Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geri vermek zorunda değil. Üyelik sözleşmesinde veya kullanım koşullarında bunu belirttiyseler yapabileceğiniz bir şey yok.
  • römercan kullanıcısına yanıt
    Hocam haklı olabilirsiniz ama aynı filme 4. Kere gidilmesi de başkalarını götürüyor anlamına gelebilir,evet haber vermeden yapmaları yanlış olabilir,ama bizde de biraz iyi niyet olması lazım diye düşünüyorum.
    Üye olmak isteyen arkadaşlar şuna bir göz atsın,sonra "kafalarına göre iptal ediyorlar" deyip mağdur olmasınlar

https://www.sinemia.com/duyurular/sinemia-premium-uyeliginde-kesinlikle-yapilmamasi-gereken-10-sey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 16 Aralık 2016; 12:27:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Hocam haklı olabilirsiniz ama aynı filme 4. Kere gidilmesi de başkalarını götürüyor anlamına gelebilir,evet haber vermeden yapmaları yanlış olabilir,ama bizde de biraz iyi niyet olması lazım diye düşünüyorum.
    Üye olmak isteyen arkadaşlar şuna bir göz atsın,sonra "kafalarına göre iptal ediyorlar" deyip mağdur olmasınlar

https://www.sinemia.com/duyurular/sinemia-premium-uyeliginde-kesinlikle-yapilmamasi-gereken-10-sey

7. Aynı filme 3 seferden fazla gidersen..
    7. Aynı filme 3 seferden fazla gidersen..
    Bazı filmler çok güzel evet, ama gerçekten üst üste dördüncü kez aynı filmi mi izliyorsun? ;)

yani diyorki yeme bizi :) sen o filmi başkalarına izlettiriyorsun.Fakat sen ben ve %90'lık kesim bir filmi iki kez bile izleyemez ben şahsen sahnelerini bildiğim sonunu gördüğüm bir filmi izleyemem.Ama çok takıntılı arkadaşım var sevdiği bir filmi her ay izleyen arkadaşlarım var o yüzden istisnalar çok.3 sınırı koyduysan mail at bilgilendir sırf bilgilendirme yapmadığı için tüketici hakem heyetinden çatır çatır paranızı almanız gerekir.Tüketici hakem heyetine 6 farklı konuda başvurdum en olmaz dediğim olayda bile iade aldım.Bazısı 14 ay sürdü ama sonuç verdi genelde 6 ayda sonuç aldım.1,5 senedir sinemiayla ilgiliyim 6 arkadaşımı ben davet ettim malesef üyeliği sebepsiz kapatabiliyor hocam özellikle sık gidenler daha da bir riskte.Yani herşeyi kuralına göre yapın sıkıntı olmaz diye bir durum malesef yok.Zaten forum sözlük şikayetvarda herşey belli.O yüzden üye olacak kişiler riskleri bilsinler insanlar burayı şikayetvarı ve sözlüğü takip edip yorumlara istinaden üye oluyorlar.Risk %10'dur 20'dir tartışılır ama yinede bunu bilip üye olun.

• Bunlar resmem dolandirici!

Gece INCELEYECEGIZ deyip, sabah ayni kopya maili atmislar ve sistemi kotuye kullandigimi iddia ediyorlar. Cihazimda cift uyelik iddiasindalar. Cift uyeligim yok. (Ki birisi ucretini odeyip, 2. uyeligi acsa, neden kotuye kullanim?)

12 aylik yaklasik 500 kusur TL odemeyi aldilar, 1 ay kullandim ve attilar. Iadeden falan bahseden de yok!

Dolandirilmak istiyorsaniz, alin!!!!!
  • Arkadaşlar çok acil %30 indirim geldi ben yılbaşını bekliyordum normalde ama bu iyimi yoksa bekleyeyimmi daha iyi indirim gelirmi yılbaşında..???
  • quote:

Orijinalden alıntı: predaTR_

Arkadaşlar çok acil %30 indirim geldi ben yılbaşını bekliyordum normalde ama bu iyimi yoksa bekleyeyimmi daha iyi indirim gelirmi yılbaşında..???

