Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: l0chness

star wars özel 9 ay 39 tl. alsam ne olurki en fazla 39
    liram gider kac tanede filme gidilir.. henuz hic kullanmadim sinemia

Fiyati aylik 39 tl.

9*39 yapin yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    vaovvv

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Fiyati aylik 39 tl.

9*39 yapin yani.

Ödemeyi tek seferdemi çekiyorlar 9*39u yoksa her ay ayrı ayrımı çekiyorlar? Eğer ayrı ayrıysa mantıklı kullanmak istemediğiniz zaman kredi kartı numarasını değiştirebilirsiniz veya sanal kart kullanıp içinde para bırakmayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Fiyati aylik 39 tl.

9*39 yapin yani.

Ödemeyi tek seferdemi çekiyorlar 9*39u yoksa her ay ayrı ayrımı çekiyorlar? Eğer ayrı ayrıysa mantıklı kullanmak istemediğiniz zaman kredi kartı numarasını değiştirebilirsiniz veya sanal kart kullanıp içinde para bırakmayabilirsiniz

direk çekiyorlar zaten sıkıntı burada. eğer ki kartınız iptal edilirse kalan ayların parasıda gidiyor amaçlarıda bu arkadaşlar yine de 20 liraya 3 bilet mantıklı duruyor fakat devam zorunluluğu veya diğer ay farklı fiyat çekme durumu olmadığından emin olunmalı.

• aylık 3 film 20 tl gayet uygun. Ayda dikkate değer 3-4 film çıkıyor zaten. bir imax ya da 4dx gidilse bile parası hayli hayli çıkar. her ay böyle devam ederse çok iyi
  • 3 film 19.99 olan paketin 2.ay fiyatının değişmeyeceği garantisi var mı? Gelen yorumlara göre karttan kafalarına göre çektikleri oluyormuş. Bize bildirmeden fiyatı artırırma gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
  • sakın bulaşmayın derim. ben 19luktan 2 kart aldım. birincisi üç günde geldi. diğeri 15 gündür hala bilinmeyen bir adrese gönderilmeyi bekliyor. ısrarla doğru adresi vermeme rağmen olayı çözemediler. müşteri hizmetleri olağanüstü sıkıntılı. bulaşmayın bulaşmayın bulaşmayın. 1 aylık kartımın 15 günü kargoda geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAY_J

sakın bulaşmayın derim. ben 19luktan 2 kart aldım. birincisi üç günde geldi. diğeri 15 gündür hala bilinmeyen bir adrese gönderilmeyi bekliyor. ısrarla doğru adresi vermeme rağmen olayı çözemediler. müşteri hizmetleri olağanüstü sıkıntılı. bulaşmayın bulaşmayın bulaşmayın. 1 aylık kartımın 15 günü kargoda geçti.

