Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü l Sınırsız Sinema l IMAX 4DX MPX D-BOX VIP 3D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8.425
Cevap
165
Favori
224.942
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Sinemia Özel Sinema Kulübü l Sınırsız Sinema l IMAX 4DX MPX D-BOX VIP 3D
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5171 Mesaj
      05 Şubat 2016 21:53:38 Konu Sahibi

LÜTFEN BU KONUDAN REFERANS DAVETİYE AKBANK İNDİRİM KODU İSTEMEYİN GÖNDERMEYİN

BU KONUDA ALIŞVERİŞ YAPMAK YASAKTIR BU TÜR MESAJLAR ŞİKAYET EDİLECEKTİR

BU TÜR MESAJ YAZANLAR YÖNETİME BİLDİRİLECEKTİR ALIŞVERİŞ İŞLEMLERİNİZİ ÖZELDEN HALLEDİNİZ

BURADAN SADECE SİNEMİA HAKKINDA PAYLAŞIMLAR YAPILMAKTADIR

3D gözlük ödemelerinizi sinema salonunun yönlendirdiği şekilde yapabilirsiniz, gözlük ücretini ekstra olarak ödemeniz gereken durumlarda Sinemia kartınızın içerisindeki bakiyeyle ödeyebilirsiniz. Kod ile bilet aldığınız durumlarda gözlük ücreti kodunuza dahil olacaktır.

Bilgilerinize

Saygılarımızla,
      Sinemia Destek Ekibi

Sinemia Nedir? Nasıl Çalışır?

Sinemia üyelerine sınırsız sinema bileti sağlayan özel bir sinema kulübüdür. Lokasyon teknolojisi bazlı uygulaması ve ön ödemeli banka kartı sistemlerini bir araya getiren bir girişim olan Sinemia, sinema aşkıyla Türkiye'de yaratılmıştır. 2015 Aralık ayında Borsa İstanbul aracılığı ile Aslanoba Capital'den yatırım alan Sinemia, Şubat 2016 itibariyle İngiltere'de faaliyetlerine başlamıştır.

Hangi Sinema Salonlarında Geçerli?

Hepsinde! Sinemia tüm şehirlerde, tüm sinema salonlarında geçerlidir. Tüm sinema salonları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Eksik gördüğünüz bir sinema salonu varsa, hızla bize iletin!

Hangi Günler, Hangi Seanslarda Geçerli?

Sinemia’da ilk seans, son seans, o gün, şu gün gibi sınırlar yoktur. Sinemia’da saat veya gün sınırı bulunmaz, dilediğiniz saat, istediğiniz gün ayrıcalığınızı kullanabilirsiniz.

HANGİ SALONLARDA GEÇERLİ ?
      Sinemia tüm seanslarda yani 2D, 3D, IMAX, 3D IMAX, MPX, Dolby Atmos ve 4DX seanslarında geçerlidir. Sinemia üyeliğiniz 3D gözlük ücretlerini de kapsar.

internetten online bilet alabilir miyim ?
      mobil uygulamadan ileri tarihli bilet bölümünde sinema format tarih saat işlemlerini yaptıktan sonra istediğin sinemadan online bile alabilirsin

HERGÜN CHECK İN YAPMAK ZORUNDA MIYIM ?,
      evet sinemaya gittiğin zamanlarda sinemia mobil uygulamadan check in yapmak zorundasın check in yapmadan bilet alımlarda direk üyelik iptal edilir

Bir Filmi Çok Beğendim Tekrar Gidebilir miyim?
      Evet! Seni en sevdiğin vizyon filmlerini tekrar izlemekten alıkoyamazdık.

Üyelik Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?
      www.sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden davetiyenizi isteyerek, Sinemia üyelik paketlerini görüntüleyebilirsiniz. Kampanyalardan faydalanmak için davetiyenizi istemeyi unutmayın!

Telefonunuz Yok Mu? Size Nasıl Ulaşabilirim?

Sinemia 7/24 online müşteri hizmetleri sunmaktadır.

destek@sinemia.com veya Sinemia Mobil Uygulaması üzerinden 7/24 tüm soru ve talepleriniz için hızlı destek hizmeti alabilirsiniz.

Sinemia Kartım Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

Sinemia kartlarınız, ödemeniz sonrasında 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Sinemia, Yurtiçi Kargo firması ile çalışmaktadır.http://uyelik.sinemia.com üyelik sayfanızdan kargonuzu takip edebilirsiniz.

Sınırsız film izleme
      İstediğin sinema salonunda
      1 bilete 1 bilet bedava gibi kampanyalar da dahil. (PNR göndermeye başladığı için artık dahil değil.)

