Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: plus007

Dunkırk filmini izledim cinemapink te, tek bilet 20₺ . ....Sağolsun sinemia ile izledim ayda 3 film 19,99₺ . ..... gişedeki kız sinemia da çıkan kodu girmiyor isim soyisim ve cep numaranı istiyor sisteme girince SİNEMİA hakkından düşüyormuş . Sistemde açık var bence . Başkasının bilgileriyle giriş yapılabilir . Bunu cinemapink ve sinemia ya yazacam

Ben 7-8 kere 3 farklı sinemada sinemia kullandım hiç birinde isim istenmedi sadece kodu verip giriyorum. Gişe görevlisine sordum sinemia üyeler böyle istediği için artık böyle yapıyormuş. Zaten kodu kayıtlı olduğumuz uygulamadan alıyoruz yani isim ve telefon bilgileri geçiyordur.

• Dostlar acil cevaplar mısınız:
    Sinemia kartın içindeki bakiyeyi başka yerde harcama yapabiliyor muyuz malum mastercard ın ürünü? Üyelik iptal etmeleri önemli değil.
  • Arkadaşlar ayda 3 film. 19,90 olan kampanyaya üye olacağım her ay aynı fiyattan mı yenileniyor üyelik. Yoksa 2. Ay 29,90 a yükseliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Arkadaşlar ayda 3 film. 19,90 olan kampanyaya üye olacağım her ay aynı fiyattan mı yenileniyor üyelik. Yoksa 2. Ay 29,90 a yükseliyor mu?

Her ay 19,99₺ den yenileniyor . İptal etmesseniz 19,99dan devam edersiniz

• plus007 kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkürler. En uygun 19,90 dan alınıyor sanırım değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Cevap için çok teşekkürler. En uygun 19,90 dan alınıyor sanırım değil mi?

Ayda 3 film 19,99₺ şuan evet

• quote:

Orijinalden alıntı: ledie

quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Dunkırk filmini izledim cinemapink te, tek bilet 20₺ . ....Sağolsun sinemia ile izledim ayda 3 film 19,99₺ . ..... gişedeki kız sinemia da çıkan kodu girmiyor isim soyisim ve cep numaranı istiyor sisteme girince SİNEMİA hakkından düşüyormuş . Sistemde açık var bence . Başkasının bilgileriyle giriş yapılabilir . Bunu cinemapink ve sinemia ya yazacam

Ben 7-8 kere 3 farklı sinemada sinemia kullandım hiç birinde isim istenmedi sadece kodu verip giriyorum. Gişe görevlisine sordum sinemia üyeler böyle istediği için artık böyle yapıyormuş. Zaten kodu kayıtlı olduğumuz uygulamadan alıyoruz yani isim ve telefon bilgileri geçiyordur.

benden de hem ad soyad telefon hemde ilgili kodları istedi ilgili kodlar arkadaşına bilet kodlarıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

merhaba arkadaşlar bu arkadaşına bilet 1 tl kampanyasından yararlanan var mı ?

bu kampanya ile arkadaşıma imax seansından bilet alınabiliyor mu ?

imax cinemaximumda bulunan bir teknolojidir ve arkadaşına bilet sadece cinemapinklerde (ayrıca diğer firmalarda olabilir bilmiyorum ) geçerlidir
  • Bunlara paranızı kaptırmayın.
    Gidip opetten 10 liraya bilet alın.
    Daha ucuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    Bende aldım 3-4 gün öncesinden ama gişeye gittiğimde kod kullanılmış dedi, cebimizden ödemek durumunda kaldık. Dikkatli olmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Bende aldım 3-4 gün öncesinden ama gişeye gittiğimde kod kullanılmış dedi, cebimizden ödemek durumunda kaldık. Dikkatli olmanızı öneririm.

Toplam 5 kere arkadaş kodu aldım hiçbirinde sıkıntı çıkmadı elimde başka da kod kalmadı zaten :) Teşekkürler

• Sinemia Kart içindeki 70 lira bakiyeyi nasıl eritebilirim? Sinemia malum iade etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonuniti

Sinemia Kart içindeki 70 lira bakiyeyi nasıl eritebilirim? Sinemia malum iade etmiyor.

70tl nasıl oldu sinemia kartında ?
  • aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    Sinemaya gideceğiniz aynı gün mü aldınız hocam kodları ?
  • Merhaba arkadaşlar, sinemia kartım geldi, içinde 2 bilet (bkm kampanyası) var, karta para mı yüklendi, kart ile nasıl bilet alınıyor (mobil uygulama ile alındığında sanırım pnr kodu veriyor, peki kart ile alırken?)

Bir de "turkcell 1 alana 1 bedava " ile birlikte kullanabilir miyim (sinemiadan 1 bilet alıp, diğerini turkcell kod ile alabilir miyim)

• Bilet hakkım bitti üyeliği de bitirdim fakat geçen hafta bilet alışımda kurallara uymamışım mail geldi şimdi.Gayet de uymuştum yani Bakalım yazdık bekliyoruz
  • turkcell yada vodafone 1 alana 1 bedava ile birlikte kullanılmıyor. . . öle olsa herkes bu şekilde yapardı . . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyildizim7

quote:

Sinemia Kart içindeki 70 lira bakiyeyi nasıl eritebilirim? Sinemia malum iade etmiyor.

İki ayrı kartta toplam 70
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Sinemaya gideceğiniz aynı gün mü aldınız hocam kodları ?

eet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aliyildizim7

quote:

İki ayrı kartta toplam 70

karttaki bakiyeleri öğrenebiliyor muyuz bir yerden ?
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.