Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü l Sınırsız Sinema l IMAX 4DX MPX D-BOX VIP 3D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: taffytaffy Daha Az
1 Kayıtlı Üye
8.427
Cevap
164
Favori
225.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Sinemia Özel Sinema Kulübü l Sınırsız Sinema l IMAX 4DX MPX D-BOX VIP 3D
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      183 Mesaj
      13 Kasım 2016 01:18:36

Şimdi üstte de arkadsım yazmıs yazınız sılınebılır veya sözlü tacıze magruz kalabılırsınız diye. Tamam o sözlesmede maddeler vardır kimsenin okumadıgını bende dahıl herkes biliyodur.Böle bişeyi yapamazlar, yapmamaları lazım zaten 6 aylık almısım yeterli görmüşüm. Üyeliğim bitmiş 8. ayda , 9. ayda almamışım bu kuruluş 10. ayda 11. ayda üyeliğimi kullanmadıgım takdirde yenilemiş şuan iptalini istiyorum bana kullanmadıgınız 38 günü ki 38 gün nasıl olur onu anlamadım + 1 ayda onlardan uyelık verıcekler ama uyelıgım durdugu için bu verdıklerı sure zarfı gecınce uyelık yıne otomatık yenılencek.
      |
      |
      exterminant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      162 Mesaj
      13 Kasım 2016 11:27:36

zaten bende onu diyorum internetin yoksa alamıyorsun
      |
      |
      Cihan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1375 Mesaj
      13 Kasım 2016 12:23:23
      sinemia karta 1 aylık başvurmayı düşünüyordum indirim vs bilmeden 90 liraya
      donanımhabere bakıyım dedim iyiki bakmışım demekki ilk zamanlarında iyiydi sonradan bozdu bunlarda
      en iyisi çek satış yerinden kod alıp girmek zaten ayın 30 günü sinemaya gitmeyeceğimize göre
      |
      |

kasa:Corsair 200 r 550 w
      ram:GSKILL 4X2 GB RIPJAWS DDR3 1600MHZ CL9 1.5V
      anakart:Asus m5 a97 le r 2.0 2133MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART
      işlemci:AMD FX X6 6300 4.2 GHZ
      ekran kartı:asus 1050 ti phoenix 4 gb
    • Yüzbaşı
      496 Mesaj
      13 Kasım 2016 21:08:08
      almayın daha da mağdur olmayın . kendileri kaybedecekler anlayacaklar elbet .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      10129 Mesaj
      14 Kasım 2016 10:54:28
      12 ay 55 lira yazıyor sitesinde. Oha çok iyiymiş dedim üye oldum tam alacağım aylık 55 liraymış. Tuzağa düşüyordum az kalsın
      |
      |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
      She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
      MyAnimeList MyMangaList TvShowTime MyDeviantART
    • Yüzbaşı
      398 Mesaj
      14 Kasım 2016 11:28:52
      Arkadaşlar 12 aylık üye olmayı düşünüyorum. genel olarak yorumları üyelik bitiminde iptal edilmediği taktirde para çekimine devam etmesi dışında pek olumsuz yorum görmedim. bir de 4dx kotası gelmiş sanırım onunla ilgili olumsuz yorumlar vardı. bunların haricinde olumsuzluk yaşayan var mı acaba uzun süre kullanan kullanıcılar nasıl yorumluyor? boş vaktim olduğundan haftada 3-4 kez gidebilirim sinemaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graduate -- 14 Kasım 2016; 11:37:30 >

• Yüzbaşı
      499 Mesaj
      14 Kasım 2016 15:12:27

Haftada 3-4 kez gideceksen almanı tavsiye ederim ben cihaz değişim hakkının 3 defa sınırlı olması dışında olumsuz bir tarafını görmedim oda aslında olumsuzluk değilde biraz sayı az gibi

|
      |
      Graduate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      198 Mesaj
      14 Kasım 2016 15:19:30
      Arkadaşlar merhaba bazı sinemalarda cinemaximum hariç pnr kod yerine sinemia kart kullanın diyor galiba destekleri yok bu sinemalarda acaba turkcell genç veya Vodafone kullansak ikinci bilet bedava olur mu bu arada alalı 20 gün oldu 7 filme gitdim bi 4dx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrakurt2012 -- 14 Kasım 2016; 15:20:49 >

• Binbaşı
      1562 Mesaj
      15 Kasım 2016 16:30:38
      İki kişi aynı filme gitmek istesek iki ayrı abonelik mi gerekiyor? Aile paketi gibi şeyleri yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2760 Mesaj
      15 Kasım 2016 16:48:09
      quote:

Orijinalden alıntı: ultrakurt2012

Arkadaşlar merhaba bazı sinemalarda cinemaximum hariç pnr kod yerine sinemia kart kullanın diyor galiba destekleri yok bu sinemalarda acaba turkcell genç veya Vodafone kullansak ikinci bilet bedava olur mu bu arada alalı 20 gün oldu 7 filme gitdim bi 4dx

olur.
      |
      |

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      15 Kasım 2016 17:17:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Graduate

Arkadaşlar 12 aylık üye olmayı düşünüyorum. genel olarak yorumları üyelik bitiminde iptal edilmediği taktirde para çekimine devam etmesi dışında pek olumsuz yorum görmedim. bir de 4dx kotası gelmiş sanırım onunla ilgili olumsuz yorumlar vardı. bunların haricinde olumsuzluk yaşayan var mı acaba uzun süre kullanan kullanıcılar nasıl yorumluyor? boş vaktim olduğundan haftada 3-4 kez gidebilirim sinemaya.

olumsuz yorumları ve eleştirileri sildiriyorlar o nedenle pek bulamazsınız
      |
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      15 Kasım 2016 19:44:10
      almayın aldırmayın yarın ne olacağı belirsiz . müşterilerini mağdur eden firmadan ne beklenir.

|
      |

• Teğmen
      198 Mesaj
      15 Kasım 2016 21:16:24
      Ne yonden mağdur etdi

|
      |

• Teğmen
      234 Mesaj
      18 Kasım 2016 23:22:28
      İstanbuldaki arkadaşlar haftaya çarşamba maç için istanbula geliyorum cumartesiye kadar da ordayım. Gelmişken imax ve 4dx deneyimini tatmak istiyorum. Yanlş görmediysem şu an sadece fantastik canavarlar var bugün itibariyle. Sizce imax mi 4dx mi izlesem keyifli olur?