Üyelik kargo elinize geçtiği anda başlar. Bunu kendileri söylüyor. Benim kartımıda yurtiçi bana getirmedi geri gönderdi buna rağmen teslim edildi diye sisteme giriş yaptı adamlarda üyeliği başlattı ben ayarı verince arada kalan gün sayısı kadar üyeliğime eklendi hakkını arayabilirsin yani
  • Arkadaşlar merhaba bende 30 küsür olarak aldım geçen yıl ekim ayında geçtiğimiz aya kadar kullandım cünkü geçtiğimiz ay bitdi.Bence yaşanan durumlar normal sinemia alıp arkadaşını sinemaya gönderen tipler gördüm onlara önlem diye alındı ben bir flime ikinci defa kesinlikle gitmedim izlediğim bir yapıma. ayda sinemaya minm 7 defa gitmişimdir.Hiç bi zamanda benden bileti cek at diye bişi istenmedi hatda bi kere 4dxe gidicem diye aldım gün içinde iptal edemedim bi kere ordan haksız bi durum oluştu fakat BUNU belirtdim aldığımı gidemediğimi hatda ödeyeceğimi gerekirse söyledim ardından o günkü hakkıma sayıldı ek ödeme de yapmadım.Bi kere daha ileri bileti alıp iptal etdim (cinemaximumdan) O tarz sorunlar olduğunda belirtip cinemaximumsa cinemaximumdan iptal etdirmeniz gerekiyo.Simdide aylık üç defa olan paketi aldım.Gayetde mutluyum,Şimdi bazı sinemalarda ikinci kişi +1 TL olayı cıkmıs AY içinde birden fazla eşiyle sevgilisi ile gidenler için çok iyi oldu üç bilet alıyosun tek bilet ücretine o üç biletlede iki kişi 3 defa sinemaya gidebiloyusun.SOnuçta tek sinema bileti 14-16 tl arasında olduğu istanbulda iki kişi gitsen 32 tl yapar.Üç defa gidince 96 tl gibi bi fiyat cıkıyo ortaya sinemia aracılığı ile bunu 23 tl'ye indirmek mümkün bence sisteme bu şekilde bakmak lazım.Ha alternatif yokmu var gidin odeabank acın hesab üzerinize hesaba 3000 tl yatırana bedava bilet veriyolar.Ben her iki sistemi yapıyorum bundan sonrada aylık sistemin öncülerinden devam edicem dediğim şekilde üç defa sinemia iki defada odeabank babamız saolsun kullanıyoruz.
    Hem üç defa aldığındada 4dx imkanı var diye biliyorum.Burda gelipte sistemi kullanamyan arkadaş ya kullanmayı bilmiyo yada firmayı kötülüyo yada verdiği paranın karşılığını alamamıştır.Sallıyorum 12 aylık paket vardı eskiden almıştır ilk ay bir kere gitmiştir sonra gelip burda kötülüyodur.İnanmayın sistem bu uygulama bu gir bak takip et sistemlerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrakurt2012 -- 3 Mayıs 2017; 8:53:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrakurt2012

Arkadaşlar merhaba bende 30 küsür olarak aldım geçen yıl ekim ayında geçtiğimiz aya kadar kullandım cünkü geçtiğimiz ay bitdi.Bence yaşanan durumlar normal sinemia alıp arkadaşını sinemaya gönderen tipler gördüm onlara önlem diye alındı ben bir flime ikinci defa kesinlikle gitmedim izlediğim bir yapıma. ayda sinemaya minm 7 defa gitmişimdir.Hiç bi zamanda benden bileti cek at diye bişi istenmedi hatda bi kere 4dxe gidicem diye aldım gün içinde iptal edemedim bi kere ordan haksız bi durum oluştu fakat BUNU belirtdim aldığımı gidemediğimi hatda ödeyeceğimi gerekirse söyledim ardından o günkü hakkıma sayıldı ek ödeme de yapmadım.Bi kere daha ileri bileti alıp iptal etdim (cinemaximumdan) O tarz sorunlar olduğunda belirtip cinemaximumsa cinemaximumdan iptal etdirmeniz gerekiyo.Simdide aylık üç defa olan paketi aldım.Gayetde mutluyum,Şimdi bazı sinemalarda ikinci kişi +1 TL olayı cıkmıs AY içinde birden fazla eşiyle sevgilisi ile gidenler için çok iyi oldu üç bilet alıyosun tek bilet ücretine o üç biletlede iki kişi 3 defa sinemaya gidebiloyusun.SOnuçta tek sinema bileti 14-16 tl arasında olduğu istanbulda iki kişi gitsen 32 tl yapar.Üç defa gidince 96 tl gibi bi fiyat cıkıyo ortaya sinemia aracılığı ile bunu 23 tl'ye indirmek mümkün bence sisteme bu şekilde bakmak lazım.Ha alternatif yokmu var gidin odeabank acın hesab üzerinize hesaba 3000 tl yatırana bedava bilet veriyolar.Ben her iki sistemi yapıyorum bundan sonrada aylık sistemin öncülerinden devam edicem dediğim şekilde üç defa sinemia iki defada odeabank babamız saolsun kullanıyoruz.
    Hem üç defa aldığındada 4dx imkanı var diye biliyorum.

ikinci kişi +1 olayını biraz açarmısınız. sinemia kod veriyor yinede geçerli mi yoksa kartla alınan biletlerdemi geçerli tam anlayamadım

• Hocam bazı sinemalarda uygulamada sinema seçme ekranında +1 TL der arkadaşın.Ben gitdiğim sinemayı takip ediyodum +1 olan cok kimsenin gitdiği yer değil tahmnim ondan yaptılar.Salon ismi vermeyeyim ama bakın mutlaka sizin listede cıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrakurt2012

