Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü I IMAX 4DX MPX D-BOX VIP Starium Screenx Skybox I

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: orlando23 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
8.688
Cevap
168
Favori
235.617
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Sinemia Özel Sinema Kulübü I IMAX 4DX MPX D-BOX VIP Starium Screenx Skybox I
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3087 Mesaj
      19 Haziran 2018 23:38:16
      iyi geceler halen bir dönüş yapmadılar. sinemia ya eklenilen k.kartını nasıl kaldırabiliyoruz acaba ?

"INSANIN INSANA VERBILECEĞI EN ÖLÜMSÜZ HEDIYEDIR SEVGI"

SIZ IZIN VERMEDIKÇE, HIÇ KIMSE, KENDINIZI DEĞERSIZ HISSETTIREMEZ!
    • Binbaşı
      1666 Mesaj
      20 Haziran 2018 00:18:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan iyi geceler halen bir dönüş yapmadılar. sinemia ya eklenilen k.kartını nasıl kaldırabiliyoruz acaba ?
      sinemia web sitesinden hesabım kısmından başka kart eklemeden sildirmiyor. sanal kart ekleyebilirsiniz. bu seferde para çekedeği için üyeliği kapatıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3087 Mesaj
      20 Haziran 2018 18:45:14

Şurda üyeliğimin bitmesine 1-2 ay gibi süre kaldı. Sanal kartın limitini 0,00tl yaptım ve ekledim. Bugün dönüş yaptılar. Sistem otomatik olarak para kesiyor muş elle müdahale yapamıyorlar mış hiçte inandırıcı gelmedi zaten. bende dedim madem yardımcı olmuyorsunuz üyeliğimi iptal edin. Bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Arslan -- 20 Haziran 2018; 19:37:38 >
      |
      |
      Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2356 Mesaj
      20 Haziran 2018 22:00:53
      Telefonda uygulamayı güncelledikten sonra giriş yaptım ve premium üyeliğim gözükmüyor.Premium üye olun yazıyor ama zaten premium üyeyim ne yapmam lazım yardım lütfen.

|
      |

• Yarbay
      2041 Mesaj
      21 Haziran 2018 00:49:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan Şurda üyeliğimin bitmesine 1-2 ay gibi süre kaldı. Sanal kartın limitini 0,00tl yaptım ve ekledim. Bugün dönüş yaptılar. Sistem otomatik olarak para kesiyor muş elle müdahale yapamıyorlar mış hiçte inandırıcı gelmedi zaten. bende dedim madem yardımcı olmuyorsunuz üyeliğimi iptal edin. Bakalım ne olacak Alıntıları Göster
      direk iptal ederler hocam neden fazladan 2 ay parası vermiş olasınız. sonuna kadar hakkınızı arayın.

İmza felan koymuyorum ayarlayamadım bu imza şeyisini
    • Yarbay
      3087 Mesaj
      21 Haziran 2018 07:33:48

Günaydın bana şu şekilde cevap geldi.

"Merhaba Ali ARSLAN,

Sinemia üyeliğinizihttps://www.sinemia.com/uyelik/detay üzerinden iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda, üyeliğiniz yenilenmeyecektir, iptal işlemi sonrasında üyeliğinizi , üyelik sürenizin bitimine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz"

Anlaşılan müşteri memnuniyeti sıfır bize müşteri yok mu havasındalar, biri gider biri gelir der gibi, bende üyeliğimi iptal etmeyeceğim nasıl olsa sanal kart ekledim liminitini 0,00tl yaptım ceksinler bakalım çekebiliyorlar mı artık çekin işlemi ilede uğraşmam, zaten pnr koduna geçince iyice ayar oldum. Artık sinemia maceramda bitmiş olur.

|
      |
      Görkem ! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1178 Mesaj
      21 Haziran 2018 20:17:17
      Gold classta geçerli mi sinemia?

• Yarbay
      2041 Mesaj
      21 Haziran 2018 23:36:11
      quote:

Orijinalden alıntı: OnlyAnanas Gold classta geçerli mi sinemia?
      hayır geçerli değil
      |
      |

• Yarbay
      3087 Mesaj
      01 Temmuz 2018 20:05:41
      İyi akşamlar son zamanlarda artık pnr kodu veriyor bu pnr kodu ilede puan kazanılmıyor. Yada sadece bana mı pnr kodu veriyor?? Birde ayda 3 film 15 tl demiş halen sizce cazip mi ? Yakalaco gibi yerden pnr almak dahamı iyi ??

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      02 Temmuz 2018 11:20:11
      Telefonuma yeni rom kurdum son sinemia kullanim hakkim kaldi titanyum backup alsam baska rom kursam yedegi yeni roma yuklesem kullanim hakkiniz kalmamis dermi deneyen varmi

• Yarbay
      2041 Mesaj
      02 Temmuz 2018 12:49:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan İyi akşamlar son zamanlarda artık pnr kodu veriyor bu pnr kodu ilede puan kazanılmıyor. Yada sadece bana mı pnr kodu veriyor?? Birde ayda 3 film 15 tl demiş halen sizce cazip mi ? Yakalaco gibi yerden pnr almak dahamı iyi ??
      15 liralık olanda özel salon yok sanırım hocam. iyi araştırıp üyelik alın derim
      |
      |

• Binbaşı
      1666 Mesaj
      02 Temmuz 2018 13:47:36
      Gold Class, Tempur, Sweet Box, Starium salonlarında Sinemia geçerli değildir.

