Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enpara bu aydan somra yenilenmeyecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Twitter hesaplarında baya aktifler, oradan özel mesaj atınca dakikalar içinde cevap alabilirsiniz bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

enpara bu aydan somra yenilenmeyecek mi
    1 ocak'ta belli olur ama yenilenmez herhalde ya da zamlı bir fiyat olarak gelebilir 24.99 falan gibi.

şu enpara netflix ve spotifiy'i bozmasın da başka bir şey istemem
  • bilet seçeneklerinde avantaj veya tam seçenekleri yoksa istenilen yerden alınabiliyor değil mi. ileri tarihli imax ankamall bilet alacağım, ankamalldeki imax salonunda avantaj veya tam seçeneği olmadığı için sinemia ile istenilen tüm koltuklar alınabiliyor değil mi arkadaşlar ?
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Bir onceki sayfada yakin zamanda gittigim için deneyimimi aktardim. Keske okusaniz

• quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

Bir onceki sayfada yakin zamanda gittigim için deneyimimi aktardim. Keske okusaniz
    sizin cevabınız benim soruma karşılık değil hocam internetten ileri tarihli imax dedim ben. birde bu koltuk seçme olayı her sinemada yok zaten, mesela ankarada podium cinemaximum da internet veya gişe farketmiyor tüm koltuklar aynı fiyat ama antares veya ankamall gibi salonlarda koltuklar ayrılmış durumda. bu vaziyet imax salonunda da geçerli mi diye sordum çünkü imax internet biletinde tek seçenek var koltuk ayırımı yok gibi görünüyor...
    Ben de guncel bilgi vereyim, ilk 3 sira sorunu cozulmus gibi gorunuyor. ileri tarihli bilet icin PNR kodunu Cinemaximum sitesine girdigimde bir popup acildi ve Avantajli ve Standart kategorileri cikti, Avantajli'yi secince ilk 3 siradan yer sectiriyor, Standart'i secince ise diger koltuklardan yer secilebiliyor, oyle de yaparak her zaman sectigim koltuklardan birini aldim.

Gariptir, Cinemaximum sitesinde Avantajli ve Standart bilet fiyat farki 1 TL idi. 1 TL icin ilk 3 koltuktan film izleyecek kimse var midir bilemiyorum ama Sinemia zaten avantajli oldugu icin isme aldanip onu secmeyin. Maximum kartlari ile 12:30'a kadar olan seanslarin 8 TL oldugu kampanyada da ilk 3 siradan bilet almak zorunda kaldiklarini yazan cok kisi olmus, Cinemaximum'un da bu konuda bir adim atmasi gerekiyor ya da kampanya detayina ilk 3 siradan koltuk secilebilir diye not eklemesi.

Giseye 3D gozluk almak icin gittigimde, app'ten check in yaptim, gorevli 2 kere denedi ve 2'sinde de bakiye yetersiz uyarisi aldik. Sonra Cinemaximum'un verdigi kod ile bileti basti ve gozlugu verdi. Bileti bastirip gozlugu alabilirsiniz olarak anlasilmasin bu, sira uzun ve kalabalik oldugu icin ve tekrar tekrar deneyip zaman kaybetmemek icin gozlugu verdigini dusunuyorum.

Tekpi gostermeye devam, ilk 3 sira sorununu cozdurduysek 3D gozluk sorununu da bu sekilde cozdurebiliriz. Cozmezlerse de bu ayin sonunda uyeliklerini iptal ettirecek cok kullanici var gibi gorunuyor.

Bu mesaji dun yazdim ama forum sacmaladigi, once beni logout edip sonra da login olmama izin vermedigi icin gonderemedim. Bir kliseyle forumu da elestirelim, yil olmus 2018 forum hala 90'larda. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: archangelic

Ben de guncel bilgi vereyim, ilk 3 sira sorunu cozulmus gibi gorunuyor. ileri tarihli bilet icin PNR kodunu Cinemaximum sitesine girdigimde bir popup acildi ve Avantajli ve Standart kategorileri cikti, Avantajli'yi secince ilk 3 siradan yer sectiriyor, Standart'i secince ise diger koltuklardan yer secilebiliyor, oyle de yaparak her zaman sectigim koltuklardan birini aldim.

