Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya yı kapsayan marketlerde olmuyor oralar. Gerek yok ürün al fişin resmini çek yolla vs . Aylık 3 film 19,99 iyi . Üstelik her sinemada geçerli .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önümüzdeki kurtlar vadisi bide 6 ekimdeki blade runner imax e gelirmi...???( kurtlar vadisi ne alaka diyecek olursanız recep ivedik 5 gelmişti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayHiçKimse8334 -- 26 Eylül 2017; 20:39:40 >
  • Kurtlar vadisi: vatan —>MPX Formatında yayınlanacak . IMAX yok en yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: predaTR_

önümüzdeki kurtlar vadisi bide 6 ekimdeki blade runner imax e gelirmi...???( kurtlar vadisi ne alaka diyecek olursanız recep ivedik 5 gelmişti)

blade runner imax gelecek hatırladığım kadarıyla 3d olacak hatta. kurtlar vadisi sadece mpx olacak özel salonlarda
  • plus007 kullanıcısına yanıt
    mayis ayinda 19,99 tl'ye aldigim ayda 3 filmlik paket bu aydan itibaren 24,99 tl oldu diye mail geldi, sizin hala 19,99 mu ve uyelik baslangic tarihiniz mayis ayindan once mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: archangeliques

mayis ayinda 19,99 tl'ye aldigim ayda 3 filmlik paket bu aydan itibaren 24,99 tl oldu diye mail geldi, sizin hala 19,99 mu ve uyelik baslangic tarihiniz mayis ayindan once mi?

Bende Mayıs’ta aldım ama 19.99₺ devam ediyorum. Ama ayda 3 Filmin bugün son günü . Bakalım yarın yenileme kaç para olacak 24,99 olursa iptal ederim üyeliğimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plus007 -- 28 Eylül 2017; 9:56:49 >
  • sınırsız imax olan paketleri var mı bunların?
  • ben Eylül ayının yeni teknoloji hakkını daha kullanmadım şimdi yine ayın 25ini beklememmi gerekiyor??

Not =sinemia nın verdiği cevaptan bişey anlamadım o yüzden burda sordum =Merhaba , Premium ayrıcalıklarınıza ek olarak, üyeliğinizle ayda bir defa (30 günde 1 olmak üzere) seçeceğiniz yeni teknoloji seanslarından da (IMAX , MPX, VIP, ScreenX, Dbox, 4DX,Dolby Atmos) faydalanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: predaTR_

ben Eylül ayının yeni teknoloji hakkını daha kullanmadım şimdi yine ayın 25ini beklememmi gerekiyor??

Not =sinemia nın verdiği cevaptan bişey anlamadım o yüzden burda sordum =Merhaba , Premium ayrıcalıklarınıza ek olarak, üyeliğinizle ayda bir defa (30 günde 1 olmak üzere) seçeceğiniz yeni teknoloji seanslarından da (IMAX , MPX, VIP, ScreenX, Dbox, 4DX,Dolby Atmos) faydalanabilirsiniz.

yeni üye olduysanız herhangibir zaman beklemeden direkt özel salonları kullanabilirsiniz özel salonu kullandığınız günden 30 gün sonra tekrardan özel salonlardan faydalanabilirsin
  • plus007 kullanıcısına yanıt
    Yeni fiyat geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: archangeliques

Yeni fiyat geldi mi?

Evet 19,99₺ olarak devam ediyorum

• İzmir'den uygulamayı satın aldım diyelim her hafta İstanbul'a gidiyorum iki ilde de kullanabilir miyim uygulamayı?

• bahran B kullanıcısına yanıt
    Uygulama degil uyelik paketi satin aliyorsunuz ve uyelikler tum Turkiye'de gecerli.
  • Arkadaşlar konuya çok uzağım reklamdan çıktı Google aramasından geldi konu da çok uzunmuş haliyle 500 sayfayı okuyamadım kusura bakmayın merak ettiğim tek şey var. Her sinema salonunda her seans 3d imax D box geçerli demiş ama kesin bir bit yeniği var diyorum kendime ben şimdi bunu alsam 19.99 a aylık 3 imax 3d D box a falan gidebilir iyim akasya cinemaximum da? Eğer öyleyse hemen alıcam çünkü lütfen cevap bekliyorum

• Enpara.com mail geldi.

Sinemia ile ayda 3 kez sinema keyfi 14.99 TL!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alper3333 kullanıcısına yanıt
    Hayır. 30 günde bir defa teknoloji kullanabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tany3450 kullanıcısına yanıt
    Koysalar ilk ben alırım. Aslında söyleyelim yapsınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hali hazırda üye olan kartı olanlara enparanın kampanyası geçerli midir acaba. Ben bi denedim alamadım, ödeme kısmında saçma bi hata veriyo.
    Daha önce 20 liraya ayda 3 sinema paketini 1 aylık kullanmıştım.
  • dogi1907 kullanıcısına yanıt
    Yani diğerlerini normal seans ve salonlarda 2d kullanıyoruz sadece doğru mu 3d de mi kullanamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

Yani diğerlerini normal seans ve salonlarda 2d kullanıyoruz sadece doğru mu 3d de mi kullanamıyoruz

2d 3d farketmiyor istediğiniz kadar gidebilirsiniz paketiniz elverdikçe. sadece 1 ay boyunca bir defa özel salona girebiliyorsunuz gerisi sınırsız (imax,4dx,mpx vs)
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.