz gerekir, kart geldiyse, size uygun seansı cinemaximum.com dan seçin, sinemia uygulamasına gidip ileri tarihli bilet alanını seçin, burada size sırasıyla: gün, saat, salon tipi (2D,3D,imax) ve kişi sayısı soracak, bu bilgilere göre size PNR kodu oluşturuyor, sonra da bu kod ile cinemaximum.com a gidin, seçtiğiniz seans için pnr kodlarını yazıp istediğiniz koltuğu daha sinemiya gitmeden seçebiliyorsunuz, sinemaya gittiğinizde tek yapmanız gereken check-in işlemi ve kenarda bulunsun diye gişeden rezervasyon kodu verip biletiniz almak. Check-in işlemi sırasında da size hangi filme geldiğinizi sinemia uygulama üzerinden soruyor. Umarım açıklayıcı olmuştur.
    Eyvallah hocam dedigin gibi yaptim, ama bana pnr numarasi falan vermedi. Sinema gunu gidin check in yapin dedi, ne filmi secebildim ne yeri, simdi iptal ettim istedigim yer dolar diye, ayda sadece bir adet iptal hakkim varmis ikinciye almaya da korktum ne yapsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Eyvallah hocam dedigin gibi yaptim, ama bana pnr numarasi falan vermedi. Sinema gunu gidin check in yapin dedi, ne filmi secebildim ne yeri, simdi iptal ettim istedigim yer dolar diye, ayda sadece bir adet iptal hakkim varmis ikinciye almaya da korktum ne yapsam?

Alıntıları Göster
    Siz kartı teslim alıp almadığınızı yazmamışsınız ben halen kartsız alıyorum, belki kart olunca durum farklıdır, o konu da bir fikrim henüz yok, ancak söylediğim adımları tamamladığımızda zaten koltuk yada film seçmiyorsunuz, sinema, gün, saat, format ve kişi adedi seçiyorsunuz, sonrasında pnr no veriyor sonra ilgili sinemadan bizim örnekte cinemaximum o gün o saatteki film için internetten giriş yaptığınızda gidip fiyat alanında yer alan kısımda pnr no ekleyip koltuk seçiyorsunuz. Bu sayede koltuk ve film belli oluyor, en son işlem de sinemadayken check in yapmak.

• arkadaşlar bazı sinemalarında şöyle bir açık var, bilet fiyatı 21 tl hakkınız var. bilet ve küçük boy menü tutarı 21 tl yapan sinemalarda bedava menü alınabiliyor.

kod ile değil de kart ile bilet alınan sinemalarda böyle oluyor. Bilginize....

• quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

arkadaşlar bazı sinemalarında şöyle bir açık var, bilet fiyatı 21 tl hakkınız var. bilet ve küçük boy menü tutarı 21 tl yapan sinemalarda bedava menü alınabiliyor.

kod ile değil de kart ile bilet alınan sinemalarda böyle oluyor. Bilginize....
    imzanızda da sinemia mağduru , üyeliği iptal edilmiş yazıyor

sen hem sistemdeki açıktan faydalanıp haksız kazanç sağla bunu da paylaşıp teşvik et, hem de hakettiğin cezayı yiyince de mağdur edebiyatı yap..

bakkalda da kamera yok iken cebinize bir şeyler atıyor musunuz merak ediyorum.. ne de olsa sistemde bir açık var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

3 lirayı ne zaman aldılar hocam. bileti alırken mi yoksa siz bileti aldıktan sonra ekstrede mi gördünüz alındığını. bileti alırken çektiyse cinemaximum, sonra gördüyseniz sinemia çekmiştir. kaldı ki sizde demişsiniz kredi kartından sinemianın çektiği 3tl diye. alın o paranızı bu şekilde 5 bin kişiden alsalar 15bin eder.

Alıntıları Göster
    Buradaki durum biraz daha farklı, bahsedilen cinemaximum un aldığı hizmet bedeli değil, belirtildiği gibi üye olarak bilet alırsanız zaten hizmet bedeli yansıtmıyor. Konuyla ilgili aşağıdaki ekran görüntüsünü aldım, ilk defa bana da 3 TL bedel yansıttı, bunun bir anlamı olmalı, ben burada yazılan yazıdan birden fazla anlam çıkarıyorum, o yüzden yorum yapmak istemedim, bu şekilde 3 TL çekilen arkadaşların kartına iade olduysa iletmelerini rica ederim.