Gariptir, Cinemaximum sitesinde Avantajli ve Standart bilet fiyat farki 1 TL idi. 1 TL icin ilk 3 koltuktan film izleyecek kimse var midir bilemiyorum ama Sinemia zaten avantajli oldugu icin isme aldanip onu secmeyin. Maximum kartlari ile 12:30'a kadar olan seanslarin 8 TL oldugu kampanyada da ilk 3 siradan bilet almak zorunda kaldiklarini yazan cok kisi olmus, Cinemaximum'un da bu konuda bir adim atmasi gerekiyor ya da kampanya detayina ilk 3 siradan koltuk secilebilir diye not eklemesi.

Giseye 3D gozluk almak icin gittigimde, app'ten check in yaptim, gorevli 2 kere denedi ve 2'sinde de bakiye yetersiz uyarisi aldik. Sonra Cinemaximum'un verdigi kod ile bileti basti ve gozlugu verdi. Bileti bastirip gozlugu alabilirsiniz olarak anlasilmasin bu, sira uzun ve kalabalik oldugu icin ve tekrar tekrar deneyip zaman kaybetmemek icin gozlugu verdigini dusunuyorum.

Tekpi gostermeye devam, ilk 3 sira sorununu cozdurduysek 3D gozluk sorununu da bu sekilde cozdurebiliriz. Cozmezlerse de bu ayin sonunda uyeliklerini iptal ettirecek cok kullanici var gibi gorunuyor.

Bu mesaji dun yazdim ama forum sacmaladigi, once beni logout edip sonra da login olmama izin vermedigi icin gonderemedim. Bir kliseyle forumu da elestirelim, yil olmus 2018 forum hala 90'larda. :)
    haklısınız.. zaten o 1 lira fark vermemek için ilk 3 koltuktan alacak kimse yoktur, bu olay tamamen sinemia kullanıcılarına yönelik yapılmış gibi duruyor. zaten üyelik paralarını aldıkları için isterlerse ilk 3 sıradan alsınlar, istemezlerse almasınlar anlamına getiriyorlar. hani biz sinemaya gitmenizi engellemiyoruz size vaad ettiğimiz biletleri veriyoruz, koltuk sırası söylememiştik sadece sinema bileti demiştik gibi yüzsüzce bir anlam çıkıyor bu yapılanlardan.

• iş bankası kampanyasında ilk 3 sıradan almak zorunda değilsiniz. ayrıca her ayın 7. - 24. günleri arasında bilet alırsan 45 gün geçerli imax dahil bilet veriyor. bi gün herhangi bi filmden sabah seansından bilet alırsın, 8 liraya mis gibi bir ımax 3d de dahil biletin olur. cgv ye de sayıyorlar 3 ayda bir de ordan bilet. Check in le falan uğraşmazsın. Tavsiyemdir. İyi seyirler.

• Elit üyelik kodum var 1 aylık sınırsız kayıt Oldum enson adıma geldim.ininal kart kabul etmiyor.yoksa Ininal kart ile olmuyormu.sinemia bilen varsa cevap verebilirmi?Bu arada Ininal kartı yeni açmıştım sinemiaya kayıt olurken kullanırım diye.ama kabul edilmedi.yeni açtığım için kabul etmemiş olabilirmi?

• bu sinemia cüzdana yüklenen parayı nasıl kullanıyoruz? üyelik yenilerken kullanabilirsiniz yazmışlar ama üyelik fiyatı kadar mı biriktirmeliyiz yoksa cüzdandaki para kadar ücret düşüyor mu?

birde cinemaximumda internetten 3d filme bilet alınca 1.5tl hizmet bedelini ve gözlük parasını kendi kartımızdan çekmeleri kötü..
    AED07 kullanıcısına yanıt
    Hayir, yanlis anlamissiniz. Cinemaximum ilk 3 siradaki koltuklari nasil doldururuz diye bir calisma yapmis ve bunu da min. zararla nasil yaparizin uzerine gitmis gibi gorunuyor. Sinemia ile ilgisi Cinemaximum'un bu calismasini PNR kod sistemi uzerine gelistirmesi ve Sinemia'nin da yakin gecmiste PNR sistemine gecmesi. Bu su demek degil ama, bu durumdan elbette Sinemia'ya haber verilmistir ama gorduk ki Sinemia bu konuda gec aksiyon aldi ve bu yuzden de uyeleri sorun yasadilar.

