Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğlence paketindeki 3 haktan hepsi ile imax'a gidebilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    Hayır malesef 30 günde 1
  • ben Eylül ayının yeni teknoloji hakkını ekimin 7 sinde kullandım şimdi ekim ayının hakkı ne zaman dolar aralık ayının 7 sinemi atar yoksa ekimdede bir hakkım daha mı vardır..

• 7 ekimde aldiysan teknoloji biletini 7 kasimda hakkin geri gelir

• Teknoloji bileti nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Teknoloji bileti nedir ?

Teknoloji bileti demisim teknoloji seanslari demek daha dogru olur imax, mpx, screenx,, ve 4dx gibi teknolojilerdir kullandiktan sonra otuz gun beklemek lazim

• Sinemia candır .

• sinemia ile alınan biletler cinemaximum da puan doldurmuyomu artık en son dunkirk de kalmışım ben puan yüklenmiyor her seferinde de gişeye üyelik cep tel numaramı veriyorum müşteri hizmetlerine sordum sinemia ile anlaşmamız yok dedi bana sizdede böylemi??

• İleri tarihli bilet alın Cinemaximum uygulamadan . Bilet puanı veriyor.

• Turkcell den türk telekoma geçiş yaptım 1 ayı geçti hala sim kart blokesi kalkmadı sinemia ile ileri tarihli bilet alımı yapamıyorum sinemia müşteri hizmetleri 7 gün sonra açılması lazım dedi sinemia kart akbank sistemini kullanıyor en kolay nasıl sim kart blokesini kaldırabilirim.
  • Arkadaşlar 72 tllik sweet imax seansına sinemia üzerinden bilet alabilirmiyim daha önce alan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar innial cuzdana sinemia kartımı eklemek istiyorum ama kart bulunamadı diyor . Eklemek istenenin nedeni surekli sinemada yetersiz bakiye uyarıs alıyorum öğrenci olarak geçiriyorlar ozamn uyarı almıyorum . Hesabima yatan tutarı görmem lazım

• gold class salonlarda geçerli mi
  • merhaba arkadaşlar sinemia kullananlara birşey sormak istiyorum.

sanırım bazen kod veriyormuş bazen de sinemia kart ile alıyoruz. sinemia kart ile alırken 1 alana 1 bedava kampanyasından faydalanabiliyormuşuz.

son zamanlarda sürekli kod veriyormuş ama sanırım 4dx için kart ile oluyormuş. 4dx için 1 alana 1 bedava kampanyaları geçerli oluyor mu?
  • 1 alana 1 bedava olmuuor . 4DX i bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

anca şu anlik 70tl olan 1 aylik üyeliği alabilirim. türk yapimi filmleri izlemiyorum ve kaliteli filmleri izliyorum.

Simdi sinemia beni zarara mi sokar, kâr'a mi? Bu 30 gün icinde 70tl hakkini verecek filmler var mi?

Blade runner :2049

Thor ragnarok

Cingöz Recai

Saw efsanesi

30 gün içinde Bu dört film var . 70₺ çok rahat çıkar .

bu dört film ile 70 i çıkarır ama eğer ayda 3 paketini alırsa daha çok çıkarmış hatta üstüne kar etmiş olur 19.99 a yada kısa süreliğine enpara 14.99 sonra 19.99 yani eğer ayda 3 kez gibi gidecekse bu uygun ayda 10 20 sefer için felan 70 daha iyi tabi hatta 70 bile değil 9 aylık ve kod kullanında bi ara 40tl idi kodla 9 ay

• Arkadaşlar yardim ederseniz cok sevinirim. Karti teslim aldim ve aktif ettim, premium almiştim enpara ile. Suan uygulamada sorun var bilet alamiyorum. Nasil cozeriz bu sorunu, mail attim hemen cevap veriolarmi?

• thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    mobil uygulamadan premium canlı desteğe yaz dostum, kısa sürede dönerler ama sorun çözmek konusunda çok yetenekli değiller onu belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackleon53

mobil uygulamadan premium canlı desteğe yaz dostum, kısa sürede dönerler ama sorun çözmek konusunda çok yetenekli değiller onu belirteyim.

Cevabin icin tesekkur ederim, yazdim bakalim insallah kisa surede donerler

• Geçenlerde geldi, fakat merak ettiğim gold class'ta geçiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.