Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şekilde 11 Mart 2018 de Fotoğrafını çektiğim halde üyeliğimi iptal ettiler tüketici hakem heyetine başvurdum 10 dakikaya yakın YouTube'da görüntü çektim Facebook'ta gruplarda uyarıyorum paylaşıyorum bunlar alçak şerefsiz namussuz dolandırıcılar kimse bunlara inanmazsın kesinlikle dolandırıcı Bunlar Çiftlik Bank ta ki dombili den farkı yok bunların sülalesi gelmiş geçmişi bunların şerefsiz Alçak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

enpara'dan para çekemeyince iptal olacak diyor sonra iptal oluyor.Sonra enparaya atıyorum bir 20 tl tekrar üyeliği başlatıyorum sinemia.com üzerinden.

enpara'da para tutmayın hepsini birikim hesabından tutun harcama yapacağınız zaman hesabınıza o miktarda para koyun .Böylece sürpriz para çekmelerinin önüne geçiliyor :)
    Mantıklı
  • Beyler 1 aylık paket alcam çift kişilik olandan. 1 ay sonrasında paket bitiyor değil mi kendini yenilemiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07iiddrriiss07

Beyler 1 aylık paket alcam çift kişilik olandan. 1 ay sonrasında paket bitiyor değil mi kendini yenilemiyor?
    Yok mu caveplayacak
  • 07iiddrriiss07 kullanıcısına yanıt
    kendini yeniliyor ,iptal ederseniz yenilemez.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler cevap için.
  • dün ileri tarihli bilet aldım, ilk defa kod verdi. davetiye kodunu siteden alabilirisniz dedi. alayım derken hediye bileti tıklamışım öyle sanıyordum, yanlışlıkla birikmiş puanlarımı kullandım. ileri tarihlide hep kartla kullandırırdı yeni mi çıktı bu uygulama
  • Arakadaşlar 12 aylık olan 3 biletli 19,99 luk paketi düşünüyorum. Çevremde çoğunlukla cinemaximum var. Yani alsam her türlü kardayım. Ama bu aralar şikayet çok var. Ne önerirsiniz?

Ayrıca gözlük ücretlerini karşılaması gerçekten çok güzel bu arada. Yada tavsiye ettiğiniz tek kişi için başka f/p paket var mı?

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    enpara çıkartıp önümüzde ki bir kaç ay aylık 19 tl ye taahhüt yapmadan deneme yapın isterseniz.Enpara kampanyası bitiince sonra başka bir kampanyayla isterseniz 1 senelik taahhütlü alırsınız
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

dün ileri tarihli bilet aldım, ilk defa kod verdi. davetiye kodunu siteden alabilirisniz dedi. alayım derken hediye bileti tıklamışım öyle sanıyordum, yanlışlıkla birikmiş puanlarımı kullandım. ileri tarihlide hep kartla kullandırırdı yeni mi çıktı bu uygulama
    Yeni evet, bir suru sey degismis insan kullanicilarina bir haber verir... isin kotusu verdigi kodu cinemaximum sitesi kabul etmiyor, dogru duzgun test etmeden calismayan seyi acmislar. sonra bir de mesaj atiyorlar su saatlerde check in yapmazsaniz hesabinizi kapatiriz diye. alamadik ki bileti nasil check in yapalim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: archangelic

Yeni evet, bir suru sey degismis insan kullanicilarina bir haber verir... isin kotusu verdigi kodu cinemaximum sitesi kabul etmiyor, dogru duzgun test etmeden calismayan seyi acmislar. sonra bir de mesaj atiyorlar su saatlerde check in yapmazsaniz hesabinizi kapatiriz diye. alamadik ki bileti nasil check in yapalim...

Alıntıları Göster
    yoldayken yapmıştım gitmeden güzel koltuk kapayım kartla alırım diye. bilgisayardan bakma şansım olmadı hiç. verdiği kod siteden alınmıyor mu şimdi ? pnr kısmına girsek 1.5 lira hizmet bedeli istiyordu onu da karşılıyor mu ?

yeni alacaklar okuyun bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

yoldayken yapmıştım gitmeden güzel koltuk kapayım kartla alırım diye. bilgisayardan bakma şansım olmadı hiç. verdiği kod siteden alınmıyor mu şimdi ? pnr kısmına girsek 1.5 lira hizmet bedeli istiyordu onu da karşılıyor mu ?

yeni alacaklar okuyun bunları.

