Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reco.

bugün 4dx olarak jurassic world'u izledim.

beklentim biraz yüksek olduğundan beklentimin altında kaldı.

koku vs gelmedi. su sahnelerinde su falan geldiği yok. koltuk aksiyon sahnelerinde sallanıyor gayet heyecan katıyor ama yani 37 tl para verip hayatta almam.
    hocam arada kaldım bende 4dx ve imax konusunda. jurassic park için 4dx gerçekten kötü mü, evimden 30 km ötede panoraya boşa gitmek istemiyorum..
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    imax ile 4dx arasında uçurum var hocam. 4dx farklı bir tecrübe ve denemeniz gerek. çok ayrı bir havası var. aksiyon sahnelerinde o heyecanı yaşıyormuş gibi hissediyorsunuz. sadece bazı eksikleri var. yani youtube ve inceleme sitelerinde yazıldığı gibi gelmedi. benim beklentim daha fazla olduğu için belki böyle oldu. ya da benim izlediğim salonun eksikleri olabilir. sonuçta her sinema salonu aynı kaliteyi sunmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

imax ile 4dx arasında uçurum var hocam. 4dx farklı bir tecrübe ve denemeniz gerek. çok ayrı bir havası var. aksiyon sahnelerinde o heyecanı yaşıyormuş gibi hissediyorsunuz. sadece bazı eksikleri var. yani youtube ve inceleme sitelerinde yazıldığı gibi gelmedi. benim beklentim daha fazla olduğu için belki böyle oldu. ya da benim izlediğim salonun eksikleri olabilir. sonuçta her sinema salonu aynı kaliteyi sunmuyor.
    farkındayım hocam 4dx birçok filme gittim. ama bazı filmlere uymuyor o yüzden sormuştum. fakat birkaç kişiden aldığım bilgiye göre de jurassic park en iyi imax oluyor sanırım
  • ben sinemia çıkmadan evvel davetiye ile kabul edilerek üyeliğimi başlatmıştım. 2 yıl kullandım. arada 1 yıl boş geçti. şu an kampanyalara baktım ve aylığı 39 liradan 12 ay uzatma geldi. toplamda 450küsür lira ediyor. bundan daha iyi bir teklif var mıdır? bir de mevcut üyelikten gitmek mi yoksa yeni üyelikte mi avantaj sağlayabilirim. hepsini geçtim son 1 yılda sinema izleme alışkanlığımızın içine edecek yeni bir sinemia güncellemesi geldi mi? örneğin gözlük, pnr kod olayında sıkıntı, cep telefonunda rezervasyonda sıkntılar ya da max şu kadar sinemaya gidebilirsin gibi. yanıtlarınız için peşinen teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

farkındayım hocam 4dx birçok filme gittim. ama bazı filmlere uymuyor o yüzden sormuştum. fakat birkaç kişiden aldığım bilgiye göre de jurassic park en iyi imax oluyor sanırım

Alıntıları Göster
    2 gün ankarada olacağım :) Bi karar verin 4dx mi imax mi daha iyi jurassic için :) Bu arada ben panorada izlemeyi planlıyorum.. Başka salon mu önerirsiniz yoksa ? Üniv yıllar bilkentte imax ile geçti.. 10 yıldır uzağım ankara salonlarından :)

• quote:

Orijinalden alıntı: billy brown

ben sinemia çıkmadan evvel davetiye ile kabul edilerek üyeliğimi başlatmıştım. 2 yıl kullandım. arada 1 yıl boş geçti. şu an kampanyalara baktım ve aylığı 39 liradan 12 ay uzatma geldi. toplamda 450küsür lira ediyor. bundan daha iyi bir teklif var mıdır? bir de mevcut üyelikten gitmek mi yoksa yeni üyelikte mi avantaj sağlayabilirim. hepsini geçtim son 1 yılda sinema izleme alışkanlığımızın içine edecek yeni bir sinemia güncellemesi geldi mi? örneğin gözlük, pnr kod olayında sıkıntı, cep telefonunda rezervasyonda sıkntılar ya da max şu kadar sinemaya gidebilirsin gibi. yanıtlarınız için peşinen teşekkürler.

enpara ile üye olursanız 1 aylık paketleri 18.99 liradan alabilirsiniz eylül ayına kadar. yani 4 aylık bir süreç. bence mantıklı

• quote:

enpara ile üye olursanız 1 aylık paketleri 18.99 liradan alabilirsiniz eylül ayına kadar. yani 4 aylık bir süreç. bence mantıklı

Alıntıları Göster
    Dediğiniz kampanya Enpara kullandığım için benim de en başta dikkatimi çekti ama ben yeri geliyor ayda 10-15 kez arası sinemaya gidiyorum. 3 defa sinemaya gitmek bana hiç hesaplı gelmeyebilir. TEşekkür ederim.
  • 1 yıllık üyelik almak büyük risk olur.

1 aylığı geçmeyen paketleri tercih edin. sürekli sorun yaşatıyor. mail gönderiyorsunuz 3 4 gün sonra dönüş yapıyorlar.

bir de sürekli yeni sınırlamalar geliyor. en son bir arkadaş sadece a,b,c,d sıralarından bilet alınabildiğini yazmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: billy brown

Dediğiniz kampanya Enpara kullandığım için benim de en başta dikkatimi çekti ama ben yeri geliyor ayda 10-15 kez arası sinemaya gidiyorum. 3 defa sinemaya gitmek bana hiç hesaplı gelmeyebilir. TEşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    sizin kendi tercihiniz tabi ki. şahsen ben asla uzun vadeli üyelik almam sinemia dan. inanılmaz güvensiz bir ortam yarattılar.
  • quote:

1 yıllık üyelik almak büyük risk olur.

