Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinefil90

quote:

Orijinalden alıntı: tarantino47

bi gazla 12 aylık aldım...
    bilen arkadaşlar şimdi ne yapacam.

öncelikle kartınızı bekleyeceksiniz,1 haftaya gelir.
    telefonunuza sinemianın uygulamasını kuracaksınız
    gitmek istediğiniz filmi seçip yer bildirimi(checkin) yapacaksınız(sanırım 1 km falan kala gibi yer bildirimi yapabilirsiniz)
    ekranınıza bir kod gelecek o kodu gişeye vereceksiniz(eskiden hep kartla oluyordu) gişeden biletinizi alacaksınız.

bende yeniyimde o yüzden soruyorum, kodla bilet alacaksam kartın ne anlamı var ?
  • arkadaşlar nasıl 39 a alacağız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

arkadaşlar nasıl 39 a alacağız acaba

#YeniYıl koduyla.
  • Arkadaxslar simdi 12 aylik alinca acaba karttan aylikmi cekiyor yoksa topluca cekip taksitemi boluyor. Arada vazgecersek devam etmekten iptal etme sansimiz varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

arkadaşlar nasıl 39 a alacağız acaba

#YeniYıl koduyla.

59 tl çıkıyor acaba yardımcı olur musunuz
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    İleri tarihli bileti kartla alacaksınız mecburen,ayrıca kod vermeyip kartla ödeyin de diyebilir ama küçük bir ihtimal.Bunun nedeni de tahminimce kartla ödeme yapınca mesela gençturkcell şifresi var perşembe gittiniz kartla öderseniz diğer bilet de bedavaya geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glownshow

Arkadaxslar simdi 12 aylik alinca acaba karttan aylikmi cekiyor yoksa topluca cekip taksitemi boluyor. Arada vazgecersek devam etmekten iptal etme sansimiz varmi

hocam ben peşin olarak aldım taksitli ödeme nasıl bilmiyorumda. Sözleşmeden cayma hakkın var 2 ay kullandın iptal etmek istedin diyelim o kullandığın ayların parası kesilir kalanı iade edilir tabi bunu firma kendisi yapmaz tüketici hakem heyetine başvurman gerekebilir. Bilgin olsun..

--

anladım hocam sağol bilgi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: sinefil90

quote:

Orijinalden alıntı: tarantino47

bi gazla 12 aylık aldım...
    bilen arkadaşlar şimdi ne yapacam.

öncelikle kartınızı bekleyeceksiniz,1 haftaya gelir.
    telefonunuza sinemianın uygulamasını kuracaksınız
    gitmek istediğiniz filmi seçip yer bildirimi(checkin) yapacaksınız(sanırım 1 km falan kala gibi yer bildirimi yapabilirsiniz)
    ekranınıza bir kod gelecek o kodu gişeye vereceksiniz(eskiden hep kartla oluyordu) gişeden biletinizi alacaksınız.

bende yeniyimde o yüzden soruyorum, kodla bilet alacaksam kartın ne anlamı var ?

hocam kartla alacağınız yerlerde olabilir.örneğin cinemaximumda bir iki defa kart kullandım diğerleri hep kodlaydı belki daha küçük işletmelerde kart kullanılıyordur kod yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinefil90 -- 27 Aralık 2016; 17:8:20 >

• quote:

Arkadaxslar simdi 12 aylik alinca acaba karttan aylikmi cekiyor yoksa topluca cekip taksitemi boluyor. Arada vazgecersek devam etmekten iptal etme sansimiz varmi

otamatik banka böler taksit seçersen.
  • Akşam telefonu karıştırırken mail geldi, diyor yılın en büyük indirimine hazır olun. Yeni yıl indirimi geliyor alla alla dedim heyecanlandım galiba bunlar yüzde 50 indirim yapacaklar diye heveslendim. Sonradan bir de baktım ki yüzde 35 miş. Pehhh zaten 39-40 liraydı daha önce. Bu indirimde 50 kuruş fazla indi fiyat yılın en büyük indirimi diye itele Adam İstanbul'da alıyor sinemia kartını Imax'e gidiyor, 4dx e gidiyor lüks sinemalarda takılıyor 39.5 lira verip nerdeyse 100 liralık kullanıyor kartı, benim gibi küçük illerde yaşayanlar ise karta verdiği parayı çıkaracam diye yırtınıyor çoğu zaman zarar ediyor. Başta çok güzel bir şekilde hangi ilde kullanacaksın kartı diye soruyor ama il seçince fiyat ona göre değişmiyor. Bence en makul ve adil çözüm ile göre aylık ücretin +/- 10 lira değişmesi.

