Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
113
Favori
282.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

Son 2-3 sayfa içerisinde bu konuyu birini sormuştu desteğe, ama siz canlı kanıtı olmuşsunuz maalesef,iyi yine parayı iade ediyorlarmış ben parayı iade etmeyip üyeliği iptal ettiklerini sanıyordum.

Eski bitmiş üyeliğinizle şuan ki kampanyalardan yararlanamıyormusunuz?

hyr o 39 liralık kampanyada yaralandırmıyor. ne kadar saçma ya eski üyelerini resmen kazıklıyor.

Yeni üyeliğin sizin oldugunu nereden bildiler ki?

dediğim gibi ben salak gibi mesaj attım. yeni üyelik aldım bu tc ye kayıtlı başka hesap var dedim. annemin tcsini yazsam sorun olmayacaktı mesela.
  • Mesaj geldi #Zafer yazarsanız 9 ay 39tl'ye iniyomuş düşünenler için iyi fırsat gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrNtlu -- 31 Ağustos 2016; 0:58:10 >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    13 TL'ye 2 kişi 3D filme gidiyoruz, çünkü gözlüğümüz var hocam. IMAX 15 TL değilde 22 TL diye hatırlıyorum. 3D gözlük IMAX salona uyumlu mu bilmiyorum, sormak lazım. IMAX 22 TL. Gnctrkcll kampanyasıyla gidersen 1 alana 1 bedava.
    Yani 2 kişi gidersen gözlükle birlikte 25-27 TL yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhandiyebiri

13 TL'ye 2 kişi 3D filme gidiyoruz, çünkü gözlüğümüz var hocam. IMAX 15 TL değilde 22 TL diye hatırlıyorum. 3D gözlük IMAX salona uyumlu mu bilmiyorum, sormak lazım. IMAX 22 TL. Gnctrkcll kampanyasıyla gidersen 1 alana 1 bedava.
    Yani 2 kişi gidersen gözlükle birlikte 25-27 TL yapar.

İmax te gözlüğe para vermiyorsun salona girerken kapıda var ordan alıyorsun çıkışta da bırakıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sistemde kredi kartı bilgimizin mutlaka sistemde kalması gerekiyor mu ? 9 ay ücretini peşin ödemem halindede yine sistemde kart bilgimi tutmayı zorunlu koşuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Bu sistemde kredi kartı bilgimizin mutlaka sistemde kalması gerekiyor mu ? 9 ay ücretini peşin ödemem halindede yine sistemde kart bilgimi tutmayı zorunlu koşuyor mu?

evet çünkü, ileri tarihli bilet alınca chekin yapmayı unutunca o günün bilet parasını kartından çekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de internette görüp sitelerini incelemiştim, çok avantajlı ve güzel gözüküyordu, sonra internette arattım ve tonla şikayet görünce vazgeçtim... kartta kredi olmasına rağmen kartın sorun çıkartması, gişede rezil olma, kod gönderiminin geç olması, kod gelene kadar seansın geçmesi, saçma bahanelerle üyelik kurallarını ihlal ettiniz diyerek üyelik iptalleri, habersiz üyeliğin uzatılıp para çekilmesi gibi bir sürü şikayet vardı... şikayet var sitesindeki şikayetlerin azalması ise (sadece bu firma değil, genel olarak) site yönetiminin firmalardan bu yolla bir nevi haraç alıp şikayetleri silmesine bağlı olduğu herkesin malumu artık...
  • Kart elime geçtikten sonra hemen aktifleştirmek zorunda mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elturco78

Ben de internette görüp sitelerini incelemiştim, çok avantajlı ve güzel gözüküyordu, sonra internette arattım ve tonla şikayet görünce vazgeçtim... kartta kredi olmasına rağmen kartın sorun çıkartması, gişede rezil olma, kod gönderiminin geç olması, kod gelene kadar seansın geçmesi, saçma bahanelerle üyelik kurallarını ihlal ettiniz diyerek üyelik iptalleri, habersiz üyeliğin uzatılıp para çekilmesi gibi bir sürü şikayet vardı... şikayet var sitesindeki şikayetlerin azalması ise (sadece bu firma değil, genel olarak) site yönetiminin firmalardan bu yolla bir nevi haraç alıp şikayetleri silmesine bağlı olduğu herkesin malumu artık...

