Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fanboylar ya şirket çalışanıdır ya fake hesaptır aksi takdirde bir insan neden gözükapalı kendisiyle alakası olmayan bir şeyi fanatikçe savunsun ki?
    sisteme daha önce üye olanlar iki kat dikkatli olsun, üye olmayı düşünenler varsa birkaç kere daha düşünsün, riskleri hesaplasın daha fazla mağduriyet oluşmasın
  • Üyeliği iptal edilenlerden biriside benim saçma sapan ithamlarda bulunup usulsüz kullanım diyorlar ama ellerinde kanıt yok , Her yaptığım check in sonrası programın verdiği onayların resmini çekmiş saklıyordum diyorum ki madem böyle bir kullanım var bana günü söyle ben sana check in yaptığımı kanıtlayayım yok standart saçma cevaplar arkasına sığınıyorlar . Kusura bakmasınlar bana ben keriz değilim paramın üstünede kimse yatamaz Salı gününe kadar boş günüm olmadığından dolayı tüketici hakem heyetine gidemeyeceğim İzmir'de mağdur olan var ise beraber gidebiliriz .
  • Her check in yaptiginizda ekran goruntusu alin. Ileride uyeliginiz iptal edilirse tuketici hakem heyetinde hakkinizi aramaniz kolay olur. Uyeligi iptal edilen arkadaslara da gecmis olsun. Umarim kisa surede paranizi alirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdispowerr

Dün ikinci defa kod verdi 3D filme girecektim 3D gözlük parası istediler.

Bende ne filme girdim ne de bilet aldım
    Yok böyle birşeyya...
    Sinemia yanlış yapıyosun !
    Hani bizi madur etmeyecektin ne oldu ?

benim bildiğim desteğe yazıyorsunuz onlarda kartınıza gözlük için para yatırıyorlar böyle değil miydi.

birde son zamanlarda ileri tarihli bilet alıp üyeliği iptal olmayan yok mu hiç.
  • ileri tarihli bilet almak sakıncalı oldu . karşınızda muhatab bile yok .
    kapattım gitti diyolar. böyle saçma bir işle ilk defa karşılaştım .
    kurucusu akıllı bir insana benziyor . neden böyle yapıyorlar anlamadım .
    insana suçunu söylersin. karttan sözkonusu film parasını çekersin . böyle bir düzen olmaz ama.

yada insanların senin sistemini kötüye kullanıcak açık bırakmazsın . insanların hatası yokken senin sistemin çalışmıyor diye üyeliği sonlandırmak ne oluyor .

rezilliğin daniskası . olurmu böyle saçma bir durum ya. ver o zaman geri kalan ayların parasını. bu remen gaspa giriyor. ilerde bunların başı çok ağrıycak bence.
  • Benim sinemia olayına artık bir gram inancım kalmadı bugün haksız yere bizleri mağdur edebileceğini düşünen şirket yarın diğer insanlara neler yapmaz . Üye olduğum günden bu güne art niyetli bir kullanım gütmedim,3d gözlüğümü yanımda taşıdım,öğrenci kartım ile bilet alımı yaptım . Geldiğimiz noktada haksız yere bizleri suçlayarak üyeliklerimizi iptal ettiler dediğim gibi ellerinde bir gram bu dediklerini kanıtlayacak bir kanıt yok çünkü bu şekilde bir kullanım olmadı
  • Merhaba

İlginize teşekkür ederiz

İleri tarihli bilet alım işleminde check-in yapıldığı halde üyelik iptali söz konusu olmamaktadır. Seans saati öncesinde check-in işlemi yaptığınızda herhangi bir sorun oluşmayacaktır.

Bilgilerinize

Saygılarımızla,
    Sinemia Destek Ekibi

bakalım hafta sonu ya hesabı kapattırcam ya devam edicem. bilet aldım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik74 -- 1 Nisan 2016; 9:52:53 >
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Şahsım adına üyeliğimin neden iptal edildiğini bilmiyorum kaç defa sormama rağmen şunu yaptınızda o yüzden kapattık diyemediler elimde checkin işlemlerimi yaptığıma dair resimler var diyorum iyice saçmalıyorlar . Kısacası sizi mağdur etmeyeceklerine bir mail ile inanıyorsanız kullanmaya devam edin
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten sıraya girmiş o kadar beklemişim birde desteğe yazıp para yüklemelerini bekleyemezdim.
    Hesapta 9 tl vardı onla alırım dedim kartı çektirdim yetersiz bakiye dedi.
    İninial kart uygulamasına bir baktım o 9 tl yi kupon verince geri almışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdispowerr

Hocam zaten sıraya girmiş o kadar beklemişim birde desteğe yazıp para yüklemelerini bekleyemezdim.
    Hesapta 9 tl vardı onla alırım dedim kartı çektirdim yetersiz bakiye dedi.
    İninial kart uygulamasına bir baktım o 9 tl yi kupon verince geri almışlar.

yanımızda 3d gözlük taşıyacaz o zaman şaka gibi ya.
  • Dün ileri tarihli bilet aldım. 3d gözlük alırken karttan çekim yapmadı. Müşteri hizmetlerine yazdım. Hatanın bankadan kaynaklı olduğunu söyledi üyelik tarihimi 1 gün uzattiklarını söylediler.

