Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: römercan

Evet IMAX de ayda 1 olduysa almayın aldırmayın daha da sinemianın hiçbir fırsat olabilecek yanı kalmamıştır.

aynen resmi olarak onaylanmış oldu sss olarak. bu politika bile berbat. düşünsenize daha dün 12 aylık üyeliğini başlatmış tüm parayı peşin vermiş birisini nasıl enayi yerine koymuş oldular. şimdi bu yeni üye haberi olmayacak doğal olarak 2.defa imax gittiğinde caaart üyelik iptal.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Evet zaten amaç da bu oluyor sss değiştirirken sessiz sedasız yaptılar yine dikkat ederseniz ne bir mail var en basitinden ne de bir bildirim.

Benim tek aylık üyelik kalmıştı ona rağmen canlı desteğe bildirdim bu durumu ama 12/9 aylık alanlar bence mahkemeye kadar gitse bile olur bu durum için. Hele bir de üyelikleri bu sebeple iptal edilirse o zaman yine görürüz sözlüklerde başlık açıp sinemia yetkilileri tarafından susturulan mağdurları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Evet zaten amaç da bu oluyor sss değiştirirken sessiz sedasız yaptılar yine dikkat ederseniz ne bir mail var en basitinden ne de bir bildirim.

Benim tek aylık üyelik kalmıştı ona rağmen canlı desteğe bildirdim bu durumu ama 12/9 aylık alanlar bence mahkemeye kadar gitse bile olur bu durum için. Hele bir de üyelikleri bu sebeple iptal edilirse o zaman yine görürüz sözlüklerde başlık açıp sinemia yetkilileri tarafından susturulan mağdurları.

son haftalarda aylık 3 film paketini düşünüyordum farklı bir hesapla farklı bir telefonla. 2 imax 1 4dx sıkıştırma planım vardı. şimdi 4dx gidince imax gidemezsin diye olaylarda dönebilir hatta kimbilir belki üstü kapalı dedikleri budur.
  • Eski ininial kartları değiştiriyorlar bugün mail geldi kartınız yarın kargoya verilecektir diye zaten kartta eskimişti işin ilginç yanı üyeliğim geçen ay bitti aynı fiyata 1 ay daha uzadı üyeliğin bitmesine 2 hafta kala bile sağolsunlar kartı değiştiriyorlar

• Size de kartlarin yenilendigine dair mail geldi mi? Bana gönderilen mailde yarina kadar guncel adresinizi bildirin, bildirmezseniz mevcut adresinize kartiniz gonderilecektir yaziyor. Kartlar yenileniyormus. Niye degistiriyorlar ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fairtail F kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı 10. ayımdayım. 2 hafta sonra biticek. Yine de göndericeklermiş

• An itibari ile ileri tarihli bileti sadece 2d ve 3d alabiliyorum imax yalan oldu anlasilan

• Bana mail gelmemiş. Benimki Akbanka ait maestro kart.

@gyusufg imax'e 1 ay içinde gitmiş miydiniz?

• ilk çıktıklarında herşey sınırsızdı.Uyguladıkları yanlış politikalarının, kan emici pirana uygulamaların acısını çekiyorlar.Sürekli yeni ve kullanıcıyı kısıtlayan kurallar getirmeleri sinemianın zor durumda olduğunu gösteriyor.İlk zamanlar ne fotoğraf gönderme vardı ne ayda 1 kısıtlaması.Geçen sene %400 kar ettikleri yazılıyordu.Son dönemlerdeki kullanıcılar için tam bir fiyasko olan kısıtlamalara bakarsak; Ya para tatlı geldi daha fazla kar yapmak istiyorlar ya da artık batıyorlar o sebeple bu kısıtlamaları getiriyorlar.Başka bir açıklaması olamaz sınırsız sinema mottosuyla yola çıkan uygulama sınırsız kısıtlama mottosuyla devam ediyor.Aklı olan bulaşmaz.
  • bende 19 luk paketten yenıledım 3 film ilemi sınırlı bu şimdi ? 3 üde imax yada mpx olabılırmı?19 luk paketi 6 aylık aşayım dedım olmuyor galiba sadece 1 ay yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Bana mail gelmemiş. Benimki Akbanka ait maestro kart.

@gyusufg imax'e 1 ay içinde gitmiş miydiniz?

27.05 de gitmiştim.

Üyeliğim bir aylık zaten iptal edicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: donjuan444

bende 19 luk paketten yenıledım 3 film ilemi sınırlı bu şimdi ? 3 üde imax yada mpx olabılırmı?19 luk paketi 6 aylık aşayım dedım olmuyor galiba sadece 1 ay yaptı

3üde imax olamıyor yeni çıkardıkları kuralla. ayda 1 kere imax gidebiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

bende 19 luk paketten yenıledım 3 film ilemi sınırlı bu şimdi ? 3 üde imax yada mpx olabılırmı?19 luk paketi 6 aylık aşayım dedım olmuyor galiba sadece 1 ay yaptı

Sınırsıza da mı ayda 1 IMAX kuralı geldi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

quote:

evet sitede sıkça sorulan sorulara bakın sessiz sedasız değiştirdiler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

quote:

evet sitede sıkça sorulan sorulara bakın sessiz sedasız değiştirdiler

Sinemia gerçek manada bitmiş. Aylık 50-60 TL verip kullanıyor olsam direkt iptal ederdim. Böyle saçmalık olmaz.

• bu 19 luk paketi iyiki 6 aylık yada 1 yıllık yapmamışlar ...aynen artık bir cazibeliği kalmayacak zaten sinema salonları boş ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

cinemaximum yeni sistem getirmiş kanyon ve akasya avm de var fiyat 25 tl :D

tavsiye ederim gidin
  • Bu ımax'e sınır getirdikleri icin herkes mail atsın. Canlı desteğe yazsın. Satarken sınır yoktu şimdi neden habersiz getirdiniz böyle birşeyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Bu ımax'e sınır getirdikleri icin herkes mail atsın. Canlı desteğe yazsın. Satarken sınır yoktu şimdi neden habersiz getirdiniz böyle birşeyi ?

+++. Bulunduğum şehirde IMAX olmamasına rağmen ben de yazdım. Sizler de yazın.
  • Hoaydaaa, MPX alacağım alamıyorum. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.