Tüm Türkiye'de tüm sinemalarda geçerli. IMAX ve 3D'de geçerli Lütfen sinema listesi kontrol ediniz.https://api.sinemia.com/sinemalistesi

Şimdilik daveti sistemiyle çalışıyorlar. Davetiyeler web sitesinden talep edilebiliniyor.

https://sinemia.zendesk.com/hc/tr/sections/201655005-S%C4%B1k-Sorulan-Sorular

MPX
      Mars Premium Experience’ın son teknoloji geniş ekranı sizi filmin içine çekecek!

Cinemaximum salonlarında unutulmaz seyir keyfi yaşatan Mars Cinema Group; sinema tutkunlarını yepyeni bir teknoloji ile buluşturuyor. Film keyfini maksimumda yaşamak isteyen sinemaseverler, Mars Premium Experience ile filmi doyasıya yaşıyor. Her koltukta maksimum konfor ve eğlence sunan Mars Premium Experience film izlemeyi unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor. Mars Cinema Group’un film tutkunlarına sunduğu son yeniliklerden biri olan Mars Premium Experience; ekstra büyük ve parlak dijital projeksiyonu ve 3D ses sistemiyle izleyenlere daha gerçekçi ve daha canlı bir görüntü sunuyor.

3D teknolojisi, yüzde 20 daha geniş ekranı, dijital projeksiyonu ve yükseltilmiş ses sistemiyle Mars Premium Experience; yüksek çözünürlükte görüntüler üretiyor ve standart salonlara oranla daha yüksek ses kalitesi sağlıyor. Mars Premium Experience salonlarında misafirler sadece bir film izlemiyor, aynı zamanda bu deneyimin bir parçası oluyor.

MPX, Cinemaximum Cevahir ve Cinemaximum Vialand'te sinemaseverleri bekliyor!

4DX

Mars Cinema Group; CJ 4DPLEX işbirliği ile hareketli sinema deneyimi alanında lider olan 4DX teknolojisini ilk defa Türkiye’ye getirerek, sinemaseverlere yeni bir deneyim sunuyor.

Filmlerde hareket, titreşim, su, rüzgar, ışıklandırma, koku ve daha fazlasını sinemaseverlere hissettiren 4DX teknolojisi, Cinemaximum Marmara Forum’da sinemaseverlere adeta filmin içindeymiş hissi ile eşsiz bir deneyim yaşatıyor!

CJ 4DPLEX tarafından geliştirilen 4DX teknolojisi, uzun metrajlı filmlere yönelik dünyanın ilk 4D teknolojisi tabanlı sineması olarak dikkat çekmesiyle birlikte; hareket, titreşim, su, rüzgar, aydınlatma, koku ve diğer unsurları kullanarak sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor. 4DX'in Türkiye'de seyirci ile buluşacağı ilk sinema ise; İstanbul'da yer alan ve Mars Cinema Group’un en fazla salonuna ve koltuk sayısına sahip sineması Cinemaximum Marmara Forum.

Mars Cinema Group işbirliği ile 4DX teknolojisini Türkiye’yedeki sinema severlerle buluşturan 4DPLEX CEO’su Byung-Hwan Choi “4DX çığır açan film teknolojisi ile İngiltere’den İsviçre’ye, Macaristan’dan, Polonya’ya, Romanya’dan ve Çek Cumhuriyeti’ne kadar Avrupa’daki yüksek başarı performansı ile kendini kanıtlamış bir teknolojidir. Dolayısıyla izleyicilerin beş duyusuna aynı anda hitap eden 4DX teknolojisinin aynı şekilde Türkiye’de de başarılı olacağına eminiz. Mars Cinema Group ile çalıştığımız ve işlerimizi dünya çapında genişlettiğimiz için gurur duyuyoruz.’’ dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 14 Şubat 2017; 8:49:15 >

8
      |
      |

• Binbaşı
      1101 Mesaj
      05 Şubat 2016 22:55:43
      quote:

Orijinalden alıntı: İett şoförünü naptin IMAX 3d
      başvuru yaptım dün halen ses seda gelmedı kaç gün sürüyor yahu bu onaylama davetiye filan? İlle beklememiz mi gerekiyor bunları davetiye ile direk üye olma ımkanı var mı?

• Yarbay
      5171 Mesaj
      05 Şubat 2016 22:58:56 Konu Sahibi

burda kimse sureyi bilemez sinemia ne zaman uygun gorurse o zaman onaylar
      |
      |
      CriticalWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      639 Mesaj
      05 Şubat 2016 23:11:51
      quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX- burda kimse sureyi bilemez sinemia ne zaman uygun gorurse o zaman onaylar Alıntıları Göster
      Sinemaya tek kaç kişi gidiyorki, çift ve tek olarak paketler yapılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAZOFLU -- 5 Şubat 2016; 23:12:47 >
      |
      |

