Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anca şu anlik 70tl olan 1 aylik üyeliği alabilirim. türk yapimi filmleri izlemiyorum ve kaliteli filmleri izliyorum.

Simdi sinemia beni zarara mi sokar, kâr'a mi? Bu 30 gün icinde 70tl hakkini verecek filmler var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

anca şu anlik 70tl olan 1 aylik üyeliği alabilirim. türk yapimi filmleri izlemiyorum ve kaliteli filmleri izliyorum.

Simdi sinemia beni zarara mi sokar, kâr'a mi? Bu 30 gün icinde 70tl hakkini verecek filmler var mi?

Blade runner :2049

Thor ragnarok

Cingöz Recai

Saw efsanesi

30 gün içinde Bu dört film var . 70₺ çok rahat çıkar .

• İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    ayda kaç filme gidiyorsunuz? En iyi paketleri 3 film 19.99tl olan. 70 tl çok büyük bir rakam.
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    geçerli.
  • tany3450 kullanıcısına yanıt
    İlgimi ceken film oldukca gidiyorum. 30 gun icinde vizyona girecek filmlere baktim bir kaçtane ilgimi ceken oldu ama bunlarin yarisi imax ve kart bana 1 imax şansi veriyor.

3 film hakki veren tarif'e imax da dahil mi?

• Temmuzda iptal ettiğim aylık 3 sinema hakkımı bugün enpara ile 15 liraya yeniledim. İleri tarihli şekilde Thor, Justice league, star wars filmlerine ımax bilet alarak sağlam zarara uğratıcam gibi duruyor yine şirketi. Önceden de 250 liralık paketle 750 liralık ( kod geçmeyen bir sinema salonunda) sinemaya gitmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: tany3450

geçerli.

nası geçerli ya, ben alamadım elimde olan karta. Yeni hesap açıp ordan yeni kart istedim indirimi kaçırmamak için, boşuna mı kart bekleyecem şimdi ben :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Temmuzda iptal ettiğim aylık 3 sinema hakkımı bugün enpara ile 15 liraya yeniledim. İleri tarihli şekilde Thor, Justice league, star wars filmlerine ımax bilet alarak sağlam zarara uğratıcam gibi duruyor yine şirketi. Önceden de 250 liralık paketle 750 liralık ( kod geçmeyen bir sinema salonunda) sinemaya gitmiştim

Aa ? Öyle oluyor mu ? En para konusunda olmuyor denildi ? Benim de üyelik pasif şu an.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bende oldu hocam karttan da 14,99 çekmiş kontrol ettim. Galiba önceki üyeliğin de 3 sinema hakkı üyeliği olması şartı var. Zaten ödeme ekranında enpara bilgilerini girince direkt ekrana çıkıyor 14.99 tl kampanyası ödeme sayfasına kadar geldiniz mi siz hiç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Bende oldu hocam karttan da 14,99 çekmiş kontrol ettim. Galiba önceki üyeliğin de 3 sinema hakkı üyeliği olması şartı var. Zaten ödeme ekranında enpara bilgilerini girince direkt ekrana çıkıyor 14.99 tl kampanyası ödeme sayfasına kadar geldiniz mi siz hiç ?

3 kere üyelik hak şartı varsa o şartı sağlıyorum..Henüz denemedim .1-2 hafta daha bekleyeceğim istediğim filmler gelince vizyona denerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    oyle olmus enpara kart bilgilerimi ekleyince hemen kampanya mesajı çıktı karşıma bende o şekilde yeniledim üyeliğimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

İlgimi ceken film oldukca gidiyorum. 30 gun icinde vizyona girecek filmlere baktim bir kaçtane ilgimi ceken oldu ama bunlarin yarisi imax ve kart bana 1 imax şansi veriyor.

3 film hakki veren tarif'e imax da dahil mi?

ay içinde birden fazla imax'e gidilecekse forumdan kod alınabilir.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Valla ben kampanya başladığı gibi başlattım biliyorsunuz bu konuda kaç kere sinemia çakallığına denk geldik bir anda çark edip kampanyayı geri çekerlerse ortada kalma durumu da olabilir herşeyi bekliyorum ben bu firmadan. Bu üyeliği kullanırken de baya dikkatli olmak lazım işte foto istemedi onaylar mısınız check in yaptım görünüyor mu diye sürekli chatten onay almak lazım yoksa karttan para çekmenin yolunu ararlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 8 Ekim 2017; 11:32:2 >
  • Dün ileri tarihli bilet aldım ama sinemada check-in yapmayı unuttum . İnşallah üyeliği iptal etmezler

• Aslında ben Logan için gitmiş ama check yapmamıştım.Buna rağmen adamlar ücret çekmemişler idi.
  • Akasyadaki Vip salonlarda gecerlimi

Sitede yildiz koymuslar ama aciklama goremedim

• Mrblar enpara üye oldum kart geldiğinde kart aktivasyonu dan aktive ediyoruz başka birşey yapmamiza gerek var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Dün ileri tarihli bilet aldım ama sinemada check-in yapmayı unuttum . İnşallah üyeliği iptal etmezler

Herhangi bir problem yokmuş . Canlı destekten sordum böle cevap verdiler

• Ben de enpara ile denemeyi düşünüyorum.
    Haftada 1 sinemaya gidiyorum zaten genelde. Bileti aynı gün kartla gidip sinemadan alsak bile check-in yapma zorunluluğumuz var mı?
    Öyle şeylerle uğraşmak istemiyorum.
  • Uygulama üzerinden biletinizi gişeden alıyorsunuz , gene uygulama içinden check in yapıyorsunuz , çok basit

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.