Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok öyle yapmıyorlar. Hatta 9 aylık değil o 270 günlük. Aylar 30 gün çekiyormuş gibi hesap yapıyorlar. Benim aktifleşyirme günü ayın 15'ydi. Bitiş tarihi ayın 10'una denk geliyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone uygulamasını güncelledim fakat resim ekranı geliyor birkaç sanatçının bulunduğu başka da birşey gelmiyor. Böyle birşey ile karşılaşan var mı? veya elinde(bilgisayarında) eski sürüm olan itunes programı üzerinden kontrol edip yükleyebilir mi? lanet olsun nereden güncellediysem artık. sinemia 1.3.2 ipa aranıyor :)
  • 6 aylık 29.5 tl den almıştım. benden habersiz 1 ay da ha 29.5 tl den uzatmışlar. bildiğim kadarıyla bu kampanya bitti nasıl aynı fiyattan uzatıyorlar? iptal ettirmediğim sürece aynı fiyattan mı devam ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnerercan

Benim de üyeliğim bitti,fakat uzatmak istediğimde indirim kodu kullanamıyorum,farklı bir e maille tekrar üye olsam davetiye alıp bir sorun olur mu,ya da başka birinden kendime hediye etsem,#yenisinemia 39 lira güzelmiş

farklı bir mail adresinden aynı telefon numaranı kullanırsan aboneliğini iptal ediyorlarmış.farklı telefon ve farklı mail adresiyle üye olabilirsin
  • 2 gundur ileri tarihli bilet alamiyorum. Yukarida bir arkadas da ayni sorundan bahsetmis. Benim uygulama eski surum. Baska bu sorunu yasayan var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce desteğe mesaj attım bu konuyu sormak için gelen cevap kısaca şu şekildeydi; Üyeliğinizi iptal ettirmediğiniz taktirde eğer kayıt olduğunu kampanya ve ücret geçerli ise üyeliğiniz sistem tarafından otomatik olarak uzatılır fakat üye olduğunuz fiyat geçersizse size e mail ile yeni üyelik fiyatınız belirtilir siz kabul ederseniz uzatırsınız eğer kabul etmezseniz sizin onayınız olmadan kredi kartından para çekilmez.
    Eğer üyeliği iptal et butonuna tıklarsan, üyelik sürenin bitimine kadar kullanabilirsin diyordu.
    Yani senin nasıl öyle olmuş şaşırdım.
    @drkozi

Aynı telefon ile kayıt olursan üyeliğin iptal edildiğini sinemia mı söylüyor? @otuztemmuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VitaminsizAsker -- 27 Ağustos 2016; 11:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

6 aylık 29.5 tl den almıştım. benden habersiz 1 ay da ha 29.5 tl den uzatmışlar. bildiğim kadarıyla bu kampanya bitti nasıl aynı fiyattan uzatıyorlar? iptal ettirmediğim sürece aynı fiyattan mı devam ediyor?

Bu konuda herkes sıkıntı yaşıyor.Sinemia bu konuda kafa karıştıran bir cevap veriyor o sebeple anlaşılmaması gayet normal.

Öncelikle sinemia'ya kampanyalı üye olduğunuzda üyelik bitiş tarihiinizden 1-2 gün önce az kullanım yaptıysanız (örnek:haftada 1 kez) sinemia'nın gözünde kâr getiren müşteri olduğunuz için otomatikmen üye olduğunuz kampanyanın aylık fiyatından her ay bir aylık ücret çekiliyor.

Haftada 2 gibi ideal bir kullanım yaptıysanız üyelik bitiş tarihinize yakın size indirimsiz fiyattan davetiye geliyor (1 Aylık 79 6 aylık 59 tl)

haftada 4 ve üzeri kullanımınız varsa sinemianın gözünde zarar ettiren müşterisiniz.O yüzden hiçbir şekilde üyeliğiniz kampanyalı fiyattan ne yenilenir nede normal indirimsiz fiyattan size davetiye gönderilir.Hiçbir şekilde o üyeliğinizle sinemia kullanmaya devam edemezsiniz.

Sinemia'nın eğer kampanya devam ediyorsa üyeliğiniz otomatik yenilir kısmı tamamen yalan.Kullanımınıza göre üyeliğiniz yenilir yada yenilenmez.Üyeliği otomatikmen kampanyalı fiyattan üyeliği yenilenenler çok az sinemaya giden kullanıcılar o yüzden çok gidenler korkmasın.

• VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    İptal et butonu çalışmıyor. İptal et e bastığımda üye olduğunuz mail adresi ile mail gönderin diyolar. Mail gönderdim cevap yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 27 Ağustos 2016; 13:06:31 >
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Bu dediklerini destekleyen kanıtların var mı? Eğer yoksa insanları boşu boşuna yanlış yönlendirmeyin sizde biliyorsunuz ki bu devirde klavyesi olan yazıyor :)

• Teşekkürler hocam
    Mail attım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

Aynı telefon ile kayıt olursan üyeliğin iptal edildiğini sinemia mı söylüyor? @otuztemmuz

evet sinemia sordum gelen cevap şu şekilde.

