Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 tanesini 4dx veya imax olarak düşünürsen değil. Ama kampanyasız alınmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık 3 film aboneliğimde 18 marta 2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz yazıyor. 18 Mart dahil mi hariç mi oluyor bu cümleden olarak acaba yardımcı olur musunuz ? (Üyelik tarihim 17 Şubat 2018)
  • alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    Dahildir.
  • özel sinemayı üyelik ay periyodu başlangıcı değilde son izlediğinizden 30 gün sonraya atması inanılmaz saçma. bu ay özel sinema hakkımı son 5 gün kala kullanınca diğer ayda mecbur son 4-5 gün kala kullanmam gerekecek. bu şekilde 1 tane bile özel sinema kurtarsak kar diye düşünmüşler sanırım
  • ilginçtir bugün check in yaptıktan sonra 30 dk içinde biletin fotoğrafını yollamamı istediler. ilk defa böyle bişey istedi.
  • anilzi A kullanıcısına yanıt
    premium üye misiniz?
  • M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    en paranın 18,99 luk kampanyası
  • anilzi A kullanıcısına yanıt
    Hocam benden de istediler sordum canlı desteğe kötüye kullanımı engellemek için isteniyormuş adamlar haklı bence güzel fırsatları sadece üyelik sahibi kullansın diye
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    12, 24 aylık üyelik aldığında inanılmaz uygun fiyata geliyor üyelikler
  • benim sms işini çözdüler sonunda :D tüketici hakları işe yaradı anlaşılan
  • imax ayda 1 değilde 2-3 kere olsa daha hoş olurmuş....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgilihuseyin

12, 24 aylık üyelik aldığında inanılmaz uygun fiyata geliyor üyelikler

Hocam ayda 3 film 12 Aylık kart, Aylık 20 lira. Daha ucuza nasıl alabiliriz acaba?

• hop-e3 kullanıcısına yanıt
    Daha ucuzu yok hocam daha ucuzu nasıl olsun adamlar 3 bileti 20 tlye veriyor bir VIP bilet 50 tl 3d bilet zorluda 28 tl mesela...
  • Enpara kampanyasını ile kullanan var mıdır? Şu an 1 aylık eğlence paketi ₺25, ben alsam ₺19 mı kesiliyor? Sitede ₺39'dan düşer diyor da.
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt
    sinemia'dan ayda 3 film 39 tl olan paketi seçeceksiniz hiç kampanyalı linke falan girmeden

enpara kartınızın numarasını girer girmez o 39 tl'lik fiyat 19 tlye düşüyor.
  • Hem sinemia hem gastroclub üyelik olan var mı ? Sinemia üyelerine hangi gastroclup mekanları açık oluyor ?
  • Selamlar.Enpara kampanyasını kullanmak istiyorum kafama bir şey takıldı.Mesela ben bunu 2 ay kullansamsonra iptal edebiliyor muyum.Her ay kullanmam muhtemelen.İptal edip bir dahaki kullanımımda açmayı düşünüyorum böyle bir şey mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Selamlar.Enpara kampanyasını kullanmak istiyorum kafama bir şey takıldı.Mesela ben bunu 2 ay kullansamsonra iptal edebiliyor muyum.Her ay kullanmam muhtemelen.İptal edip bir dahaki kullanımımda açmayı düşünüyorum böyle bir şey mümkün mü?
    Mümkün ben bir ay kullanıyorum, ertesi ay sinemaya gideceğim vakit tekrar açıyorum üyeliğimi

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Mümkün ben bir ay kullanıyorum, ertesi ay sinemaya gideceğim vakit tekrar açıyorum üyeliğimi

Alıntıları Göster
    Teşekkürler cevap için.Üyeliği nasıl iptal edip tekrar açıyorsunuz peki biraz yeniyim de tam bilmiyorum.
  • enpara'dan para çekemeyince iptal olacak diyor sonra iptal oluyor.Sonra enparaya atıyorum bir 20 tl tekrar üyeliği başlatıyorum sinemia.com üzerinden.

enpara'da para tutmayın hepsini birikim hesabından tutun harcama yapacağınız zaman hesabınıza o miktarda para koyun .Böylece sürpriz para çekmelerinin önüne geçiliyor :)
  • 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.