DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Sinemia Özel Sinema Kulübü l Sınırsız Sinema l IMAX 4DX MPX D-BOX VIP 3D
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ceyyhun, Fenerlico, Fink Ployd Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
7.488
Cevap
175
Favori
182.589
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Sinemia Özel Sinema Kulübü l Sınırsız Sinema l IMAX 4DX MPX D-BOX VIP 3D
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      435 Mesaj

iOS Beta Tester
      21 Ağustos 2016 14:15:15
      Benim de bugün son, iptal ettirmeyi düşünüyorum, son 3 aydır en fazla 4-5 filme gitmişimdir.
      |
      |
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      21 Ağustos 2016 18:00:56
      quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Alıntıları Göster

O zaman niyr aldin diye sorarlar

Zaten olayı bu yani :D

yok hocam zaten bunlar yüzünden almadım, yoksa niye alayım bile bile, ben almama gerekçelerimi söyledim..
      |
      |

• Yüzbaşı
      823 Mesaj
      22 Ağustos 2016 10:31:12
      benim üyeliğim bugün bitti herhangibir teklif gelmedi sinemia ya tanımlı kredi kartından çekim yapılmaya çalışılmış kart internete kapalı oldugu için mesaj geldi çekim yapılamadıı
      sinemia bana herhangibir teklif bildirmeden neden çekim yapmaya çalıştı ? daha önce başına gelen var mı böyle bi durum
      internet sayfasına giriş yapınca da üyeliğiniz sona ermiştir yazıyor sadece.akbank 6 ay 29 lira dan almıştım aynı teklif geçerli olacaksa uzatmayı düşünüyorum ama herhangibir teklif gelmemesi garip geldi

You'll Never Walk Alone
    • Yüzbaşı
      856 Mesaj
      22 Ağustos 2016 11:15:55
      quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

benim üyeliğim bugün bitti herhangibir teklif gelmedi sinemia ya tanımlı kredi kartından çekim yapılmaya çalışılmış kart internete kapalı oldugu için mesaj geldi çekim yapılamadıı
      sinemia bana herhangibir teklif bildirmeden neden çekim yapmaya çalıştı ? daha önce başına gelen var mı böyle bi durum
      internet sayfasına giriş yapınca da üyeliğiniz sona ermiştir yazıyor sadece.akbank 6 ay 29 lira dan almıştım aynı teklif geçerli olacaksa uzatmayı düşünüyorum ama herhangibir teklif gelmemesi garip geldi

çekim yaptıysa kampanyalı aldığınız fiyattan çekim yapmaya çalışmıştır.Muhtemelen fazla sinemaya gitmediniz bu yüzden aynı tarife üzerinden üyeliğinizi devam ettirmeye çalışmışlar.Sistem herkeste aynı işliyor size özel bir durum değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 22 Ağustos 2016 12:12:08
      Kaç kere kullandığımı nasıl öğrenebilirim ? Akbank indiriminden 6 aylık almıştım önümüzdeki ayın 9 unda sona eriyor. Hiç filme gitmediğim ay bile oldu. Aldığıma pişman olmadım fakat 6 ayda toplam 8 10 film e anca gitmişimdir. Neyseki hepsi 4DX ti.
    • Yarbay
      2383 Mesaj
      22 Ağustos 2016 17:31:20
      1 aylık fiyat için uygun geldi..4DX bileti 31 tl... herhangi bi kampanya da yok şu an.

Ona vereceğine 39 tl ye 1 aylık sinemia almak daha mantıklı.
      Bu mesaja eklenen görseller:

God Of War 1-2-3 FULL Hikaye Türkçe altyazılı
      http://www.youtube.com/user/62senseman/videos
    • Binbaşı
      1602 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Ağustos 2016 22:54:13
      4. ayda 6+2 ay abone olmuştuk. Şu yaz dönemi Ramazan Bayram tatili normal izin vs. derken 1,5 aydır sinemaya gitmiyoruz. Ki önümüzde kurban var. Yine biyerlere gezmeye gideriz.
      Ama başlarda iyi kullandık. Haftada 3-4 film izlediğimiz aylar oldu. 35 liralık iMax de 7 yada 8 film izledik. Buradan parayı çıkardık sayılır zaten. Totalde 360 vermiştik.
      Uzatma işi olursa iyi olur. Şuan çok kullanmasak da kafa rahat olması iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

iPhone 7 Plus 128GB Jet Black |iPad mini 3 64GB WiFi| Watch 2 Stainless Steel
      Synology DS213 with WD 2x4TB Red IntelliPower™
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      22 Ağustos 2016 23:07:39
      üyeliğim 29.5 tlye uzatılmıs. Akbank koduyla almıstım.

• Binbaşı
      1020 Mesaj
      23 Ağustos 2016 09:40:01
      quote:

Orijinalden alıntı: bknight

üyeliğim 29.5 tlye uzatılmıs. Akbank koduyla almıstım.