1 senedir %30'un üstünde bir indirim gelmedi.Bu avantajix veya benzeri sitelerden de indirim alınabiliyormuş onada bir bakın %30'u 35 yapabilirsin bkm express kamp vardı ama o iki kampanya birleşeceğinden olmayacaktır

• Hala savunanlar var!

Lokasyonuna kadar tesbit yapiyorsun, ama ayni cihazdan baska uyelige giris yapilmasina engel koyamiyorsun, guya sonra tesbit edip, 12 aylik rakamin ustune yatiyorsun! Buna DOLANDIRICILIK denir!

Hani iptal edip, kalan uyeligi iptal etseler anlarim. Bildigin 11 ayin ustune yatiyorlar!

Iyi niyetli bir firma, ayni filme 4. kere gidilmeyecekse de, sistemden bilete kod vermez, olur biter!

Bunlar resmen kural bahanesiyle milletin kalan uyeliklerine konacak duzenbaz bir sistem kurmuslar.

12 aylik 100 uye postalasan, 40.000 TL kar. Hic fena para degil haa!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORATORYUM

Hala savunanlar var!

Lokasyonuna kadar tesbit yapiyorsun, ama ayni cihazdan baska uyelige giris yapilmasina engel koyamiyorsun, guya sonra tesbit edip, 12 aylik rakamin ustune yatiyorsun! Buna DOLANDIRICILIK denir!

Hani iptal edip, kalan uyeligi iptal etseler anlarim. Bildigin 11 ayin ustune yatiyorlar!

Iyi niyetli bir firma, ayni filme 4. kere gidilmeyecekse de, sistemden bilete kod vermez, olur biter!

Bunlar resmen kural bahanesiyle milletin kalan uyeliklerine konacak duzenbaz bir sistem kurmuslar.

12 aylik 100 uye postalasan, 40.000 TL kar. Hic fena para degil haa!!!!!!

şirket zaten babasının hayrına yapmıyor en ufak bir şeyde iptal için yer arıyorlar bu zaten bilinen bir şey.Mayıs civarı %400 büyüdüklerini avrupaya açıldıklarını açıklamışlardı.Böyle böyle büyüyecekler banlama olmasa zaten 1 kere 4dx'e gitsen aylık para çıkıyor.

• Valla 3 aydır kullanıyorum, kullanım kurallarına da çok dikkat ediyorum.

Aynı filme 3-4 kere gidecek kadar güzel bir film olduğunuda düşünmüyorum zaten.

4dx e de gittim, imaxe de gittim. Toplamda 12 filme falan gitmişimdir.

Canlı destekten istediğim an saniyeler içerisinde cevapta alabiliyorum.

Ben demekki şanslı kişilerdenim yada iyi niyetli kullanan kişilerdenim. En ufak bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.

Tek pişmanlığım 6 ay yerine 9 ay almayışım oldu.
  • Mahkemeyi duyunca, isik hizinda kartima iade aldim. Iptal ederken boyle bir sey akillarina gelmiyor. Kime yutturabilirlerse...

Hayatim boyunca hic bu kadar hizli iade almamistim! Rekor!

Rakip ciktigi an, bu isletme kafasiyla, piyasadan cekilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORATORYUM

Bunlar resmem dolandirici!

Gece INCELEYECEGIZ deyip, sabah ayni kopya maili atmislar ve sistemi kotuye kullandigimi iddia ediyorlar. Cihazimda cift uyelik iddiasindalar. Cift uyeligim yok. (Ki birisi ucretini odeyip, 2. uyeligi acsa, neden kotuye kullanim?)

