Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eee ? Bu bilet alımında mars kartıma puan yüklendi ? Len o zaman hep ileri tarihli bilet alırız puan da almış olurum ? Normal Cinemaximum kiosklardan alabiliriz sanırım bileti ? Referans no ile ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    ayda 4 tane alabiliyoruz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

ayda 4 tane alabiliyoruz hocam

Olsun 4 tane hakkı da doldururuz zaten ayda kaç tane izlenecek film geliyor ki.Karar verdim bundan sonra hep ileri tarihli alacağım.Ohh beleşten karta puan işte
  • Arkadaşlar bayadır takip edemiyorum, eski üyeler için bir kampanya felan var mı? Şuan aktif değil üyeliğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa bugun kullanacam çekin yapıp filmi seçince kartın son 4 hanesi şifre olacak şekilde bilet alıyorum başka bir şey yok değil mi .

Ayrıca o bileti başkası kullanırsa yakalanma durumu nedir.

İleri tarihli alım o gün bilet kalmadığı için mi tercih ediliyor acaba.

Uygulamada başlangıç tarihi nerde yazıyor profile girdim göremedim.

• IMAX bana uzak be hocam. 4DX tercih ettim mecburen.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    sen istanbul damısın
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    ilk çıkan uygulama kadar güzel çalışan basit sade bir uygulama yoktu.

şimdi çok sıkıntılı olmuş.

arayüz basit ve sade değil kafa kurcalıyor gereksiz ağırlık

ilk sürüm harikaydı
  • Evet hocam. Normal de iş yerim Şişli Cevahir'e yakın olduğu için oraya gidiyorum. Geçen sene 3 kere Marmara Forum'a gitmiştim. 2 Kere 4DX, 1 kere de 3 boyutlu. Marmara Forum da pek uzak sayılmaz. Fakat Marmara Park bana çok uzak veya İstinye.
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Valla, ilk sürümde güzel, son sürümde. Tek sıkıntı eski üyelere cazip fırsat sunmaması.
  • ARKADAŞLAR İLERİ TARİHLİ BİLET NE OLUYOR TAM OLARAK NASIL ALINIYOR VE AVANTAJI NEDİR ACEBA.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    banada uzak 2 otobüse biniyorum cevahirin önünde 29ş ye bin direk istinyepark a gidiyor
  • tarantino47 kullanıcısına yanıt
    İleri tarihli bilet almaya yarıyor hocam.Bildiğim kadarıyla 4 seferlik hak tanıyorlar şuan için bir ayda.İleri tarihli bilet alma kısmından seçim yapıldıktan sonra sinemia kartınızı kullanarak gitmek istediğiniz sinemanın internet sitesinden online olarak kredi kartıyla bilet alır gibi alım yapıyorsunuz.Seans sırasında da sinemada check in işlemini gerçekleştiriyorsunuz.
  • 4DX Marmara Forum'da 4-5 defa sinema izledim. Her seferinde sinemadan çıktığımda sanki 2 saat boyunca dayak yemiş gibi hissediyorum. Koltuklar rahat değil ve oturma kısmı biraz küçük. Bu kadar hareketli bir sistem olacaksa, ya vücudu iyi sarmalı yada bir kemer sistemi ile oturan kişi sabitlenmeli bence koltuğa. Farklı bir deneyim yaşayacağım diye eziyet çekiyor insan. Dolayısı ile bir kaç kere deneyimleyen bir kişinin tekrar gelmediğini düşünüyorum. Normalde hasılat filmlerinde vizyonda olduğu sürece tam dolu olur salonlar. Ama 4DX te buna pek rastlamadım. yarısı genelde boş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 1 Mart 2017; 12:3:26 >
  • Bu öngösterim olayında yer seçimi yapiliyormu yoksa salon acilip hurra diyip istenilen yeremi oturuyoruz :)

+ çift kişilikmiş onu yeni gordum mail gelip duruyordu bu ongosterim icin leventte yakin aslinda ama işte imax dururken degermi diye dusunuyor insan.

• iskenderce kullanıcısına yanıt
    banada ön gösterim emaili geldi ama ben gitmedim ımax varken normal salonda izlemem pazar günü arkadaşla gidicez zaten
  • Ayvansaraydayım hocam ben. Metrobüs 5 dakika uzaklıkta bana.

• Bugun ön gösterime gidiyorum
  • Hala eski üyeler icin bir kampanya yapmamakta ısrarlılar Görelim kim inatcıymıs bakalım..
  • İleri tarihlide hizmet bedeli almıyor mu cinemaximum sitesinde?
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.