• Simdi giseden yarin icin bilet almak istiyorum mumkun mu pnr numarasini verin diyo kadin mumkun mu eee ben filme gitmedim saatinde checkin yapmadim ne olacak o koltuklar bos mu kalacak

• quote:

Orijinalden alıntı: flyinginbluesky

Buradaki durum biraz daha farklı, bahsedilen cinemaximum un aldığı hizmet bedeli değil, belirtildiği gibi üye olarak bilet alırsanız zaten hizmet bedeli yansıtmıyor. Konuyla ilgili aşağıdaki ekran görüntüsünü aldım, ilk defa bana da 3 TL bedel yansıttı, bunun bir anlamı olmalı, ben burada yazılan yazıdan birden fazla anlam çıkarıyorum, o yüzden yorum yapmak istemedim, bu şekilde 3 TL çekilen arkadaşların kartına iade olduysa iletmelerini rica ederim.

Alıntıları Göster
    sinemia sordugum soru :

Bilet aldigim salonun uyesi oldugum icin aslinda hizmet bedeli odememem gerekiyor. Kartim gelmeden once aldigim iki bilette de pnr kodu kullanarak hizmet bedeli odemeden biletlerimi online olarak almistim. Ancak bu sefer sinemia direkt bunu sordu, tabii ki sinemia uygulamasi normal olarak benim o salonda uyeligim oldugunu bilemez. Bu durumda ilettigim ekranda evet yerine hayir butonuna tiklasam bilet almamda sorun olur mu?

aldığım yanıt:

Bir sonra ki ileri tarihli bilet alım işleminizde "hizmet bedeli ödemiyorum." tıklaması yapmanızı rica ediyorum.

• sinemia kullanmayın. CANLI DESTEK YOK. Mail atıyorsunuz cevap veren yok. Üyelik yeniledim, bilet alamıyorum. Cevap veren yok. şrfsz kpkler...
  • Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    1 yıllık üyeliğim haksız yere 2 sene önce iptal edildi. ben de bunun acısını çıkartıyorum. bilip bilmeden konuşuyorsunuz.
    sizi inandırmak zorunda değilim, haksız yere mağdur edildim. yanlarına kar mı bırakacaktım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqierors -- 17 Kasım 2018; 18:59:15 >
  • horizont1905 H kullanıcısına yanıt
    hocam bu migros'da satılan sinemia paketlerinizden aldınız mı acaba ? 19.99 a ayda 3 film paketi 39.99 a çift kişilik ayda 3 film paketi.Bu paketlerde ayda 1 kez IMAX veya 4dx hakkı varmı acaba ? herhangi bir bilgi bulamadım.Enpara kampanyası devam etmezse migros'dan devam etmek istiyorum IMAX ve 4dx hakkı varsa
    https://forum.donanimhaber.com/store/0e/c9/27/0ec92777b8403ac50397b33ab4e8fd13.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 17 Kasım 2018; 19:4:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

1 yıllık üyeliğim haksız yere 2 sene önce iptal edildi. ben de bunun acısını çıkartıyorum. bilip bilmeden konuşuyorsunuz.
    sizi inandırmak zorunda değilim, haksız yere mağdur edildim. yanlarına kar mı bırakacaktım!
    Anlamadığım nokta haksız şekilde üyeliğim iptal edildi diyorsunuz ama yeniden üyelik başlatmışsınız . Bir insan dolandırıldığı yerden neden alışveriş yapar? İkinci olarak sistemin açıklarından haksız kazanım sağlıyor teşvik ediyorsunuz, belki önceki üyeliğiniz de bundan iptal oldu?

Sinemia bana çok cazip geldiği halde korkumdan kullanmadım , olumsuz yorumlardan.. Ama sinemia açığı sayesinde sigara alan bile gördüm. Sınırsız üyelik diye her gün aynı film olsa dahi IMAX ayda 30 gün sinemaya gideni de gördüm. Sistem açığını bulup bundan faydalanıp sonra da hakettiklerini bulup üyeliği iptal edilenler burda mağdur edebiyatı yaparak insanların aklını çeliyor. Mağdur edebiyatı yapıp sinemia almayın deyip tekrar kendileri üyelik başlatıp yine sistem açığından faydalanıyorlar...

Evet beni inandırmak zorunda değilsin. Zaten göz görüyor ne olduğunu..

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.