12 aylik yaklasik 500 kusur TL odemeyi aldilar, 1 ay kullandim ve attilar. Iadeden falan bahseden de yok!

Dolandirilmak istiyorsaniz, alin!!!!!

Hahaha ava giderken avlanmışsın resmen

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Beklentim yok zaten fazla gidemiyorum bu aralar (ayda maksimum 2) dolayısıyla %30 cazip değil şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: principino

Beklentim yok zaten fazla gidemiyorum bu aralar (ayda maksimum 2) dolayısıyla %30 cazip değil şuan.

ayda 2 için hiçbir zaman cazip olmaz ımax 4dx gidecekseniz alın yada haftada en azından 2 gidiyorsanız alın diğer türlü anlamı olmaz

• Avlik bir sey yok ki... Abim gecen sene uyeydi, neredeyse 1 sene. Sorunsuz kullandi. Bana da aldi 12 aylik. Biz sadece cogu filme gidiyoruz. Ayni filme tekrar gitmiyoruz bile. Sinema hastasiyiz. Teklif edilen paketten fazla bir kullanimimiz olmadi. Daha otesi, Sinemia sayesinde, yillik uyelik parasi kadar parayi sinemalarda misir-icecek...vs harciyoruz. Bilakis yagli musteri denen siniftayiz.

Kotu niyetli olsak, tum filmlerde 1 degil, 2 izlenme gorurlerdi. Benim abime her ay Maximum Kart 2 bilet hediye ediyor zaten. (2500 harcamaya 2 bilet surekli)

Ben iade de istemedim. Ama mahkemeyi duyunca, onunu kesmek icin aninda iade yapiyorlar.

Ticaret bilseler, uyeligi acarlardi.
  • Ben Akbank kampanyası ile üye olmuştum. 6 ay dolunca kendileri aynı fiyattan uzatma yaptılar. Ayda ortalama 4 sefer gidiyorum. Ama çok memnunum.
  • Sinemia'nın bu sınırları getirme sebeplerinden en büyüğünün kötüye kullanım olduğunu düşünüyorum. Zira bir gün gişeye giderken iyi giyimli biri uygun fiyata sinema bileti ister misin diye önüme çıkmıştı. Doğru bir uygulama, 3 sayısı da yeterli diye düşünüyorum.

6+4 aydır sinemiayı kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı sorun yaşamadım. Ücret otomatik çekiliyor, istediğim zaman istediğim yerde filme gidiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Orijinalden alıntı: predaTR_

Arkadaşlar çok acil %30 indirim geldi ben yılbaşını bekliyordum normalde ama bu iyimi yoksa bekleyeyimmi daha iyi indirim gelirmi yılbaşında..???

1 senedir %30'un üstünde bir indirim gelmedi.Bu avantajix veya benzeri sitelerden de indirim alınabiliyormuş onada bir bakın %30'u 35 yapabilirsin bkm express kamp vardı ama o iki kampanya birleşeceğinden olmayacaktır

ne yapalım şimdi alalımmı aLmayalımmı kafalar karışık..diyelim bir sene üyelik istiyorum bu fiyata verirlermi hadi verdiler ücreti tek seferde mi çekiyolar yoksa aydan aya mı??

• Bugün aktif olan Warner Bros ve BKM aynı anda kullanılabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samarqand -- 16 Aralık 2016; 14:44:32 >
  • Samarqand S kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam, BKM seçerseniz %25 indirime dönüyor.
    Ben bir kaç mesaj önce almayacağım dedim fakat 6 ay süreyle aldım. Hem çok para bağlamak istemedim hem de ne olur ne olmaz sıkıntı yaşarım diye bu süreyi seçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

burda kimse sureyi bilemez sinemia ne zaman uygun gorurse o zaman onaylar

Edit: Sizi firma yetkilisi sandım, ondan çemkirdim normal üyeymişsiniz kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmignc -- 16 Aralık 2016; 15:5:41 >
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.