• quote:

12 aylık seçtikten sonra taksitli ödemeyi seçeceksin 468 tl sinemia nakit alacak sen bankaya aylık 39 tl ödeyeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 27 Aralık 2016; 17:41:13 >
  • Bu sinemia'ya üye olduk diyelim. Adresimize gelen kartı makinaya okutup mu geçiyoruz ? Yoksa telefona şifre gelip o şekilde mi kullanılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

Bu sinemia'ya üye olduk diyelim. Adresimize gelen kartı makinaya okutup mu geçiyoruz ? Yoksa telefona şifre gelip o şekilde mi kullanılıyor?

kendi uygulaması var sinemianın,yer bildirimi(checkin) yapıyorsun uygulamadan kodu alıp gişeye veriyorsun.
  • Ilginc ininal kart diye para yukleyip kullandim hesabi iotal etmediler ama uyari mesaji attilar.. Bidaha olmasin ders gibi neyse sansli olanlardanim sanirsam
  • Arkadaşlar bu senelik üyeliği taksitli olarak 39TL den alma şansımız yok sanırım. Taksitli seçeneği seçince aylık 42TL oluyor fiyat
  • 12 aylik icin 12 ay pesin mi alıyor.Yoksa hepsini alıp taksit mi yapiyor?Bide bi yerselik vaf mı dikkat ermem gereken birşey?(Banka kartı geçiyor mu?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real Woods -- 28 Aralık 2016; 1:13:07 >
  • Şimdi arkadaş benim anlayamadığım bir mevzu var. Sonuç olarak bu girişimin ayakta kalması için bir şekilde kar etmesi lazım. Kullanıcılarına 2 bilet fiyatına 30 bilet sunan bir sistem nasıl kar edebilir? Aklıma aylık ücretten daha az masrafla sinemaya giden kullanıcılar ve iptal edilen üyelikler geliyor. Ama yine de bu sistemi kullanacak olan kişilerin aylık kullanımını ölçüp biçip ona göre karar alacaklarını düşünüyorum. Yoksa yanlış mı düşünüyorum? Onun dışında da alacağı reklam, bağış ve destekler kalıyor ama bunlara bel bağlayarak böyle bir girişimde bulunmak mantıklı mı?
  • Necati Sözer N kullanıcısına yanıt
    zaten üyelik süreniz dolmadan iptal ediliyor eğer sinemaya çok gidiyorsanız şirketi zarar ettiren potansiyel bir yük oluyorsunuz onların gözünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

quote:

12 aylık seçtikten sonra taksitli ödemeyi seçeceksin 468 tl sinemia nakit alacak sen bankaya aylık 39 tl ödeyeceksin

HOCAM ÖYLE OLMADI TAKSİTLİ SEÇTİM 517 TL YAPTI AYLIK 42 TL YE TA KABUL ETTİ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necati Sözer

Şimdi arkadaş benim anlayamadığım bir mevzu var. Sonuç olarak bu girişimin ayakta kalması için bir şekilde kar etmesi lazım. Kullanıcılarına 2 bilet fiyatına 30 bilet sunan bir sistem nasıl kar edebilir? Aklıma aylık ücretten daha az masrafla sinemaya giden kullanıcılar ve iptal edilen üyelikler geliyor. Ama yine de bu sistemi kullanacak olan kişilerin aylık kullanımını ölçüp biçip ona göre karar alacaklarını düşünüyorum. Yoksa yanlış mı düşünüyorum? Onun dışında da alacağı reklam, bağış ve destekler kalıyor ama bunlara bel bağlayarak böyle bir girişimde bulunmak mantıklı mı?

Hocam her 2 tarafında sözleşmeyi iptal etme hakkı var gerçekten şirketi ciddi şekilde zarara uğratıyorsan iptal ederler kullanmadığın ayların parasını alırsın aynı şekilde sende iptal edebilirsin sende alırsın ancak okuduğum yorumlarda görüyorumki firma parayı iade etmemekte ısrar ediyor bunu çözümleyecek kurum tüketici hakem heyetidir bi sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum rahatlıkla kullanabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.