Alıntıları Göster
    Cinemaximum kabul etmiyor. Hizmet bedeli odememek icin Cinemaximum'a uye olun, uyelik varsa uye girisi yaptiktan sonra alimi gerceklestirin. ileri tarihli bilet alimlarinda bu sekilde puan da kazanirsiniz. uye girisi yapmazsaniz hizmet bedeli cikacaktir, sinemia bu bedeli karsilamiyor.

quote:

İleri tarihli bilet alırken hizmet bedelini nasıl öderim?
    Sinemia üyeliğiniz biletinizin tüm ücretini karşılamaktadır, İleri tarihli bilet için online hizmet bedeli ise Sinemia tarafından karşılanmamaktadır.

İleri tarihli bilet işlemlerinde bilet alımınız için davetiye kodu verildiği durumlarda, hizmet bedelini ödeme adımında kendinize ait ödeme aracınız ile ödeyebilirsiniz.

İleri tarihli bilet işlemlerinde Sinemia kart ile alıma yönlendirildiğiniz durumda, online hizmet bedeli kayıtlı ödeme aracınıza yansıtılacak ve biletinizi alırken Sinemia kartınızla hizmet bedelini ödeyebileceksiniz. İleri tarihli bilet alımınızı gerçekleştirmezseniz, alınan hizmet bedeli kayıtlı ödeme aracınıza 24 saat içinde iade edilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: archangelic

Cinemaximum kabul etmiyor. Hizmet bedeli odememek icin Cinemaximum'a uye olun, uyelik varsa uye girisi yaptiktan sonra alimi gerceklestirin. ileri tarihli bilet alimlarinda bu sekilde puan da kazanirsiniz. uye girisi yapmazsaniz hizmet bedeli cikacaktir, sinemia bu bedeli karsilamiyor.

quote:

İleri tarihli bilet alırken hizmet bedelini nasıl öderim?
    Sinemia üyeliğiniz biletinizin tüm ücretini karşılamaktadır, İleri tarihli bilet için online hizmet bedeli ise Sinemia tarafından karşılanmamaktadır.

İleri tarihli bilet işlemlerinde bilet alımınız için davetiye kodu verildiği durumlarda, hizmet bedelini ödeme adımında kendinize ait ödeme aracınız ile ödeyebilirsiniz.

İleri tarihli bilet işlemlerinde Sinemia kart ile alıma yönlendirildiğiniz durumda, online hizmet bedeli kayıtlı ödeme aracınıza yansıtılacak ve biletinizi alırken Sinemia kartınızla hizmet bedelini ödeyebileceksiniz. İleri tarihli bilet alımınızı gerçekleştirmezseniz, alınan hizmet bedeli kayıtlı ödeme aracınıza 24 saat içinde iade edilecektir.

Alıntıları Göster
    hocam yılların ölücüsüyüm ben bunların hepsini biliyorum zaten :) üye olsan bile pnr kodunda 1.5 lira hizmet bedeli isteniyor. ben mobilden denediğim için pc de sorun oluyor mu diye sormuştum. cinemaximum mobilde davetiye kkodunu girecek sekme bulunmuyordu bana ileri tarihli kodu verdiğinde. bunu bilgisayar başında yapıpta biletini alan oldu mu aramızda

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Ben odemedim simdiye kadar, sitelerine de ozellikle baktim, hicbir yerde PNR ile bilet alindiginda hizmet bedeli odenir yazmiyor. Tersine CGV uyesi olursaniz hizmet bedeli odemezsiniz birkac farkli maddede yer aliyor. Yasal olarak uyelerden ucret talep edemezler, itiraz edin gerekirse Tuketici Hakem Heyeti'ne basvurun.

Bende bilgisayarda da telefonda da PNR alani bulunuyor ama Cinemaximum uygulamasinda yok, hatta uygulamada hediye bilet de yok.
  • Arkadaşlar perşembe günü premium üyeliğe geçtim. Kart ansızın mı gelecek? Bana bir kargo takip numarası vs atmadılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 aylık 3 sinema bileti şuan 25 lira varmıdır daha ucuza getiren kod vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Arkadaşlar perşembe günü premium üyeliğe geçtim. Kart ansızın mı gelecek? Bana bir kargo takip numarası vs atmadılar.
    Kargoya verildi diye mail geliyor ve uygulamada premium kısmında kargo numarası gözüküyor.

• Sinemia premium hesap aldım 1 aylık. Sinema teknolojileri 4DX IMAX gibi bu filmlere gidersem 3 hakkım bitiyor mu tek filmde? Yoksa 3 haktan sadece 1'i gidiyor bir daha o ay teknolojili filme gidemiyor muyum?
  • yuruyengemi Y kullanıcısına yanıt
    Sadece bir tanesi gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.