• Teğmen
      155 Mesaj
      19 Kasım 2016 00:38:44
      quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

İstanbuldaki arkadaşlar haftaya çarşamba maç için istanbula geliyorum cumartesiye kadar da ordayım. Gelmişken imax ve 4dx deneyimini tatmak istiyorum. Yanlş görmediysem şu an sadece fantastik canavarlar var bugün itibariyle. Sizce imax mi 4dx mi izlesem keyifli olur?

bence imax
      |
      |

• Yüzbaşı
      696 Mesaj
      20 Kasım 2016 09:42:54
      quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

IMAX daha iyi bence 4dx biraz cocuk oyuncagi gibi gereksiz geldi bana nedense. Filme odaklanamiyorsun surekli hoppa cuppa ziplatip duruyor alt yazi okumaya calisiyorsun falan kasiyor biraz. Film izlemek istiyorsan ses goruntu en muhtesemi IMAX MARMARA PARK i tavsiye ederim istinye parktaki imax salonu daha basık alcak tavanli ve marmara parktaki salondan daha ufak.

• Yüzbaşı
      696 Mesaj
      20 Kasım 2016 10:04:34
      Bu yorumlarin tamamini okumadim ama bazi kisiler nedense sinemia yi kotulemis almayin aldirtmayin demisler.ben 6 ay kullandim 1 ay ara verdim simdide 9 aylik aldim aylik 39tl den. Bu zamana kadar hic sorun yasamadim ayda en az 15-20 sinemaya gidiyorum ve sinema harcamam aylik toplam 250-300 tl arasi tutuyor ben ise 40 tl veriyorum.kurallara dikkatlice harfiyen uyan zeki adam sorun yasamaz ben bunu bilir bunu derim çakallik yapmaya calisan sonra cezalandirilan kisiler gelip magdur ettiler diye agliyorlar ve karaliyorlar. Turk milleti kadar ölücü millet gormedim arkadas birileride 12 aylik 55 tl sandim diyor vay arkadas ya adam aylik 4.5tl odeyip 30 gun sinemaya gidecegini dusunmus :) komedi resmen. Arkadaslar ben haric 3 yakin arkadasim daha aylardir kullaniyoruz tek bir sorun yasamadik. Sistemi gereksiz yere karalamayin. En ucuz bilet 15 tl en pahali isi 30tl. 3 bilet fiyatina 30 gun film izleme firsati sunuyorlar. Sinemaya giden adam olan alsin coluk cocuga issiz adama satmasinlar gereksiz karamala yorumlari doluyor heryer. Sinemayi seviyorsaniz haftada en az 1-2 kez bile sinemaya gidiyorsaniz yine avantajli.hesabinizi yapin. Ve almayin aldirmayin diyenlerin aksine sunu diyorum. Cevrenizde sigara icen ve gunluk 10 tl sigara paketine veren kisiler varsa tavsiye edin 4 gunluk sigara parsina 1 ay sinema izleyebilirsiniz. Belki cazip gelir :) insanlar o kadar cok gereksiz seylere para harciyorki sinemaya verilen para bosa giden para dusunenler var hala ulkemizde yazik. Neyse cok uzattim "ALIN VE ALDIRIN" arkadaslar. Saygilar...

|
      |

• Teğmen
      234 Mesaj
      20 Kasım 2016 11:05:00

Önerin için çok teşekkürler. Birde film sınırlaması gelmiş sanırım 4dx te önce imax izleyip ertesi gün 4dx izleyebilir miyim? Gelmişken ikisini de göreyim yılda bir anca gelebiliyorum çünkü.

|
      |
      Ciko_Seko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5171 Mesaj
      20 Kasım 2016 13:15:23 Konu Sahibi

sinemia varken bende sürekli ımax 4dx kullanıyordum 4dx çok abartılı bişey değil genelde ımax olarak filmleri izliyordum

sınırlama online bilet alımına geldi ayda 1 kere ımax veya 4dx bileti alabilirsin gişeden alacaksan sınır yok

bugün ımax izlersin yarın 4dx izlersin ama online bilette böyle bişey yok aynı filmi 1 gün ara ile izlemek iyi olmayabilir

en azından aradan bir kaçgün geçerse iyi olur
      |
      |
      ramazan_yıldız kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5171 Mesaj
      20 Kasım 2016 13:17:09 Konu Sahibi
      arkadaşlar 8 tlye ımax biletini nerden aldın şekilde sürekli pmden sorular geliyor buradan cevap vereceğim bir daha aynı soru gelirse özelden cevap vermeyeceğim

o tarihte aldıgımda satıcı kampanyadan aldıgı için elinde 2 adet kod varmış 1 tane ben aldım diğerinide başkasını sattıgı için kod bitmiştir onun için sürekli ımax kodu nerden aldın şeklinde pmden soru sormayınız
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.