Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok o kadar yoğun kullanmadım en fazla gittiysem 2 kez olmuştur bilemedin güzel filmler gelmişse tek sefere mahsus 3 kez olmuştur. 2 üyeliğim var, her filme ya eşimle ya da oğlumla gidiyoruz. Bugüne kadar hiç görmedim karttan ekstra çekim yapıldığını. Ama şartnamede günde 1 kez olmak üzere istediğiniz kadar gidebilirsiniz yazıyor kocaman. Hayır burada kullanım suistimali varsa, (örneğin aynı filme tekrar tekrar gitmek gibi) eyvallah haklarıdır ama ben her hafta farklı filmlere olmak üzere 5-6 kezden fazla filme ve sinemaya gidebilirim. Zaten mevcut fiyatlar olursa yenilemeyi de düşünmüyorum, kendileri bilir.

@eaglemania: Aynı durum bizde de var kardeşim, dediğin gibi rakamlar olursa eyvallah devam derim, yoksa ayda 60 TL vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 8 Ağustos 2016; 15:26:21 >
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Olay biraz daha netleşti,

İlginize teşekkür ederiz.

Daha anlaşılır olması amaçlı aynı akış üzerinden numaralandırarak anlatmak isteriz.

Öncelikle;

1- Sinemia üyeliğinin bitiminde davetiye sistemi tarafından değerlendirilerek, kampanya hala geçerli ise son üye olunan fiyat ve üyelik paketi üzerinden üyelik otomatik olarak devam eder. (Bilgilendirme yapılmaz)

2- Üyelik bitiminde mevcut kampanya devam etmiyorsa yeni üyelik paketi fiyatı e-posta aracılığıyla üyeye iletilir, üyenin onayı olmadan üyeliği devam etmez. (bilgi verilir)

Ayrıca ilk maddenin gerçekleşmesini istemesseniz;

Sinemia üyeliğinizin yenilenmesini istemediğinizde uyelik.sinemia.com üzerinden iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda, üyeliğiniz yenilenmeyecektir, iptal işlemi sonrasında, üyeliğinizi , üyelik sürenizin bitimine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Anlaşılmayan noktada tekrar tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilerinize.

Saygılarımızla
    Sinemia Destek Ekibi

Yani diyor ki otomatik yenileme, kampanya devam ediyorsa olacak, akbank %50 kampanya devam etmediğine göre otomatik yenileme olmaz bence, ben yine de full net olması için;

merhaba,

Netleşmesi açısından soruyorum:

benim üyeliğime istinaden konuşursak,

ben 6 aylık üyeliği aylık 29 TL'den almıştım, akbank %50 indirim kampanyası vardı, şuan bu kampanya devam etmiyor diye biliyorum.
    1.maddenize istinaden, eğer davetiye sistemi sonucu üyelik devamına karar verilirse üyeliğim %50 indirimli şekilde 29 TL'den mi devam edecek yoksa 59 TL'den mi?

Bunu netleştirmemiz gerekiyor.

şeklinde sordum bakalım.

• Merhaba;

Benim üyeliğim 06.09.2016 bitmesi gerekiyor o gün kart geldi ve üyeliği aktive ettim ama ısrarla sinemia 1.09.2016 üyelik bitecek diyor 30 gün üzerinden hesaplanıyormuş ben mi yanlış anlıyorum acaba bunlarda mı sorun var
  • serdar_can1 kullanıcısına yanıt
    bazı aylar 31 çekiyor onun için aktif edildiği gün baz alınmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

benim 6 aylık üyeliğim bitti tekrar devam etmek istedim ama şimdilik daha davetiye göndermediler.sinemia hesabımda 5 davetiye hakkım bulunuyor hesabımdan başka bir mail adresime davetiye gönderip oradan üye olsam sonradan iptal ederlermi çünkü isim telefon filan aynı olacak.

soruyu sinemiaya sordum aynı durumda olan arkadaşlar varsa dikkatli olsunlar verdiklerini yanıt şu şekilde

Şu an yenileme talebiniz sistemde aktiftir ve değerlendirme tamamlandığında e-posta ile bilgi verilecektir.

Yeni üyelik aldığınızda sistem tarafından 2. üyelik olduğundan iptali sağlanacaktır.

Mevcut üyeliğiniz üzerinden yenileme yapabilmeniz için davetiye değerlendirme sisteminin sonuçlanmasını beklemeniz gerekmektedir.
  • 1 aydır ilk defa filme geldim oda rezil Ettiler beni . Bileti kartla alabilirsiniz dedi . Gişeye gittim kart bakiye yetersiz rezalet ya plan yapıp vakit ayırıyoruz rezillik çekiliyoruz . Paramla rezillik yaşatıyorlar. Bundan sonra hergün sinemaya uğrayıp bilet alacam !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeter41

1 aydır ilk defa filme geldim oda rezil Ettiler beni . Bileti kartla alabilirsiniz dedi . Gişeye gittim kart bakiye yetersiz rezalet ya plan yapıp vakit ayırıyoruz rezillik çekiliyoruz . Paramla rezillik yaşatıyorlar. Bundan sonra hergün sinemaya uğrayıp bilet alacam !

ininal'ın uygulamasını yükleyin.Orada anlık olarak bakiyeniz gözüküyor.Oradan bakıp desteğe yazarsınız gişede öğrenmek kötü olur.Malesef Pnr yada kart hiç farketmez böyle sorunlar olabiliyor normal karşılamak lazım her sistemin kendi içinde sorunları var.Nede olsa insan hizmeti.

• Biz test kullanıcıları mıyız neden uygulamanın problemleri ile biz uğraşıyoruz?

• sinemia ile ileri tarihli bilet alımında kazı kazan veriyorlar mı?
  • Ankaraya 4dx gelmis. Panora Avmde.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Ankaraya 4dx gelmis. Panora Avmde.

geç bile kalındı. giden var mı nasıl panoradaki
  • quote:

Mesaj geldi de Ankara'daki tek 4dx diyor. Ankamall'de de yok muydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

quote:

Mesaj geldi de Ankara'daki tek 4dx diyor. Ankamall'de de yok muydu?

Ankamall'de ki IMAX panorada ki 4DX

arkadaşlar şimdi bu 4dx de genç Turkcell vs geçmiyor mu ? Sinemia alsak sadece tek bilet alabiliyoruz galiba.Birde ayriyeten hanıma bilet alacaz galiba.

1 alana 1 bedava olmuyor mu sinemia ile

• Bu firsat.me'deki kodlar 4dx için çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Bu firsat.me'deki kodlar 4dx için çalışıyor mu?

cinemaximum 4dx için kod çıkartmıyor 31 tl vermeni şart koşuyor.4dx Türkiyede bir tek yerde vardı şimdi ankarada da açmışlar zamanla çoğalır pnr kodlarıda çıkar bizim için daha çok yeni bir teknoloji

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Suicide Sqwad'ı orda izleyeyim diyordum, bu akşam IMAX'te izleriz artık. 31 lira kusura bakmasınlar hiç veremem
  • https://forum.donanimhaber.com/m_119469157/tm.htm

https://youtu.be/Tf6OKEXFFac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 12 Ağustos 2016; 20:03:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal@sinemia.com Adresine mail atmak mı gerekiyor üyeliğin iptali için eskiden siteden girince altta üyeliği iptal et çıkıyordu kaldırmışlar artık

• eediz kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım üyeliğimi iptal et butonu duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairtail

şimdi baktım üyeliğimi iptal et butonu duruyor

basınca mail atın diye bişey çıkıyor. etmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.