Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Üye olalı 3 ay civarında oldu, o kadar kızdığımdan gidemedim ama bir şey aklıma takıldı kısaca sorayım dedim. Teknoloji seanslarına (imax, 4dx, mpx vb. ) ayda bir gitme hakkımız olduğu söyleniyor. Bundan kasıt; bir ay içinde bi kez imax bir kez 4dx vb şeklinde mi yoksa, imax'e gittim diyelim, o 30 gün içinde 4dx veya diğer şeyleri kullanamıyor muyum ?
  • Kod vermesini önleyecek bir yöntem var mı? Yani kartla giriş yapmamı sağlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahran -- 27 Ekim 2017; 14:35:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayda 3 sinema 20 tl ödüyordum.... şimdi 30tl ye çıkardılar... iptal ettireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahran

Kod vermesini önleyecek bir yöntem var mı? Yani kartla giriş yapmamı sağlayacak

cinemaximum hariç sinemalarda kart kullandırıyordu anca deneyerek bulabilirsiniz
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum için sormuştum zaten

• Sinemia ya ara verecem. Bu ara çek kazan uygulaması süper

• Ayda 3 film aldı 19.99 merak ettiğim bir kaç konu var?
    1) 2d,3D toplam 3 adet ve 1 imax vs film ile toplam 4 adet mi . Yoksa imax dahil 3 adet film mi
    2) üyelik periyodum 10 ekim-10 kasım arası diyelim. Ben sinemaya 20ekimde gidersem 30 günlük
    İmax hakkı 20 ekimden mi sayacak yoksa 10ekim 10 kasım arası 1 adet. 10 kasım 10 aralık arası 1 adet mi kullanabiliyorum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • n0y4n N kullanıcısına yanıt
    1). 2d ve 3d hakkiniz ve diger ozel sistemler dahil (,4dx imax mpx dbox vs. ) toplam 3 adet hakkiniz var. Fakat bu 3 haktan sadece 1 tanesini (istege bagli olarak tabikide) özel sistemlerde kullanabiliyorsunuz.

2). Dediginiz periyod yani uyeliginizin aktiflestigi 10 ekim ile 10 kasim arasinda bu 3 hakki kullanabilirsiniz. Ister 3 ununde son 3 gum kala kullanin ister 10 ekimden sonraki 11 12 13 ekimlerde. Ama eger kullanmazsaniz 10 kasima kadar yanar. Ve bir hak oteleme gibi durum olmaz.

• n0y4n N kullanıcısına yanıt
    İmax hakkın filme gittiğin gün sayılıyor yani 20 ekimde gidersen tekrar 20 kasımda gidebilirsin.
  • quote:

4dx e giderseniz kart kullandırıyor imax felan da olur herhalde
  • arkadaslar bugunku sicak bilgi aynen şöyle geçti ileri tarihli bilet alımı yapıyoruzya haftada 1. bizde turkcell platinum kampanyasıyla haftada 1 çift bilet kestirebiliyorduk ancak dun karttan cekmediler dun musteri hizmetleri kapaylıydı bugun görustugumuzde ise sadece internetten ve kiosklardan alınabiliyormuş pos makinesiyle cekimi mumkun olmadıgından ödeme yapıladı diye bilgi geçti siz ne diyorsunuz arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyildizim7

quote:

Turkcell kampanyasından faydalanmak için soruyorum da IMAX de kesin vereceği belli değil puandan olmayalım

• Dün Aqua floraya gittim. Bilet almak istedim gişeden alın dedi

Gittim bakiye yetersiz hatası

Muhatapta YÖK. Cevabı gece atmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Turkcell kampanyasından faydalanmak için soruyorum da IMAX de kesin vereceği belli değil puandan olmayalım

hocam kod veriyor sistem. dolayısıyla puan veya başka herhangi bir kampanyaya dahil olamazsınız
  • bayram hediye koduyla ayda 3 sinema günü 9 aylık çift kişilik üyeliği 38.99 dan başlattım bakalım. yeniden merhaba sinemia.
  • Canlı desteğe 3 gündür bağlanılamıyor rezalet. Muhattap yok karşınızda şu aralar dikkat edin kullanırken

• quote:

quote:

quote:

turkcell kampanyası imax ve 4dx de geçerli değil sanırsam o yüzden turkcell il birleştiremezsin ama puan kazanmak istiyorsan 4dx e gidersen karttan ödeme alacağı için 2 puan kazanırsın

• enpara kampanya yapmış eğlence paketi 3 film paketini encard ile öderseniz 14.99 tl ye almış olursunuz alacakların dikkatine
  • quote:

Cinemaximum için sormuştum zaten

ben cinemapink ve premier için denedim her seferinde kod verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Sinemia ya ara verecem. Bu ara çek kazan uygulaması süper

qumpara daha da süper :D
  • 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.