1 aylığı geçmeyen paketleri tercih edin. sürekli sorun yaşatıyor. mail gönderiyorsunuz 3 4 gün sonra dönüş yapıyorlar.

bir de sürekli yeni sınırlamalar geliyor. en son bir arkadaş sadece a,b,c,d sıralarından bilet alınabildiğini yazmıştı.
    tek tek alıntılama yapmak istedim ancak sistem izin vermedi. 2 yıl hiç sorunsuz kullanmıştım ancak söylediğim gibi çok şikayet okumaya başlayınca ben de soğudum. Sistemi sıklıkla ve yeni haliyle kullanan sizlersiniz ve kararlarınıza saygı duyuyorum. Ben de bu yüzden alımı erteledim. 1 yıl bu kadar para verip sonrasında da bi sıkıntı olursa gerçek anlamda üzülürüm. Hiç olmazsa enpara nın kampanyasına bakarım ya da o da olmazsa alırım bir projector, kendi sinemamı yaparım :)

• 1 yıllık kullanıyorum, henüz bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

2 gün ankarada olacağım :) Bi karar verin 4dx mi imax mi daha iyi jurassic için :) Bu arada ben panorada izlemeyi planlıyorum.. Başka salon mu önerirsiniz yoksa ? Üniv yıllar bilkentte imax ile geçti.. 10 yıldır uzağım ankara salonlarından :)

Alıntıları Göster
    Son gün.. son şans

• Cgv üyeliğim olduğu halde 1,50 tl ücret yansıtıldı bugün. Hep de ileri tarihli olarak alırdım. Başına gelen var mı? Ve bunun ödemesini nereden yapabilirim?

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    sinemia kartına ekli kredi kartında limit varsa oradan çekiyor. eğer yoksa eksiye düşmüş olabilir. kart üzerinde yazan numaraya eft yapabilirsin müşter hizmetlerine sor yine de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Cgv üyeliğim olduğu halde 1,50 tl ücret yansıtıldı bugün. Hep de ileri tarihli olarak alırdım. Başına gelen var mı? Ve bunun ödemesini nereden yapabilirim?
    Daha once yazmistim, hizmet bedeli Cinemaximum ile ilgili, sikayet edin.

quote:

archangeliques @ 3 Mayıs 2018 04:38:57

Gecen hafta konustugumuz sey, demek ki hala duzeltemediler. PNR veya degil, Cinemaximum'a uye girisi yaptiktan sonra sizden hizmet ucreti talep ederse bu sorunu Cinemaximum ile konusun. Sitesinde hicbir yerde PNR ile alimlarda hizmet bedeli alinir diye ifade yok, tersine uye olanlardan hicbir sekilde hizmet bedeli alinmayacagi defalarca soyleniyor. Hatta uyeligin taniminda ne avantajim olacak sorusuna İnternet üzerinden bilet alımlarında hizmet bedeli ödememe gibi. diye cevap yazmislar. Ulasabilirseniz ki pek mumkun olmuyor, milyarlarca kullanicisi olan facebook, instagram bile 24 saat icinde geri donus yaparken Cinemaximum'dan ses cikmiyor, durumu anlatin, iptalleri onlemek icin gibi bir sey soylerlerse de Tuketici Hakem Heyeti'ne basvuracaginizi soyleyin, iptalleri onlemenin yolu her uyeden ucret keserek olmaz, iptal edenden keserek olabilir mesela, iptal etme cezasi gibi, ucak, otel rezervasyonlari yuzyildir bu sekilde calisiyor.

• 6 aydır kullanıyorum ve ilk defa başıma böyle bisey geldi ileri tarihli bilet aldığında kartı aktif etmek yerine kod verdi ve o kod cinemaximumda çalışmadı bende sinemia şikayet ederek durumu düzelttim. Eski sistemden vazmi geçtiler öyle ise büyük ihtimal gelecek ay iptal ettirecegim üyeliğimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

6 aydır kullanıyorum ve ilk defa başıma böyle bisey geldi ileri tarihli bilet aldığında kartı aktif etmek yerine kod verdi ve o kod cinemaximumda çalışmadı bende sinemia şikayet ederek durumu düzelttim. Eski sistemden vazmi geçtiler öyle ise büyük ihtimal gelecek ay iptal ettirecegim üyeliğimi
    maalesef genel olarak bu şekilde yapıyorlar artık
  • quote:

maalesef genel olarak bu şekilde yapıyorlar artık

Alıntıları Göster
    Peki sizde alırken hata verdimi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: szgnsr

Sinemia ile Cinemaximum Marmara Forum da 4DX izleyen var mı?
    Bugün bakorköy marmara form cinemaximum da 4DX biletimi aldım gözlük dahil 35 tl... Tabi cebimden para çıkmadı :) birazdan gireceğim bakalım 4Dx nasılmış

• Arkadaşlar ben normalde zonguldak Ereğlide yaşıyorum. İstanbula geldim gezmeye. Ama sinemia uygulaması bana bilet almak istediğimde bu şehirde geçerli değil diyor. E hani sınırsız her sinemada geçerliydi bu kart ? Bilgisi olan varmı desteğede yazdım cevap bekliyorum bakalım. Böyle bi durum yaşayan oldumu ?

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.