+1 bankadan mesaj geldi 29.5 işlem yapıldı diye. Ancak ben diğer hesapta habersiz yenileme yaptıklarını bildiğimden bu sefer uzatılmasını istememiştim.
    • Çavuş
      93 Mesaj
      23 Ağustos 2016 09:46:51
      çok filme gittiğim için yenilemediler bir türlü benim kartı.

Üye olmayın arkadaşlar, istediğim kadar filme gidemeyeceksem ne anladım ben o işten. Bunların yaptığı tam köylü kurnazlığı.

Tavsiyem; kesinlikle para kazandırmayın, illa alacaksanız da kartın hakkını verin.

• Binbaşı
      1316 Mesaj
      23 Ağustos 2016 09:49:46

9 ay alırsan o fiyattan geliyor, bir aylığı 62 lira. 360 liraya 9 ay, hepsini tek seferde mi çekiyor yoksa aylık tekrarlayan çekim mi? Aylıksa üye olabilirimde hepsi tek postada çıkmaz.
      |
      |
      senseman62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

One may tolerate a world of demons for the sake of an angel.
    • Er
      3 Mesaj
      23 Ağustos 2016 09:58:21
      KARTINIZI İPTAL ETTİRİN. ÇEKİYORLAR SONRA BANKAYA BAŞVURUP ŞÜPHELİ İŞLEM SÜRECİNDEN GEÇİYORSUNUZ!!!!!

• 23 Ağustos 2016 10:08:29 Konu Sahibi

sinemia parayı tek çekim alıyor senin bankan taksit sunuyorsa o şekilde taksitli ödersin
      |
      |
      Chronotide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      173 Mesaj
      23 Ağustos 2016 11:47:45
      Cinemapink PNR'mı veriyor acaba?
      |
      |

PSN ID: Pohowo
    • 23 Ağustos 2016 12:08:31
      quote:

Orijinalden alıntı: be1987

KARTINIZI İPTAL ETTİRİN. ÇEKİYORLAR SONRA BANKAYA BAŞVURUP ŞÜPHELİ İŞLEM SÜRECİNDEN GEÇİYORSUNUZ!!!!!

Cahillik ve okumamanızdan kaynaklanan sorunun sebebi sizsiniz. Üyelik iptali diye bişey var okusaydınız yoksa otomatik yenileniyor.

|
      |

Xperia Z5 Green
    • 23 Ağustos 2016 12:20:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Kaç kere kullandığımı nasıl öğrenebilirim ? Akbank indiriminden 6 aylık almıştım önümüzdeki ayın 9 unda sona eriyor. Hiç filme gitmediğim ay bile oldu. Aldığıma pişman olmadım fakat 6 ayda toplam 8 10 film e anca gitmişimdir. Neyseki hepsi 4DX ti.

30 günde 30 kez kullandım yenilemiyorlar

|
      |

Xperia Z5 Green
    • Yarbay
      2147 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:23:11
      quote:

Orijinalden alıntı: ulex

Alıntıları Göster

+1 bankadan mesaj geldi 29.5 işlem yapıldı diye. Ancak ben diğer hesapta habersiz yenileme yaptıklarını bildiğimden bu sefer uzatılmasını istememiştim.

bende hem kendime hem de eşime 6 aylık 29.5 TL den (akbank %50 indirim kodu ile) üyelik almıştım.

bitmeden önce net bir rakam vermedikleri ve 59 TL den yenileme ihtimalleri olduğu için ikisini de iptal ettirdik, ertesi gün 89 TL (6 aylık için aylık 59 tl) diye het iki hesaba da teklif geldi :(

|
      |

• Binbaşı
      1316 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:35:23

Şu an sadece Enpara kullanıyorum, oda prepaid olduğu için taksit sunmuyor. Bonus genç'e başvurdum sabit telefon hattım olmadığı için vermediler.
      |
      |
      -IMAX- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

One may tolerate a world of demons for the sake of an angel.
    • Çavuş
      82 Mesaj
      23 Ağustos 2016 12:37:57
      ben de iptal ettirdim bana da 9 aylik 55,9 tl den teklif geldi, aylik maksimum 40 tl veririm, ustune uye olmam. kampanya olursa olur olmazsa kod aliriz:)

• Yüzbaşı
      951 Mesaj

iOS Beta Tester
      23 Ağustos 2016 12:40:04

Ben de Akbank kampanyasından almıştım, 1 hafta önce yazdım sordum üyeliğim bitiyor, mevcut fiyatlar yüksek, uzatmak istesem bu fiyattan mı ilk fiyattan mı olur diye? Alakasız basmakalıp bir cevap göndermişler, ben de iptal ettirdim. 29 TL deseler devam ederdim. Eşimin üyeliğinde 1 ay daha var, ona da teklif gelmedi. Biz de çok fazla kullanamadık ama nedense sistemin rahatlığını beğenmiştik ama ayda 60 TL falan verilecek bir şey değil sonuçta. Bekar veya öğrenci vs olsam bol bol gider sonuna kadar kullanırdım ama çocuklu aile olunca kullanım miktarı sınırlı kalıyor. Yine de ayda 29 TL olsa tekrar alırdım.
      |
      |
      psiko53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,561
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.