Kart niye sorun cikarsin? Kart Ing bankasinin karti. Eger bir sorun cikiyorsa bu gittiginiz sinemanin pos cihazindan kaynaklaniyordur. Zaten check in yaptiktan sonra ininal uygulamasindan karta para yüklenip yuklenmedigini girebiliyorsunuz. Diyelim ki yüklenmedi. Daha hiç başıma gelmedi de. Hadi diyelim ki oldu para yüklenmedi karta. Giseye gitmeden para yuklenmedigini gorup sinemia ile iletisime gecersiniz. Gisede rezil olma gibi bir durum söz konusu olamaz yani. Kodun gec verilmesi gibi bir sey olmasi mümkün degil zaten. Check in yaptiginiz gibi kod ekranda beliriyor. Uyelik iptali de bir maile bakiyor. Sen iptal etmezsen doğal olarak üyeliğin devam eder. Bu kayit olurken acikca yaziyor zaten.

Ben 7 aydir kullaniyorum. Daha dedigin hiçbir sıkıntıyı yasamadim. Hatta benden sonra birkac arkadasim daha uye oldu. Onlar da herhangi bir sıkıntı yasamadan kullaniyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Kart elime geçtikten sonra hemen aktifleştirmek zorunda mıyım?

üyelik kart size teslim edildikten sonra başlıyor. yani siz 1 hafta sonra aktifleştireyim 1 hafta sonra bitsin üyeliğim yok. ne zaman teslim edildiyse o zaman başlıyor üyelik
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Kart elinize geçtiyse şu linke tıklayın diye bit yer var. Oraya tıklamasam da başlar mı yani

• QRX kullanıcısına yanıt
    Tam olarak anlamadım acaba karta para yükleniyor derken neyi kastettiniz ben daha kullanmaya başlamadım bekliyorum kartı da ne yapmam gerek tam bilmiyorum.

• MrNtlu kullanıcısına yanıt
    MOBİL UYGULAMADAN CHECK İN YAPINCA SİSTEM KARTA BAKİYE YÜKLÜYOR ONUNLA BİLET ALIYORSUN

KART GELDİKTEN SONRA ÖNCE İNİNAL A ÜYE OLACAKSIN KARTINI TANIMLAYACAKSIN SONRA ÜYELİK SİNEMİA DAN KARTI ALDIM BUTONUNA BASACAKSIN BU KADAR
  • Tamamdır çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNtlu

Mesaj geldi #Zafer yazarsanız 9 ay 39tl'ye iniyomuş düşünenler için iyi fırsat gibi duruyor.

Hocam bizim saf arkadaş 1 aylık sanmış üye olmuş 9 aylık 351 TL para çekilmiş kartından.
    Bunun iptali sizce olur mu? Şimdi kafayı yemek üzere.
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Maalesef geri dönüşü yok daha önceki yorumlardan biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıymetli_vatandaş -- 31 Ağustos 2016; 15:29:18 >
    üyelik işlemi yaparken hiç mi ekrana bakmamış bakmadan mı ödeme yapmış bu konuda sürekli söylüyoruz bunlar aylık fiyatlar

sinemia ücretin hepsini çekiyor taksit işini banka yapıyor üyelik seçerken orda 1 3 6 9 ay seçenekleri var zaten

bunlara bakmadan okumadan ödeme yaparsan kafayı yer tabi

burda arkadaşının hatası var sinemia bu durumda iade yapmayabilir ama yinede desteğe yazın belki iade yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 31 Ağustos 2016; 15:37:45 >
  • Arkadaşlar mail ile dönüş yapmışlar. 1 aylık 65 TL öderseniz gerisini iade ederiz demişler. zararın neresinden dönsem kardır diye kabul etmiş.
    iyi en azından iadeyi kabul etmişler etmeyebilirlerdide
  • Vay be sinemiaya bak sen şaşırtıcı iade etmesi cidden genellikle yorumlarda katı kuralları sebebiyle müşteriden kaynaklı sorunlarda iade etmedikleri söylenirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıymetli_vatandaş -- 31 Ağustos 2016; 16:19:43 >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.