15 Temmuz unutmadık, unutturmayacağız.
    • Teğmen
      184 Mesaj
      05 Şubat 2016 23:13:51
      2 3 hafta oldu basvurali hala ses seda yok illa referansmi gerek ? Fiyat yaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      505 Mesaj
      05 Şubat 2016 23:27:06
      Yav bırakın herifler adam kayırıyor davetiyeleri batsın istemiyorum.

|
      |

• Yarbay
      5171 Mesaj
      06 Şubat 2016 00:11:51 Konu Sahibi

lınkidin den başvurunda çabuk davetiye veriyorlarmuş ben facebooktan davetiye istedim 2 3 gün sonra email gönderdiler :D
      |
      |
      kaansevgili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      449 Mesaj
      06 Şubat 2016 00:37:45
      Davetiyeleri batsın alamadıktan sonra bedava deseler ne yazar

|
      |

• Binbaşı
      1626 Mesaj
      06 Şubat 2016 01:28:25
      quote:

Orijinalden alıntı: suvari25 Davetiyeleri batsın alamadıktan sonra bedava deseler ne yazar
      BkmExpress ile 3 aylık fiyat ne kadar?
      |
      |

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      06 Şubat 2016 07:20:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele BkmExpress ile 3 aylık fiyat ne kadar? Alıntıları Göster
      Kart basımı üç gün diyorlar da pratikte ne kadar sürüyor?

Ekleme: Sinemia pişmanlıktır almayın üyeliğiniz birgün sebepsiz olarak kapatılabilir, mh sorularınıza yanıt vermeyebilir, yüzlerce lira zarara girebilirsiniz.
      Ayrıca eleştiri, şikayet vb durumları içeren mesajları sildiriyorlar, bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exterminant -- 27 Ocak 2017; 15:53:34 >

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      06 Şubat 2016 09:30:41

Benim kart 3. Günde elime ulaşımıştı

|
      |
      exterminant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      16894 Mesaj
      06 Şubat 2016 09:36:26
      Davetiye tarzı eski kafalı iş yapan sitelere gıcığım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      06 Şubat 2016 10:17:03

salı gününden beri bekliyorum kampanyadan dolayı yoğunluk var herhalde..
      |
      |
      issizmuhendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      530 Mesaj
      06 Şubat 2016 10:19:05

Çarşamba sabahı satın aldım hizmeti. Daha hala elime ulaşmadı. Kargolandı da demiyor ayrıca.
      |
      |
      exterminant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      184 Mesaj
      06 Şubat 2016 10:21:13
      quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX- lınkidin den başvurunda çabuk davetiye veriyorlarmuş ben facebooktan davetiye istedim 2 3 gün sonra email gönderdiler :D Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

lınkidin den başvurunda çabuk davetiye veriyorlarmuş ben facebooktan davetiye istedim 2 3 gün sonra email gönderdiler :D

Anladim hocam birde yazdigin fiyat bkm ile olan giyat mi yoksa bkm kullanilmamis daha indirim yememis fiyat mi? Simdi maili kontrol ettim davetiye gelmis ama uye olmak istedigimde aylik 79 3 aylik 69 6 aylik uyeliktede aylik 59 lira fiyat gosteriyor

• Yarbay
      5171 Mesaj
      06 Şubat 2016 10:28:49 Konu Sahibi

evet bkm fiyatını yazdım 2 dk bkm üye ol kartını ekle 39 tlden al :D
      |
      |
      kaansevgili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      184 Mesaj
      06 Şubat 2016 10:33:52
      quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX- evet bkm fiyatını yazdım 2 dk bkm üye ol kartını ekle 39 tlden al :D Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

evet bkm fiyatını yazdım 2 dk bkm üye ol kartını ekle 39 tlden al :D

Yok canim bkm uyeligim var o kadarda magara adami degiliz kaptan

|
      |

• Teğmen
      144 Mesaj
      06 Şubat 2016 10:37:06
      quote:

Orijinalden alıntı: exterminant salı gününden beri bekliyorum kampanyadan dolayı yoğunluk var herhalde.. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

Benim de aynı hocam salı öğlen aldım, hala gönderilmedi.

• Yarbay
      3334 Mesaj
      06 Şubat 2016 10:38:55
      quote:

Orijinalden alıntı: atesoku
      quote:

Benim de aynı hocam salı öğlen aldım, hala gönderilmedi. Alıntıları Göster
      Konuya burdan devam edelim, tek bir başlıktan takibini yapabiliriz.

http://forum.donanimhaber.com/m_104936318/tm.htm

• Teğmen
      144 Mesaj
      06 Şubat 2016 10:43:21
      quote:

Orijinalden alıntı: atesoku
      quote:

Benim de aynı hocam salı öğlen aldım, hala gönderilmedi. Alıntıları Göster
      Bu arada reklamda 39 lira diyorda ben 39,53 ödedim diye hatırlıyorum salı günü.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.