Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onu sormadım ama uygulama içinden canlı yardımdan sorabilirsiniz, benim tahminim bilet almak istediginizde hata mesajı verecektir. ama dediginiz gibi keşke o ay gidilen filmlerin yada gittiginiz bütün filmlerin tarih sıralamasında listesini verse keşke, ihtiyaçlar doğrultusunda geri dönüş yaparsak belki bu yönde uygulama kendini geliştirir
  • ya buna davetiye nasıl geliyor. bana gelmedi . yok mu bir yolu
  • Şubat'ta 6 ay üyelik aldım ve bitirdim. Şimdi kardeşime aldım.

Kendi üyeliğimde hiç denemediğim için soruyorum :

Yukarıda ki cevapları da göze alarak, diyelim bugün gittim check-in yaptım ve yarına A filmine (2D) bilet aldım. Ve yarın da giderek bu aynı filme check in yaparak bilet alabiliyor muyuz ? (evet, kötü birşey ama bilelim ve üyeliği yakmayalım)

Ya da şöyle yapabiliyor muyuz; bugün gidip yarın için A filmine bileti alıyoruz. Yarın ise B filmine bilet alıp peş peşe izleyebilir miyiz?

Tabi yukardaki yorumlarda haftada bir defa ve film özelliğine göre değişen şartlar oluşacak.
  • Bu vip salon mantığı nedir arkadaşlar?

Yani ayrı bir teknolojimi yoksa başk bir özelliğimi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onnow78 kullanıcısına yanıt
    O özelliği koyana kadar check ini paylaş özelliği ile filmi paylaşıp yorum olarak türünü yazarsanız kendi çetelenizi tutabilirsiniz.
    Ama uygulamanın daha çok yolu var gerçekten sağlam bir yazılım firmasının elinden geçmesi gerek.

• Bizim burada cinepink sinemalarında ptesi perşembe vodafone 1 bilet fiyatına 2 bilet uygulaması var... bir bilet 8 TL ..yani 2 kişi 4'er TL ye film izliyoruz. Bu durumda sinemia üyeliği almak mantıklı mı arkadaşlar benim için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Bizim burada cinepink sinemalarında ptesi perşembe vodafone 1 bilet fiyatına 2 bilet uygulaması var... bir bilet 8 TL ..yani 2 kişi 4'er TL ye film izliyoruz. Bu durumda sinemia üyeliği almak mantıklı mı arkadaşlar benim için?

dostum sorunu kendin cevaplamissin pazartesi persembe senin icin uygunsa bosyere neden parani harcıyorsun kendini sinemaya bagliyorsun

• 12 ay alacaktim ancak, 9 ay taksite vade farkı aldıkları için vazgectim. Tüm kartlara mi böyle ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onnow78 kullanıcısına yanıt
    ne işe yarıyor onlar ?
  • İptal ettiklerinde geri kalan ayların parasını iade ediyorlar mi? Yoksa paranın üstüne yatıyorlar mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş Bankası kartım var. Hafta içi çalıştığım için hafta sonları sabah gidiyorum filme. 7 TL'ye IMAX. Ayda da 2 veya 3 film oluyor gitmeye değecek en fazla.

Bayağı pahalı geliyor bana bu Sinemia. Ben 15 ya da 20 TL'ye aylık film hakkımı dolduruyorum.

Ayda 5 filme, 20 TL fiyat yapsın. Sinemia alayım. Onun dışında değmez.
  • güzel indirimler varmı arkadaşlar.güncel fiyat nedir?geçen sene 40 tl ye almıştım 1 aylık.tadı damağımda kaldı
  • aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Kartlardan hiç kullanmadığınız varsa ininal MH kartı siliyor hesabınızdan, sonra sinemiayı ekliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Kartlardan hiç kullanmadığınız varsa ininal MH kartı siliyor hesabınızdan, sonra sinemiayı ekliyorsunuz.

3 karti da kullanmiyorum. musteri hizmetleri silebilmesi icin nufus cuzdanini mail atmam gerekiyormus.. işkillendim iyice ama sinemia da iptal etmiyor. islemi tamamla diyo

Atın hocam ne olacak ki
  • yaklaşık 1 sene oldu ayda 1-2 belki 3 filme gidiyorum. 6 aylık almıştım bittikten sonra 6 aydır 1er ay şeklinde uzatıyorlar otomatik. inşallah böyle devam eder çok memnunum şahsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Bizim burada cinepink sinemalarında ptesi perşembe vodafone 1 bilet fiyatına 2 bilet uygulaması var... bir bilet 8 TL ..yani 2 kişi 4'er TL ye film izliyoruz. Bu durumda sinemia üyeliği almak mantıklı mı arkadaşlar benim için?

Cinemapink nerede 8 tl?
  • şimdi üye olunca geri iptal mi edilemiyo yoksa onlar iptal mi ediyor anlayamadım nedir bu iptal olayı yazılanları okuyorum ama bulamadım.?

• youngboy Y kullanıcısına yanıt
    Mesajiniz epey karışık,anlaşilması güç.

Çözebildigim kadarıyla, bugun checkin yapip gisede bugune bilet alinir.Gişe,ileri tarihli satmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lacinalper L kullanıcısına yanıt
    gişe istediğin tarihe bilet kesiyor senin dediğin gibi birşey yok zamanında bende çok bilet aldım aynı filme 2 tane bile aldım yiğenimide götürmüştüm ozamanlar sistemi fazla bakmıyorlardı şimdi bakıyorlardır
  • ARKADAŞLAR BİLİNEN ŞU ANDA AKTİF İNDİRİM KODU VARMI...
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.