Ben bu konuda ki bazı arkadaşlara anlam veremiyorum. O yuzden konuyu takip etmiyorum.

Ben bugüne kadar 5-6 soru sordum hemen dönüş yapıyorlar. Şuana kadar 2kere ileri tarihli bilet aldım sorun yasamadim. Gişeden aldığımda problem yaşamıyorum. Acaba siz neyi farklı yapıyorsunuz bir düşünün.

Kart ile ilgili sorusu olan varsa bana PM atabilir bildiğim kadarıyla yanitlarim 20gundur kullanıyorum 20gunde 100tlnin üzerinde sinema bileti aldım sinema kartına aylık 39tl veriyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kodlara 3d gözlük dâhildir.

Sizinki tamamen gişe kaynaklı. Kod ile ben gözlüğüde biletide aldım. Sinemia gözlük dahil kod veriyor. Gişe sizi yanıltıyorsa adamlar ne yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 1 Nisan 2016; 11:12:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol1521

Dün ileri tarihli bilet aldım. 3d gözlük alırken karttan çekim yapmadı. Müşteri hizmetlerine yazdım. Hatanın bankadan kaynaklı olduğunu söyledi üyelik tarihimi 1 gün uzattiklarını söylediler.

Ben bu konuda ki bazı arkadaşlara anlam veremiyorum. O yuzden konuyu takip etmiyorum.

Ben bugüne kadar 5-6 soru sordum hemen dönüş yapıyorlar. Şuana kadar 2kere ileri tarihli bilet aldım sorun yasamadim. Gişeden aldığımda problem yaşamıyorum. Acaba siz neyi farklı yapıyorsunuz bir düşünün.

Kart ile ilgili sorusu olan varsa bana PM atabilir bildiğim kadarıyla yanitlarim 20gundur kullanıyorum 20gunde 100tlnin üzerinde sinema bileti aldım sinema kartına aylık 39tl veriyorum.

20 günde 100 bilet nasıl alıyorsunuz ? 5 üyeliğinizmi var ? her gün bir sinema hakkınız yokmu ?

hayır . tırsak tırsak kullanıcağız. insana hatasını söylerler. oda ondan sonra o hatayı yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eahmet -- 1 Nisan 2016; 11:17:44 >

• Ben Batman Superman e gittiğimde kod vermişti. Kod verdikten sonra desteğe mail attım bu kodla 3d gözlük veriliyor mu diye. Cevap olarak kartınızla 3d gözlük alabilirsiniz dediler. Baktım kartta bakiye yok tekrar mail attım karta bakiye eklemişlerdi.

• eahmet E kullanıcısına yanıt
    100tl dedim fiyat olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol1521

Dün ileri tarihli bilet aldım. 3d gözlük alırken karttan çekim yapmadı. Müşteri hizmetlerine yazdım. Hatanın bankadan kaynaklı olduğunu söyledi üyelik tarihimi 1 gün uzattiklarını söylediler.

ileri tarihli bilete 3d gözlük dahil değil mi zaten hocam.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Hocam her koda gözlük dahil degil zaten kod ekrana geldiğinde dahil olup olmadığı yazıyor dahil değilse karttan çektiriyor

• erol1521 kullanıcısına yanıt
    Merak etme bende 2 aydır sorunsuz sıkıntısız kullandım şimdi ne oldu sebebini kendilerini bile açıklayamadığı usulsüz kullanım ile itham ediliyorum hangi gün saat diyorum cevap yok neden çünkü elimde checkin işlemlerinin resimli kanıtları var
  • saçma sapan işler.

sistem basit geliyor ama kullanımda çok farklılıklar var. çözmek için kafa yoruyorsunuz .

birde ilk başta adamların sistemini çok beğenmiştim. ama bu kapamalardan sonra fikrim değişti .

diktatörlük uyguluyorlar. kapatım bitti .

kupon veriyorlar. içinde gözlük yok. mail atmayla uğraş. karta bakiye yüklenmesini bekle. falan filan.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.