Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legolasbride

Yeni uyeleredir

Hayır, eski üyeyim. Premium yerine 20 TL'lik paketten aldım.
  • 01-KinG kullanıcısına yanıt
    iyiymiş o zaman.Bende ilerde alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01-KinG

quote:

Yeni uyeleredir

peki bu pakete 4DX ve imax dahilmi sordunuz mu. öyleyse film yoğunluğu olan zamanda 20 lira riske atılabilir aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

yeni paketler gelmiş

Hocam bunlarda imax sınırı varmı ? Ayrıca ileri tarihli bilet alma sıkıntısı varmı ?
  • Bir de arkadaşına bilet diye bir kısım var o ne işe yarıyor acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Bu dedikleriniz çok ütopik. Kar marjları bu seviyede değildir.

İnanın geri arasalar bu sefer de, sinemada aradılar :/ denecek. Bu adamlara aslında senin eksik bilgi/belge göndermen nedeniyle geri aradıklarını anlatamazsın. Kaldıki görüntülü arama sadece markalar arası olabiliyor, Samsung ve lg dışındakiler desteklemiyor diye hatırlıyorum.

Arada bir uygulamadaki akışa bakın. Bazıları check-in ini bilet fotoğrafıyla paylaşıyor. Bazıları gerçektende hiç okunmuyor. Kredi kartı slipi paylaşanlar da var.

Bu noktada 2 hususa önem verebilir sinemia:

1- bilet fotoğrafı üzerinde görünmesi istenen bilgileri daha açık söyler. Ve buna dikkat edilmesi gerektiğini uygulama üzerinden en azından bir kere pop-up duyuru olarak yayınlar.

2-Teknik aksaklıktan meydana gelen sorunlar için şikayette bulununca konuyu inceleyip geri dönüş yapar. (Fotoğraf istemediği halde, fotoğraf göndermemişsiniz denildiğinde vs.) Müşterinin gönlünü almak için ekstra birşeyler verebilir.

Bunun dışında bir örnekle, apple kronik sorun tespit ettiğinde telefon sahiplerini aramıyor. Duyuruyla çağırıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

yeni paketler gelmiş

Hocam bunlarda imax sınırı varmı ? Ayrıca ileri tarihli bilet alma sıkıntısı varmı ?

bide fiyatlara dikkat ettimde:
    40 liraya 5 bilet tanesi 8 lira.
    20 liraya 3 bilet tane 6.5 lira. fiyat arttıkça f/p artması gerekmezmi. canlı desteğe sordum 4dx imax geçerlim diye yine robotik cevap verdi. 3film dahilinde 1 kere 4DX 2 kere imax gidiliyorsa iptal edilme riskine değebilir.

@L@civert dedikleriniz mantıklı ama sinemia çözüm odaklı bir şirket değil işte biz boşa kafa yoruyoruz. uyarıdan sonra bilet fotosunu tekrar yollayanları bile kabul etmemişler ki birde kendileri uğraşıp birşeyler yapacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

quote:

Yeni uyeleredir

peki bu pakete 4DX ve imax dahilmi sordunuz mu. öyleyse film yoğunluğu olan zamanda 20 lira riske atılabilir aslında

quote:

Sinemia Premium üyeliğinizde, paket seçiminizi gün limitli olarak yaptı iseniz üyelik süreniz boyunca haftaiçi veya haftasonu farketmeksizin paket limitiniz kadar gün sayısında sinema bileti alabilirsiniz.
    Örneğin 3 gün limitli 1 aylık paket seçti iseniz, paket süreniz olan 30 gün içerisinde dilediğiniz 3 ayrı günde sinema bileti alabilirsiniz veya 5 gün limitli 1 aylık paketi seçti iseniz, üyelik süreniz boyunca her 30 gün içerisinde 5 ayrı günde sinema bileti alabilirsiniz.
    Sinemia Premium 2D, 3D, IMAX, 3D IMAX, MPX, Dolby Atmos seanslarında geçerlidir.Premium ayrıcalıklarınıza ek olarak, üyeliğinizle ayda birer defa (30 günde bir olmak üzere) VIP salon ve açık hava salonlarından, D-BOX ve 4DX salonlarından da faydalanabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni uyeleredir

quote:

Sinemia Premium üyeliğinizde, paket seçiminizi gün limitli olarak yaptı iseniz üyelik süreniz boyunca haftaiçi veya haftasonu farketmeksizin paket limitiniz kadar gün sayısında sinema bileti alabilirsiniz.
    Örneğin 3 gün limitli 1 aylık paket seçti iseniz, paket süreniz olan 30 gün içerisinde dilediğiniz 3 ayrı günde sinema bileti alabilirsiniz veya 5 gün limitli 1 aylık paketi seçti iseniz, üyelik süreniz boyunca her 30 gün içerisinde 5 ayrı günde sinema bileti alabilirsiniz.
    Sinemia Premium 2D, 3D, IMAX, 3D IMAX, MPX, Dolby Atmos seanslarında geçerlidir.Premium ayrıcalıklarınıza ek olarak, üyeliğinizle ayda birer defa (30 günde bir olmak üzere) VIP salon ve açık hava salonlarından, D-BOX ve 4DX salonlarından da faydalanabilirsiniz.