Daha once de dedigim gibi Sinemia tarafinda sorun cozulmus, PNR ile bilet alirken karsiniza cikan Avantajli ve Standart kategorilerinden Standart'i secerseniz her zaman oldugu gibi istediginiz koltugu alabilirsiniz.

@AED07, bu konuda bir deneyimim olmadi, dedigim gibi yine yazilan sikayetler uzerine degindim konuya, eger o da dediginiz gibiyse belki o tarafta da bir duzeltme veya iyilestirme yapilmis olabilir. Guncel bilgi ve detaylar icin tesekkurler.

• arkadaşlar ankamall salonundan ileri tarihli imax aldım ve koltuk sorunu yaşamadım, bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

arkadaşlar ankamall salonundan ileri tarihli imax aldım ve koltuk sorunu yaşamadım, bilginize..
    Imax 4DX gibi yeni teknolojilerde zaten hiçbir zaman sorun olmuyordu. İlk 3 sıra muhabbeti 2D/3D de var

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Imax 4DX gibi yeni teknolojilerde zaten hiçbir zaman sorun olmuyordu. İlk 3 sıra muhabbeti 2D/3D de var

Alıntıları Göster
    ortada gereksiz bilgi kirliliği dolaşıyor. deneyip onayladıklarımızı yazalım böylelikle. ankarada podium ve armada cinemaximuma gidin orada hiçbir salonda koltuk sorunu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

ortada gereksiz bilgi kirliliği dolaşıyor. deneyip onayladıklarımızı yazalım böylelikle. ankarada podium ve armada cinemaximuma gidin orada hiçbir salonda koltuk sorunu yok

Alıntıları Göster
    Hocam selam. Enpara ile şuanda mevcut paketimi uzatmak istiyorum desem şuanda bulunan bilet haklarımın üzerine yenileri eklenir mi?

3 Sinema günü paketinizden kalan 2 kullanım hakkını 05.01.2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
    Yeni teknolojiler hakkınız 31 Aralık 2018 Pazartesi - 11:21 tarihinde aktif paketiniz bulunması durumunda yenilenecektir.

Şuanda böyle mesela ama şimdi uzatmak istesem, 5 kullanım hakkım ve IMAX gitme hakkım anında olur mu? Hiç denediniz mi?

Edit: Ödeme işleminiz başarısız oldu. Enpara.com kampanyası kapsamında her Encard ile ayda sadece 1 üyelik satın alınabilir veya yenilenebilir

Bitmeden uzattırmadı enpara olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomi01 -- 22 Aralık 2018; 21:45:32 >

• değerli dostlarım.şimdi ben 12 aylık üyelik baslatcam günde bir film olanından. 3d/2d de geçerli olan. sizce değer mi değmezmi ?ben bu sinemia ilk cıktıgında üye olanlardanım sonra kullandım bitti birdaha kullanmadım.meselabenim zamanımda bu 1 yıllık üyeliklerde günlük sınırsız film hakkı vardı. bu artık kalkmıs anlasılan. ve burdan olsun baska yerlerden birsürü sikayet okudum. simdi ben buna üye olursam başım ağrıcak mı ağrımıcak mı?ne yapmam lazım .suan kullanan ve bilgi sahibi olan arkadaslar yazarsa çok müteşekkir olurm
  • Sinemia’da Gold Glass var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar 3 adet cihaz değişim hakkımı doldurdum. Şimdi sinemia uygulamasından login olamıyorum. Mail attım 2 gündür dönen yok. Cihaz hakkı bitenler nasıl çözdünüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Sinemia’da Gold Glass var mı
    malasef yok...
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.