Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkcası 2 yıl kullandım. İYi kötü birçok filme gittim ama bana tek artısı sinema salonuna yürümek ve haliyle de spor yapmaktı. Bunun dışında pek artısı olmadı. Filmleri zaten netten evimde çok rahat izliyorum. Netflix abonesiyim o da ayrı bir zevk. Sinemada niteliksiz film izleyicisiyle nereye kadar diye düşünür dururdum. Ama o da bir yere kadar. BAzen salon sıcak oluyor, bazen soğuk, bazen de tam dibinizde istemediğiniz ot misali terbiyesiz seyirciler bitiyor. Bir de şu son zamanlarda kısıtlamaları okuduktan sonra artık üyeliğimi uzatmanın bir manası kaldığını sanmıyorum. Bugün imax, mpx; yarın ise 3d gözlük sessiz sedasız yasaklanacak. E ben ne yapayım böyle sinema üyeliğini. Zaten taş çatlasa ayda 4 kez gittiğim bir aktivite için de üyeliğe gerek yok :) En güzeli bu ay bitiyor ve bir daha yenileme yaptırmamak. Onun yerine aylık internet alır evimde filmleri izlerim. Sporumu da başka türlü yaparım. Sinemia benim için bitmiştir.

• Tam sözleşme bitecekken iyi oldu.

Artık işim olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

banada yeni kart gönderdiler. uygulamadan aktif edin yazıyor ama bulamadım nasıl aktif edicem?

Uygulamaya girdikten sorna premium ile bilet alı seç gelen ekranda var. Oradan kart tanımlamaya yönlendiriyor. Yanlız şöyle birşey var. Ben kartı girdikten sorna farkettim, Master Card yazısı ve logosu çamka gibi duruyor. Bu konuda bir fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

banada yeni kart gönderdiler. uygulamadan aktif edin yazıyor ama bulamadım nasıl aktif edicem?

Uygulamaya girdikten sorna premium ile bilet alı seç gelen ekranda var. Oradan kart tanımlamaya yönlendiriyor. Yanlız şöyle birşey var. Ben kartı girdikten sorna farkettim, Master Card yazısı ve logosu çamka gibi duruyor. Bu konuda bir fikri olan var mı?

cevap için teşekkürler bende sizi aydınlatayım :)

https://newsroom.mastercard.com/news-briefs/mastercard-updates-its-iconic-logo-and-brand-identity/

• Çok enteresan. Yeni teknolojiler ibaresi kullanmış ama VIP bir teknoloji standardı değil, bir konfor standardıdır. Bildiğin 2d yada 3d film yayınlanıyor bu salonlarda.

Ayrıca tüm VIP salonlarda geçerli değil sinemia. Mesela capitol'de cineplex'in vip salonlarında geçmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben malesef geçende 39'a üyeliği uzatmıştım. Daha 6 ayım var :(
  • Cinemaximumlarda 2 pnr kodunu tek mars cinema club kartından geçirebiliyor muyuz acaba ? Hem bende hemde eşimde sinemia kartı var ama cinemaxsimum kartı bir tane var iki bileti tek olarak karttan geçirebilir miyiz ?
  • Imax de bugun mumya filmine gidecektim gidemezsiniz dedi 1 ımax halkım varmış lan saçmalığa bak ben böylemi üye oldum . İptal edeceğim bende. Ayda 2 ımax filmine gidiyordum onuda aldılar elimizden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ACtemh

Imax de bugun mumya filmine gidecektim gidemezsiniz dedi 1 ımax halkım varmış lan saçmalığa bak ben böylemi üye oldum . İptal edeceğim bende. Ayda 2 ımax filmine gidiyordum onuda aldılar elimizden.

Üyelik "Kişiye Özel" olduğundanseçtiğin süre dolmadan üyelikten çıkamıyorsun.
  • Duncan Idaho D kullanıcısına yanıt
    Nasıl yanı 3 aylık 47 tl sınırsız ( toplamda 141 tl ) aldım şuan iptal edemiyormuyum ? Üyeliğimin bitmesine kaçgün kala iptal edeyim . İptal edemesem aynı kampanyadanmı devam edecek yoksa o kazık fiyatı olan 89 tl danmi yenileyecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 9 Haziran 2017; 18:18:28 >
  • 3 aylık üyeliği yeni aldıysa 3 ay bitene kullanmak zorundasın. Üyeliğinin bitmesine ne kadar kaldığını prime destekten sorarak öğrenebilirsin. Her ne hikmetse hesapbında prime üyeliğin başlangıç tarihi yazıyor ama bitişi yamıyor. Bir de adamlarla konuşurken hesabına kayıtlı kredi kartını hemen sildir yada sanal kart falan ekleyip ana kartı kendin sil. Süre dolduğu anda gözünün yaşına bakmadan 1 aylık çekiyorlar.
    iptal dediğimde bu yazı çıkıyor :) kampanya devam edermi iptal etmesem . Güvemiyorum bunlara ama işte 47 tl görünce devam etsemmi diye düşündüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 9 Haziran 2017; 18:55:21 >
  • 47TL'ye devam edilir. 2 kere 3D'ye gitsen parasını çıkartır.
    Devam edim dimi iyi fiyat

• https://iletisim.sinemia.com yazin beyler burdan kaldirsinlar ?u sınırı

• quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Cinemaximumlarda 2 pnr kodunu tek mars cinema club kartından geçirebiliyor muyuz acaba ? Hem bende hemde eşimde sinemia kartı var ama cinemaxsimum kartı bir tane var iki bileti tek olarak karttan geçirebilir miyiz ?

pnr kodları mars cardda hiçbir işe yaramıyor maalesef..
  • gyusufg kullanıcısına yanıt
    Ben yazıyorum geri dönüşünüz bizim için önemli vs ıvır zıvır cevap veriyorlar. Belki yüzlerce kişi yazsa etkisi olur mu bilmem.
  • M..T M kullanıcısına yanıt
    Bana ödemenin alındığına dair bir mail ulaşmadı. Nereden bulabiliriz bu sözleşmeyi? 30 Aralık'ta üye olmuştum.
  • Necati Sözer N kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinden isteyince de atıyorlar

• Kaç kere filme gittiğine bağlı. Ayda sinemia yokken 3 filme gidiyordu isen buna devam etme. Ayda 3 filmlik paketler var 20 lira. Yok yazın iş güç yok paso film izlerim diyorsan devam et.

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.