güzel bunu mayıs sonunda deneyeceğim. karayip korsanları, king arthur ve mummy ile güzel kombo olur aylık 3 film peki 3 biletide ileri tarihli alabiliriz değilmi sonuçta haftada 1 hakkımız vardı ayrı haftalarda gidersek ileri tarih iyi olur en azından yerimizi en arka ortadan seçeriz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni uyeleredir

quote:

güzel bunu mayıs sonunda deneyeceğim. karayip korsanları, king arthur ve mummy ile güzel kombo olur aylık 3 film peki 3 biletide ileri tarihli alabiliriz değilmi sonuçta haftada 1 hakkımız vardı ayrı haftalarda gidersek ileri tarih iyi olur en azından yerimizi en arka ortadan seçeriz

Evet bana da cok mantıklı geldi. 6.5 TL bilet fiyatı oluyor. En dertsiz tasasız haliyle bu sistem makul oldu.
    İleri tarih ile ilgili bir uyarıda bulunmadı. App aynı, klasik premium kullanıcısı görünümü. Biletleme yapmadım henüz, alınca detaylandırırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni uyeleredir

quote:

Evet bana da cok mantıklı geldi. 6.5 TL bilet fiyatı oluyor. En dertsiz tasasız haliyle bu sistem makul oldu.
    İleri tarih ile ilgili bir uyarıda bulunmadı. App aynı, klasik premium kullanıcısı görünümü. Biletleme yapmadım henüz, alınca detaylandırırım.

tamamdır eğer ki ileri tarihtede sorun yoksa ve bence yoktur herşey aynı onu niye değiştirsinler, 20 lira riske girilebilir alışverişi yaptıktan sonra kredi kartını sanal alışverişe kapatırsın diğer kartlardan devam edersin bunların her türlü kıllığına önlem almayı öğrendik bu başlık altında

• Kart geldi bugün ilk defa kullanıyorum bileti aldım forum bornova da hızlı ve öfkeli 8 için başlamasını bekliyorum

• arkadaşlar kullananlardan sinemada geçmeyenler var mı gişe de sorun yaşayanlar sinemia batıyor diyorlar . Son çırpınışlar galiba

• eediz kullanıcısına yanıt
    Nasıl sorunlar yaşanıyormuş gişede ?

• ben hafta içi 2 kez 1 kez de bugün gittim bir sorun yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

arkadaşlar kullananlardan sinemada geçmeyenler var mı gişe de sorun yaşayanlar sinemia batıyor diyorlar . Son çırpınışlar galiba

acemiliği bu kadar abartacaklarını sanmıyorum. kaldı ki zaten sinemaların bir sorunu yok ki neden anlaşma iptal etsinler. benim merak ettiğim şu 3 kredili aylık paketi alıpta ileri tarih kullanan varmı ?

arkadaşlar bugün ayrıca Yaşamak güzel şey filmine normal bilet ile gittim. üyeliği devam edenler varsa tavsiye edilir ama filmden ziyade yararlı kamu spotu olarak izlemenizi tavsiye ederim :)
  • cinens sinemaları nasıldır arkadaşlar salonlar ses sistemi vs. adanada yeni avmde dün açılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

cinens sinemaları nasıldır arkadaşlar salonlar ses sistemi vs. adanada yeni avmde dün açılmış.

uşakta çalışırken şehirde 2 sinema vardı 2side cinens ti. birbirinden kötüydü. ama sanırım cinemaximum tarzı kurumsallıkları yok dolayısıyla işletmeden işletmeye farklı olabilir belki Adanadaki iyidir memleketimde ne kötü ki sinema kötü olsun
  • Arkadaşlar istediğim sinemadan almak için illa sinemaya yakınmı olmam lazım ? IMAX bileti almak istiyorum ama IMAX'ın oldugu yere yakın olmadıgım ıcın programda göstermiyor. Bileti almak için illa yakınınamı gitmem gerekiyor sinemanın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Demon

Arkadaşlar istediğim sinemadan almak için illa sinemaya yakınmı olmam lazım ? IMAX bileti almak istiyorum ama IMAX'ın oldugu yere yakın olmadıgım ıcın programda göstermiyor. Bileti almak için illa yakınınamı gitmem gerekiyor sinemanın?

Aldıktan sonra 30 dk süren var zaten uzaktayken alıp ne yapacaksınız ? Gişeye doğru gelince check in yapın biletinizi alın

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.