Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müşteri hizmetlerinden istedim. Bahsettiğiniz yeni sözleşme gibi gözüküyor. Üyelik tarihim 30.12.2016 bu arada. Şayet yeni sözleşmeyi eski sözleşmenin yerine değiştirebilme ihtimalleri var mıdır? Sonuçta bu fiziksel bir şey değil ve dijital ortamda değiştirilemeyeceğinin bir garantisi var mıdır? Ayrıca müşteriye yapılan reklamlarla verdikleri hizmetin/ürünün farklı olması gibi durumlarda tüketiciyi koruyan bazı kanunlar var diye hatırlıyorum. Bu konularda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • Sinemia artık ımax mpx vıp vs bir sürü formata limit getirdi yani sadece 3d ve 2d filmlere gidiliyor diğerlerine 1 kere gitme hakkı koymuş zaten ayda 1 kere IMAX bilet hakkı verdikten sonra mpx ve 4dx kullanıcıları için kötü oldu ben sadece mpx ımax ve 4dx gidiyordum artık benim için ölü sinemia ayda 2 kere gidiyordum artık bitene kadar 3d giderim bidahada üye olmam sözleşmeyi değiştirmişler buna tabisiniz diyor yarın öbür gün 3d hakkınıda 1 yaparlar üye olacaklar dikkat etsin
  • Çalıştığım yerde sinema var. Sırf g..ğüne hergün sabah 11:00 seansına bilet alasım var. Her 3 günde herhalde bir IMAX parasına patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Çalıştığım yerde sinema var. Sırf g..ğüne hergün sabah 11:00 seansına bilet alasım var. Her 3 günde herhalde bir IMAX parasına patlar.

Belirli bir kota var. Bunu açık açık belirtmiyorlar ama üyelerin birçoğunu bu yüzden gizlice engelliyorlar. Şikayetvar.com da birçok şikayete denk geldim. Başıma hiç gelmedi ama sınırsız sloganıyla yola çıkan bir oluşumun alttan ince ince üyelerini mağdur etmesi hoş değil. Muhtemelen bu şekilde her gün gidilirse hiçbir gerekçe göstermeksizin sistemden çıkaracaklardır.
  • Necati Sözer N kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama yapmazlar sanırım. O yüZden ödeme mailini görmeniz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mumya filmini ımax ve mpx te izleyen varsa bana bilgi verebilir mi ?

transformers için zaten ımax e gideceğim ama mumya için kararsız kaldım
  • Fena film değil ama bence IMAX yada MPX'te gimene gerek yok. Transformers görsel olarak daha detaylı olacağından IMAX'i onda kullanman daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

arkadaşlar mumya filmini ımax ve mpx te izleyen varsa bana bilgi verebilir mi ?

transformers için zaten ımax e gideceğim ama mumya için kararsız kaldım

Ben mpx de izledim film kötü zaten imdb puani alti ben izlerken sıkıldim

• Ben filmde bayağı sıkıldım, klişelerle dolu, hatta ikinci yarısı uykum geldi. Hakkınızı doldurduğunuza değmez.
  • mumyayı ben imaxte çok beğendim. hem görütü hemde ses kalitesi olarak. hele ki bir sahnesi vardı gerçekten nefes nefese izledim sahne bitince farkettim. tavsiye ederim beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Çalıştığım yerde sinema var. Sırf g..ğüne hergün sabah 11:00 seansına bilet alasım var. Her 3 günde herhalde bir IMAX parasına patlar.

aynen. kıllığına her gün bilet alıp sinemaya gitmeyesim var. daha 7 aylık üyeliğim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 12 Haziran 2017; 10:48:10 >

• Nasıl yani ayda sadece bir kezmi gidebikiyoruz imax e.

Vip uye yim banada sınırlama varmidir. Herkes içinmi gecerli bu sistem.

• kugutex kullanıcısına yanıt
    vip üye nedir ne özelliği var ben ımax mpx arasında kararsız kaldıgım için sordum
  • Valla ne biliyim. Birader almis. Akasya vip salonda seyredebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Valla ne biliyim. Birader almis. Akasya vip salonda seyredebiliyor.

O VIP üye değil VIP salonunda izlemek için bilet almış. Koltuklar daha rahat salon 24 kişilik konforlu. Başka da bir cacığı yok.
  • Ya şimdi eskiden

1 imax

1 4dx

1 vip

Yapabiliyorduk.

Aynı sekilde devam edebilirmiyiz yoksa bunlar arasında 1 inimi secmek lazım onu anlamadim ben

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Bende bunu merak ediyorum bilen varmı

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.