şu sorunun cevabını alabilmem 35 dk sürdü. canlı destek boşu boşuna var. sinemada sorun yaşarsanız filmi izlemeden geri dönmek garanti
      |
      |

• Binbaşı
      1666 Mesaj
      02 Temmuz 2018 13:49:43

dene hocam başka seçenek yok zaten. olmazsa müşteri hizmetlerine durumu anlatırsın.

ben de 2 defa telefonu formatladım. uyarı verdi diğer formattan sonra üyeliğime giremeyecekmişim.

saçma sapan kuralları var.
      |
      |
      maximusix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2041 Mesaj
      05 Temmuz 2018 02:47:32
      gerçekten saçma sapan amatörleşmeye başladılar. son 3tür verdikleri tüm kodlar hatalı çıkıyor. rezil ediyorlar insan içinde, uğraşıp duruyorsun sanki bedavaya alıyorsun. her bilet alışımda valla tiksinmeye başladım bu sefer ne sorun çıkartacaklar diye. kardeşim kod sistemine geçmeyi beceremeyeceksen geçmeyeceksin. karta yükletip oradan aldıracaksın biletlerini.
      |
      |

• Teğmen
      162 Mesaj
      12 Temmuz 2018 13:31:01
      Selamlar sinemianın eski halinden eser kalmadı biliyoruz ama bu yaptıkları kurnazlıkları yanlarına kar bırakmak anlamına gelmesin. Benim üyeliğin son günü yani 30.cu gün üyeliği yenilemişler hem de aldığım üyelik fiyatının üzerinde. eskiden mesela eğer üzerindeyse bu fiyat onay alırlardı falan. ben üyeliğimi iptal etmediğim o gün aklıma geldi, hemen iptal ettim fakat farkettim ki bunlar ben iptal etmeden çoktan yenilemişler hesabı. yeni üyeliği iptal etmiş gibi oldum. parayı da hemen çekmişler tabi. Sözleşmenizde ödeme itirazınızı bankanızla çözün bizimle değil diye bir madde var. hemen bankayı aradım durumu anlattım, kredi kartını hesaptan silemeyeceğim için iptal ettirdim yeni kartı 2 gün sonra gönderdiler. olayın ertesi günü de bankaya durumu anlatan bir itiraz formu doldurdum. formun işleme alınması 20 gün kadar sürdü ama lehime karar verdiler ve kesilen parayı hesabıma iade ettiler. Bu arada belki anlaşabiliriz diye sinemiaya durumu aktardım ama geri dönüş bile olmadı. neyse böyle bir durumda harcama itirazı yapın, kartı da iptal ettirip yenisini alın.
      |
      |

• Yüzbaşı
      860 Mesaj
      23 Temmuz 2018 19:34:00
      yaklaşık 3 ay önce katıldığım çekilişte sinemia indirimi kazanmışım. kullanmayacağım.

" 24 aylık, tek kişilik üyeliklerde geçerli 72 TL değerinde indirim YS-1TRRA98P"

"*Hediye kodunuzu 3 ay içerisinde kullanabilirsiniz."

mail geliş tarihi 9.04.2018 (Pzt) 18:19

kodu denemek isteyen varsa buyursun
      |
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      30 Temmuz 2018 10:50:02
      Forumda IMAX biletleri saat 12.30'dan önce alırsanız 9TL ye satan arkadaşlar var deneyin derim

Bunlara yakasını kaptıran ve çok şikayet eden (elbette memnun olanlarda var) kişi var
      |
      |

• Yarbay
      3087 Mesaj
      30 Temmuz 2018 13:40:10
      sinemia dan kredi kartımı kaldırmak için sanal kartımı ekledim bakiyesini "0" yaptım bugün mail geldi hesabı yenilemek için kartınızdan tahsil edemedik diye. nasıl sevindim ama önceleri iyiydi, şimdi pnr kodu veriyor onda da puan kazandırmıyor. kazandırmadığı gibi yine cekin işlemi yapmam gerekiyor. eskisi gibi olsa üyeliğimi yenilemeyi düşünürüm.

• Yarbay
      2041 Mesaj
      30 Temmuz 2018 14:07:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan sinemia dan kredi kartımı kaldırmak için sanal kartımı ekledim bakiyesini "0" yaptım bugün mail geldi hesabı yenilemek için kartınızdan tahsil edemedik diye. nasıl sevindim ama önceleri iyiydi, şimdi pnr kodu veriyor onda da puan kazandırmıyor. kazandırmadığı gibi yine cekin işlemi yapmam gerekiyor. eskisi gibi olsa üyeliğimi yenilemeyi düşünürüm.
      artık hem pnr kodu veriliyor hemde o pnr ile aldığınız biletin fotosu isteniyor. geçen benden istedi. birde işin kötüsü uygulamadki kamera ekranın yarısını alıyor yani bietin tamamını çok zor çekebiliyorsunuz, öyle olunca da birşeyleri tam göremedik diyerek tam bilet ücreti çekecekler kartınızdan

• Yarbay
      3087 Mesaj
      30 Temmuz 2018 17:15:26

Sinemia iyice zıvandan cıktı, bu gidişle iyice üye kaybedecek başta beni, zaten çekin işlemine sinir oluyorum. pnr kodu ile iyice ayar oldum. karttan para cekemesin diye sanal kart ekledim ;)
      |
      |
      Görkem ! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.