Şu an yenileme talebiniz sistemde aktiftir ve değerlendirme tamamlandığında e-posta ile bilgi verilecektir.

Yeni üyelik aldığınızda sistem tarafından 2. üyelik olduğundan iptali sağlanacaktır.

Mevcut üyeliğiniz üzerinden yenileme yapabilmeniz için davetiye değerlendirme sisteminin sonuçlanmasını beklemeniz gerekmektedir.

sonra bir mail daha attım eski aboneliğimi sildirip iptal edeyip yeni alayim diye şu cevabı verdiler

Sinemia kişiye özeldir ve her kişi sadece tek üyelik satın alabilmektedir.

Aynı kişinin aldığı 2. hesap sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: solg

iPhone uygulamasını güncelledim fakat resim ekranı geliyor birkaç sanatçının bulunduğu başka da birşey gelmiyor. Böyle birşey ile karşılaşan var mı? veya elinde(bilgisayarında) eski sürüm olan itunes programı üzerinden kontrol edip yükleyebilir mi? lanet olsun nereden güncellediysem artık. sinemia 1.3.2 ipa aranıyor :)

Yeni Ios sürümü karman çorman. Kesinlikle sadeleştirilmeye ihtiyacı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

6 aylık 29.5 tl den almıştım. benden habersiz 1 ay da ha 29.5 tl den uzatmışlar. bildiğim kadarıyla bu kampanya bitti nasıl aynı fiyattan uzatıyorlar? iptal ettirmediğim sürece aynı fiyattan mı devam ediyor?

Bu konuda herkes sıkıntı yaşıyor.Sinemia bu konuda kafa karıştıran bir cevap veriyor o sebeple anlaşılmaması gayet normal.

Öncelikle sinemia'ya kampanyalı üye olduğunuzda üyelik bitiş tarihiinizden 1-2 gün önce az kullanım yaptıysanız (örnek:haftada 1 kez) sinemia'nın gözünde kâr getiren müşteri olduğunuz için otomatikmen üye olduğunuz kampanyanın aylık fiyatından her ay bir aylık ücret çekiliyor.

Haftada 2 gibi ideal bir kullanım yaptıysanız üyelik bitiş tarihinize yakın size indirimsiz fiyattan davetiye geliyor (1 Aylık 79 6 aylık 59 tl)

haftada 4 ve üzeri kullanımınız varsa sinemianın gözünde zarar ettiren müşterisiniz.O yüzden hiçbir şekilde üyeliğiniz kampanyalı fiyattan ne yenilenir nede normal indirimsiz fiyattan size davetiye gönderilir.Hiçbir şekilde o üyeliğinizle sinemia kullanmaya devam edemezsiniz.

Sinemia'nın eğer kampanya devam ediyorsa üyeliğiniz otomatik yenilir kısmı tamamen yalan.Kullanımınıza göre üyeliğiniz yenilir yada yenilenmez.Üyeliği otomatikmen kampanyalı fiyattan üyeliği yenilenenler çok az sinemaya giden kullanıcılar o yüzden çok gidenler korkmasın.

İlk üyeliğimi 1 aylık aldım. Ve o ayda 25 tane filme gittim. Üyelik bitiminde yenileme gelmedi. Aradan zaman geçtikten sonra (tahminen 1,5 ay filan), yenileme maili aldım.

• otuztemmuz kullanıcısına yanıt
    Hadi ya bu kötü oldu, böyle bir kural koyuyorlarsa eski üyelerin de mevcut kampanyalardan yararlanmalarına izin vermeleri lazım. Yoksa her seferinde insanlar tanıdıklarının tel numarası ve isimleri ile yeniden kayıt olurlar.

• Su an en ucuz ne kadar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

Hadi ya bu kötü oldu, böyle bir kural koyuyorlarsa eski üyelerin de mevcut kampanyalardan yararlanmalarına izin vermeleri lazım. Yoksa her seferinde insanlar tanıdıklarının tel numarası ve isimleri ile yeniden kayıt olurlar.

Başkasının telefon numarasıyla kayıt olursan sinemaya giderken o telefonuda yanında götürmen gerekecek

• Suan ki en iyi teklif eski uyelere 9ay 55.90 bundan uygun nasil olabilir

• Yeni mobil uygulamasi guzel olmus. Daha bir sosyal medya platformu gibi olmus. Eksikligini hissediyordum, guzel yapmislar.
  • Lansmana ozel %30 maili geldi bana,9 aylik 39,13den,6 aylik 41,93den,3 aylik 48,93den,1 aylik 62,93ten veriliyor.
    Onceden sinemiada kullanmadiginiz mail ile #YeniSinemia davetiye kodunu kullanarak uye olabilirsiniz.
    Ben 6 ayliga girecem gibi tekrardan,okul aciliyor malum.Eski uyeligim bitmisti,yeniden bunla uye olsam sikinti olur mu acaba?

• Arkadaşlar, üyeliğim 29 unda bitiyor.. hemen hmen iki günde bir sinemaya gittim.. kartımdan para çekmesinler diye üyeliğimi şimdi iptal etsem 29 unda bana fiyatları gönderirlermi ?
    Yoksa iptal etmeden mi gönderiliyor yenileme ücretleri ?
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.