Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ileri tarihli bilet aldım. Kod falan geldi. Bilet zamanı geldiğinde yine bilet al mı yapacağım bu check-in ileri tarihli bilet almada nasıl işliyor? bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Gelen SMS i gişeye gösterip biletini alıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

Bildiklerime cevap vereyim,

Evet 30 günlük sınır son kullanımdan sonra başlamakta,
    2d ve 3d dışındakilerin tamamı bu sınıra girmekte,
    İmax cevabı bende yok,ama orda yazmadıkları özellikte salonlara giriş vermezler diye düşünüyorum
    Gün içindeki film için gidip gişeden bilet alabilirsiniz ileri tarihli saymaz(gişeden alırsanız)
    İleri tarihli bileti aldığınız gün başka filme gidemezsiniz, aldığınız günü ilgilendirmez,
    Gelen kartı ileri tarihli ve 4dx,vip gibi özel fiyatlı alımlarda kart gerekmekte.

Teşekkürler Cevapların için, bilenler devamını getirebilir.

Yalnız şunu anlamadım tam.
    "İleri tarihli bileti aldığınız gün başka filme gidemezsiniz, aldığınız günü ilgilendirmez, "
    Aldığım günü ilgilendirmez derken, mesela 1 ocak'a bilet aldım ileri tarihli olarak, 1 ocak geldiğinde başka bilet alırsam sorun değil diye anladım ?

"Gün içindeki film için gidip gişeden bilet alabilirsiniz ileri tarihli saymaz(gişeden alırsanız) " Bunun için saat sınırı yok yani ? Forumda yine 5 saatlik bi zamandan bahsediliyor da.

• Aynı gün akşam seansına bilet alırsak ileri tarihli mi sayılıyor idi ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Sayılır hocam 1 saat sonrasına bile alabilirsiniz
  • Şu sinemianin sistemi ne kadar aptal ne kadar hantal ne kadar memnuniyetten uzak. 27 ekimde sim blokemin kaldirilmasini istedim geçen gün de sordum blokem kalktı mı diye. Kalktığını ve herhangi bir sorun yasamayacagimi söylediler. Sabah arkadaslarla online bilet aliyorduk bi denedim hala sim blokesi var. Arkadaşlar biletini aldi ben kaldim. Musteri temsilcileriyse fix ayni cevabı veriyor. Memnuniyetten çok uzaklar böyle bir hizmet kalitesi olamaz.

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum cevahirden 2d film alırken kartla alabiliyorum fakat 3D alırken pnr veriyor yani bu neye göre değişiyor kartla alabilme hangi durumlarda oluyor.
  • Premium kullananlar için masaüstü websitesinde yeni teknoloji kullanım hakkının ne zaman sıfırlanacağını gösteren kısım gelmiş. Ben yeni gördüm, haberi olmayanlar olabilir belki, takip için iyi olmuş.
  • premiumu ilk ay kullandım. ikinci ay üyeliği hemen yenilenmesin istiyorum bu yüzden enparayı internete kapattım ama her sabah ödeme almaya çalışıyor ve bana sms geliyor. bunu önlemenin yolu yokmu?

• ya arkadaslar yine gişede ileri tarihli bilet alırken rezil oldum bakiyeyi karta yuklememişler 26.5 lira bana girdi bu magduriyetimi gidermek için ne yapabiliriz.ve bu bakiye yatmışmı yatmamışmı hiçmi görme şansımız yok acaba?
  • starwars a ileri tarihli alabilen varmı acaba??

• İleri tarihli bilet max. 7 gün sonrasına kadar alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: cakalll

ya arkadaslar yine gişede ileri tarihli bilet alırken rezil oldum bakiyeyi karta yuklememişler 26.5 lira bana girdi bu magduriyetimi gidermek için ne yapabiliriz.ve bu bakiye yatmışmı yatmamışmı hiçmi görme şansımız yok acaba?

ileri tarihliyi internetten almanız en mantıklısı. siz neden gişeden almaya kalktınız ki
  • Antalya da yeni sinema açıldı Agora sineması. Sinemia ya sordum anlaşması yokmuş daha . İlgili ekibe ilettik dediler . Sinema yetkilileride anlaşmamız yok dedi. Bakalım nolacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plus007 -- 22 Kasım 2017; 15:32:30 >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    platinumluyum 1 alana 1 bilet bedavadan yararlanmak için...
  • Arkadaşlar KIOSK cihazlarından nasıl bilet alıyoruz geçen gün Ankamall Cinemaxsimum da önce check in yaptım sonra cihazdan koltukları seçip ödeme ekranına geldim yan tarafında kartın kaydırılarak okutulduğu yerden geçirdim hiçbir tepki vermedi mecbur gidip gişeden aldım. Birde yanında POS cihazı vardı orayı mı kullanacağız acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakalll

platinumluyum 1 alana 1 bilet bedavadan yararlanmak için...

ileri tarih alırken 1+1 kullanılıyormuydu ya. ben o günkü biletlere geçerli diye biliyorum
  • Premium üyeyim ileri tarihli bilet haftada 1 kere alabilirsiniz diyorlar buda mı yeni kural o zaman premium alıp para dökmeye ne gerek var haftada 1 ileri tarihli hakkım varsa 3 sinema günü paketi daha iyi. bu konuda bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurcansiz -- 22 Kasım 2017; 21:19:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Arkadaşlar KIOSK cihazlarından nasıl bilet alıyoruz geçen gün Ankamall Cinemaxsimum da önce check in yaptım sonra cihazdan koltukları seçip ödeme ekranına geldim yan tarafında kartın kaydırılarak okutulduğu yerden geçirdim hiçbir tepki vermedi mecbur gidip gişeden aldım. Birde yanında POS cihazı vardı orayı mı kullanacağız acaba :)

o kart geçirme yeni cinemaximum kartı okutmak için yani bilet aldıysanız internetten ve bastıracaksanız kodu girmek yerine direk cinemaximum kartınızı okutabiliyorsunuz. Satın alma işlemleri için Pos cihazını kullanıyorsunuz.
  • Adamlar haksız yere üyeliği iptal ediyorlar ve ne bir detaylı acıklama ne de başka bir bilgi var. Neymiş başka biri kullanmış üyeliğimi. Böyle bir şey mümkün bile değil.
    Ulaşılacak bir kanal bile yok sadece mail servisi var. Tüketici mahkemesine vermeyip de napalım bunları şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.