Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan sonra hep foto mu çekeceğiz? Bugünku sorundan dolayı sadece bugün için miydi bu uygulama? Bir seneden fazla suredir üyeyim. Böyle bir uygulama gelirse üyeliğimi bitiririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugüne özel arkadaşlar fotoğraf felan istemezler rahat olun isterlerse de 2 saniye çekip atarsınız neyinden gocunuyorsunuz anlamadım dolandırıcılara karşı önlem alıyorlar bunda tepki gösterecek bir şey görmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 20 Mart 2017; 20:44:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen millet tatlisu kurnazi olmuş.Onlar da önlem.aliyorlar ne yapsınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eski üyelere indirim yapmıyorlar. Aylık 90 tl gibi ütopik ücret anlayışları var. İlla başka üyelikmi açmak gerekiyor

• Fotoğraf olayı sıkıcı olmuş ve üstelik fotoğraf çekip gönderdikten sonra hata mesajı çıkıyor. Bugün iyice sinir etti beni. Yeni bir önlem aldınız bari alt yapıyıda hazırlayın
  • Arkadaşlar turkcellin veya vodafonenin pazartesi perşembe 1 alana 1 bedava muhabbeti sinemia ile kullanılamıyo mu? Ben daha önce kullanan var diye duymuştum ama bugün cinemaximumda gişeye sordum olmuyor dedi bilen deneyen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Arkadaşlar turkcellin veya vodafonenin pazartesi perşembe 1 alana 1 bedava muhabbeti sinemia ile kullanılamıyo mu? Ben daha önce kullanan var diye duymuştum ama bugün cinemaximumda gişeye sordum olmuyor dedi bilen deneyen varmı?

Cinemaximumda pnr verdiği için olmaz onun dışında diğer sinemalarda kart verdiği için olur

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Arkadaşlar turkcellin veya vodafonenin pazartesi perşembe 1 alana 1 bedava muhabbeti sinemia ile kullanılamıyo mu? Ben daha önce kullanan var diye duymuştum ama bugün cinemaximumda gişeye sordum olmuyor dedi bilen deneyen varmı?

Cinemaximumda pnr verdiği için olmaz onun dışında diğer sinemalarda kart verdiği için olur

Peki cinemaximum dışındakilerin hepsinde kartlamı alıyoruz bileti? Pnr vermiyormu diğer sinemalarda?
  • quote:

quote:

quote:

Peki cinemaximum dışındakilerin hepsinde kartlamı alıyoruz bileti? Pnr vermiyormu diğer sinemalarda?

Cinemaximum ve cinepink dışında vermiyor

• quote:

Bugüne özel arkadaşlar fotoğraf felan istemezler rahat olun isterlerse de 2 saniye çekip atarsınız neyinden gocunuyorsunuz anlamadım dolandırıcılara karşı önlem alıyorlar bunda tepki gösterecek bir şey görmüyorum

dolandırıcılık yaptığımızdan tepki göstermiyoruz. bankacılık işlemleri dahil herşey hayatımızı kolaylaştırmak için basitçe yapılmış. bu uygulama sürekli bi uğraşı çıkarıyor. foto çekmeyi gayet unutabilirim. cehckin yaptıktan sonra bi arkadaşım arar bişi olur. çok saçma. başka şekilde güvenlik önlemi alsınlar.
  • dün bende giremedim canlı desteğe bağlandım internet sitesine girerek. birşeyler yaptılar 1-2dk hata ekranında kaldığınız takdirde programa girebilirsiniz dediler. demek ki herkese aynısını yapabiliyorlar neden illa canlıdan yazmamız gerekti
  • Bu konunun burada ne işi var? Sinema bölümüne taşınması daha mantıklı değil mi?@kocaballi
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Konuyu taşıdım
  • Beyler bugün de fotoğraf istiyor mu

• yeni üyelik eski telefonda sorun olur mu ?
  • quote:

Beyler bugün de fotoğraf istiyor mu

Bugün normaldi. Her zamanki gibi izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Beyler bugün de fotoğraf istiyor mu

Bugün normaldi. Her zamanki gibi izledim.

Teşekkürler

• 9 aylık 59 liradan teklif gelmişti, üye olmamıştım belki biraz daha kampanya olur diye dün %25 teklif gelmiş 44.93 tl den 9 aylık ğyelik yapıyor, galiba yenileyeceğim iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

9 aylık 59 liradan teklif gelmişti, üye olmamıştım belki biraz daha kampanya olur diye dün %25 teklif gelmiş 44.93 tl den 9 aylık ğyelik yapıyor, galiba yenileyeceğim iyi fiyat.

teklif nasıl geliyor mail ile mi ? hesaba mı girişte görüyorsunuz ?

eski tel ile yeni üyelik olur mu ?
  • Teklif mail ile geliyor, uzatmak için geliyor üyeliğinizi bittiğini görüyoruz yenilemek istermisiniz gibisinden. Eski tel yeni üyelik hakkında bilgim yok açıkcası

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.