Hocam bazı sinemalarda uygulamada sinema seçme ekranında +1 TL der arkadaşın.Ben gitdiğim sinemayı takip ediyodum +1 olan cok kimsenin gitdiği yer değil tahmnim ondan yaptılar.Salon ismi vermeyeyim ama bakın mutlaka sizin listede cıkar.

sinemia uygulamasında çıkıyor yani değilmi. benim premimum biteli 1ayı geçti sanırım o zaman yoktu böyle şeyler
  • Aynen yeni koymuşlar şimdi farklı yönlerdende bunu elde edenler vardı bilirler yöntemlerini açmaya gerek yok ama ben tavsiye etmiyorum o yöntemleri şimdi direk ekrana koyup bir tl istiyolar yani.
  • quote:

quote:

sakın bulaşmayın derim. ben 19luktan 2 kart aldım. birincisi üç günde geldi. diğeri 15 gündür hala bilinmeyen bir adrese gönderilmeyi bekliyor. ısrarla doğru adresi vermeme rağmen olayı çözemediler. müşteri hizmetleri olağanüstü sıkıntılı. bulaşmayın bulaşmayın bulaşmayın. 1 aylık kartımın 15 günü kargoda geçti.

Üyelik kargo elinize geçtiği anda başlar. Bunu kendileri söylüyor. Benim kartımıda yurtiçi bana getirmedi geri gönderdi buna rağmen teslim edildi diye sisteme giriş yaptı adamlarda üyeliği başlattı ben ayarı verince arada kalan gün sayısı kadar üyeliğime eklendi hakkını arayabilirsin yani

herhangi bir telefon numarası da göremedim sitelerinde. var mıdır yüzyüze konuşabileceğimiz bir numara?

• arkadasina bilet al nerdr geciyo saklamislar adeta yaw ekranda cikiyosa cikar diyorlar ne bilecem ben cevahirde denedim cikmadi
  • quote:

quote:

quote:

herhangi bir telefon numarası da göremedim sitelerinde. var mıdır yüzyüze konuşabileceğimiz bir numara?

yüz yüze hiçbir muhattap bulamıyorsunuz hocam en büyük sorunları bu zaten. ayrıca herhangi isim soyisimde yok yetkili namına. sadece canlı destekteki elemanın ismi yazıyor o da ne derece doğru acaba

• Ya aslında olay çok basit. Aylık 3 tane kod satacaksın kişiye özel ve sinema girişinde tc kontrolü yapacak.

En azından cinemaximumlar bunu yapabilirler.

Bunlardaki 3 biletlik pakete baktım da anlayamadım sistemi tam olarak. Arkadaşa bilet al diyeceksin falan bişeyler anlatıyor mh ama ne dediğini kendi de anlamıyordur eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Ya aslında olay çok basit. Aylık 3 tane kod satacaksın kişiye özel ve sinema girişinde tc kontrolü yapacak.

En azından cinemaximumlar bunu yapabilirler.

Bunlardaki 3 biletlik pakete baktım da anlayamadım sistemi tam olarak. Arkadaşa bilet al diyeceksin falan bişeyler anlatıyor mh ama ne dediğini kendi de anlamıyordur eminim.

Sinemia sinemalardan bağımsız bir oluşum cinemaximum sinemaya özel muammele yapmaz.Oturur anlaşırlae onun içinde sinemia ödeme yapar anca tc kontrolü öyle olur.O da sinemianın işine gelmez böyle keyfi üye banlayıp güzelce para atmak varken kim uğraşır bunlarla
  • 1.5 yıldır üyeyim. sinemaya ayda ortalama 4-5 defa giden biriyim. üstelik ön gösterim olayından da çok fazla yararlanmış biriyim. eskiden donanimhaber den fırsat kuponu satın alıp sinemaya giden biriydim. şu anda sinemia ile gidiyorum. ilk üye olduğum yani 1 sene önceki parayı hala ödüyorum. çok da memnunum. genelde imax ve mpx filmleri tercih ediyorum. ayda 3-4 defa en az sinemaya giden herkes için akıllı ve mantıklı bir seçim
  • 9 aylık sınırsız pakete üye oldum. Kartım bugün itibari ile geldi. İndirimli fırsattan faydalandığın için uyguna aldığıma düşünüyorum. Guardian of the galaxy ile yarın başlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.